Skocz do zawartości

20 tydzien-bulgotanie w brzuszku:) | Forum o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ja właściwie sama nie wiem co to bylo na początku .. 25 grudnia poczułam coś dziwnego .. ale to tylko raz wiec myslalam ze to jelita. Ale pozniej zaczelo sie to powtarzac co dziennie a od jakis paru dni wyraznie czuc ze dzidzia dobrze sie tam w srodku bawi 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy leze i spie na zmiane ja ie wiem jak ja sobie dam rade jak mały se urodzi po takim lenistwie...ale nie rwe sie do niczego bo pobolewajacy brzuszek daje o sobie znac...
mnie tam na szczescie pogoda nie kusi za moim oknem jest brzydko szaro brudno mokro bleee i dobrze bo ja musze lezec a nie łazic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bulgotki poczulam juz w 16 tyg ciazy 🙂 najpierw nie wiedzialam co sie dzieje, pozniej kopniaczki byly delikatne raz na jakis czas a teraz jak kopie to moglby 24h na dobe zwlaszcza ze ja leniuchuje do 11tej w lozku i przewaznie caly czas sobie siedze lub leze 🙂 ostatnio to juz nawet przewraca sie calym cialem i to doslownie nieopisane uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Brzuszki 😆
Dzisiaj wchodze w 20 tydzien 🤪! Czuje sie znakomicie wszystkie objawy mineły, gdyby nie rosnacy brzuszek wogole nie czulabym sie ciezarną 😁 Jutro mam usg, strasznie sie denerwuje mam nadzieje ze dzidzia ma sie dobrze i lekarz nie bedzie mial zdnych zastrzezen!!! No i moze sie dowiemy czy to bedzie Bartus czy Nastusia 😘 Juz sie doczekac nie moge!!!!!!
Pozdrawiam Was Gorąco!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂ja wlasnie skonczylam 20 tydz 🙂 moje bulgotki zaczely sie w 16tyg ciazy 🙂1 kopniaka dostalam dokladnie w sylwestra 🙂a teraz mis z rozna intensywnoscia daje o sobie znac codziennie 🙂moj brzuszek w obwodzie na razie 89cm rosnie do przodu 🙂3 kg na plusie jak do tej pory: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie brzuszki, ja już też poczułam małego smyka tak w połowie 18 tyg, ale najpierw to były takie bąbelki , a teraz to normalnie jakby miał czkawkę 🙂, szok, cudowne uczucie, brzuszko mi rośnie jak szalone mam 93 cm, no i ważę o 8 kg więcej hihi, ale co tam najważniejsze żeby smyczek był zdrowy - nasz kochany cud, pozdrawiam Was wszystkie przyszłe mamusie i powodzonka życzę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczyny 🙂
Teraz kończę 20tc. Jak ten czas szybko leci..
Ja ruchy maluszka czułam dopiero w 19 tc.
Teraz czuję Go często 🙂 przewaznie jak leżę lub siedzę.
Płeć maluszka wiadoma będzie u mnie dopiero w nast tyg.
ważyłam 56 kg a teraz 57kg.. tylko kg, ale położna mówiła, że nie mam co się martwić bo maluszek jest duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Z tym tyciem to widze roznie. My wlasnie zakonczylismy 20 tydzien. Przytylam juz 6kg, ale glownie poszlo mi w brzuszek, piersi i tylek. Bulgotki czuje juz ok. 3 tyg. Kopniecia jakiegos konkretnego nie moge skojarzyc, ale w brzuszku wiele nam sie dzieje, ciagle sie cos przelewa, jakies klocia, lekkie skurcze i inne rzeczy. Synus jest bardzo ruchliwy, co bylo widac na usg. W 17 tygodniu pokazal nam pitolka, ale dopiero po 20min usg no i musialam troche poskakac, bo nozki mial caly czas skrzyzowane.
Powodzenia mamusie 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...