Skocz do zawartości

nastoletnie mamy | Forum o ciąży


Maniutka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny... ja w ciąze zaszlam w ieku 16 lat urodzilam jak mialam 17 sli8cznego pelnego energii synka oskara. nie żaluje niczegi patrzeli na mnie dziwnie ale wogole nie zwracalam na to uwagi. dzis mam lat 20 jestem szczesliwą mamą i żoną. 5 sierpnia br. urodzilam drugiego synka huberta_czyste srebro. nie przejmujcie sie niczym patrzcie na swoje szczescie. i pod zadnym pozorem nie zawalajcie szkoly. bedzie ciezko ale dacie rade. ja liceum skonczylam z rocznym opoznieniem teraz jestem studentka psychologii. jestem mloda mama ale maciezynstwa nie zaluje i nie zamienila bym tego na nic innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lynka na pewno będzie dobrze 🙂 pierwszego synka mam z niedojrzałym i nieodpowiedzialnym facetem który jest ode mnie starszy 10 lat powinien świecić przykładem... a olał mnie i nasze dziecko koledzy byli ważniejsi a alkohol ważniejszy od kolegów. rozstałam się z nim jak oskar miał 4 miesiące. dziś ma 3 lata i od tamtej pory nie zainteresował się synem. mowie o tym bo ja sobie poradziłam z pomocą rodziców ale dałam rade. na początku nawet pracowałam jako sprzątaczka. ale z czasem ułożyłam sobie życie z super facetem, wzięliśmy ślub i mamy hubiego. najważniejsze żeby myślec pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ^^
W listopadzie skończę 18 lat i obecnie jestem w 11 tygodniu ciąży.
Na początku byłam przerażona tym faktem, że będę mamą, jakoś nie widziałam siebie w tej roli. Jednak teraz nie mogę się doczekać kiedy wezmę swoje maleństwo na ręce 🙂
Oczywiście mam wsparcie moich rodziców oraz mojego chłopaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja jestem w 34 tygodniu ciąży, mam 19 lat, partnera ktory mnie wspiera i z którym mieszkam, całą moja rodzinka juz sie nie może doczekac i kazdy pomaga jak tylko potrafi, naprawde wiem,że damy sobie radę,jestem szczęśliwą przyszłą mamą z szczęśliwym przyszłym tatą u boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !
Ja co prawda nastoletnią mamą nie jestem, ale mam wiele koleżanek, które rodziły w wieku 17-19 lat 🙂 I najważniejsze to kochać maleństwo, cieszyć się tym, że jest, myśleć pozytywnie, a wszystko się ułoży- tak powiedziała mi kumpela i mimo, że kiedy urodziła miała przed sobą maturę i faceta, który ją ciągle zdradzał- dała radę!!! Koleś zmądrzał, mają 8-letniego synka, są po ślubie i świecą przykładem kao małżeństwo!!

Brzuszki do góry- dacie radę !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Ja 6 października tego roku skończę 21 lat i jestem w prawie 29 tygodniu ciąży. Niby nie jestem już aż tak młoda ale tym bardziej nie jestem stara, ale wiem jedno na 100% jestem jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie bo będę mamą córeczki Alicji 🙂 Jestem mężatką od ponad roku i niedługo będę szczęśliwą mamą. Cieszę się, że tak młodo zaszłam w ciąże bo mam świadomość, że odchowam sobie córeczkę i nadal będę mogła cieszyć się pełnią młodego życia a nie martwić się, że zbliża się czterdziestka na głowę 😉 Także głowa do góry Mamusie, które są jeszcze młodsze bo dziecko to nie przeszkoda w życiu tylko dodatkowe szczęście jakie mogło Nas spotkać !!!! 🙂 🙂 Pozdrawiam 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 Ja 6 października tego roku skończę 21 lat i jestem w prawie 29 tygodniu ciąży. Niby nie jestem już aż tak młoda ale tym bardziej nie jestem stara, ale wiem jedno na 100% jestem jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie bo będę mamą córeczki Alicji 🙂 Jestem mężatką od ponad roku i niedługo będę szczęśliwą mamą. Cieszę się, że tak młodo zaszłam w ciąże bo mam świadomość, że odchowam sobie córeczkę i nadal będę mogła cieszyć się pełnią młodego życia a nie martwić się, że zbliża się czterdziestka na głowę 😉 Także głowa do góry Mamusie, które są jeszcze młodsze bo dziecko to nie przeszkoda w życiu tylko dodatkowe szczęście jakie mogło Nas spotkać !!!! 🙂 🙂 Pozdrawiam 😘 😘 😘 😘 😘

Hej dziewczyny. Wtrącę się, mogę? Ja w grudniu skończę 21 lat jak koleżanka, również od roku jestem mężatką a obecnie jestem w 25 tygodniu. Zgadzam się z opinią AISAK, dziecko w niczym nie przeszkadza. Uważam, że wręcz przeciwnie daje siłę i motywację aby godnie przejść przez życie dla tego włąsnie maleństwa, żeby dla niego się starać w pracy w szkole i w życiu codziennym. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj miałam dzisiaj sen, w którym było że rodzę maluszka! ale się wystraszyłam.. 😁 a do jego narodzin jeszcze trochę czasu 🙂 czasami mam wrażenie, że z niczym sobie nie poradzę... Boję się tego co przyniesie czas...Teraz zaczynam studia pierwszy rok, na szczęście zaoczne więc może jakoś to będzie. Z całą ciążą i wychowywaniem maluszka.. Ale czasami po prostu wydaje mi się, że wszystko ułoży się nie tak jakbym chciała 😞 😞 😞 i chodzę taka przygnębiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Ja niestety nie studiuje bo mieszkam w Anglii i zaraz po skończeniu technikum na kierunku ochrona środowiska wyjechałam do męża. Jedynie czego w życiu żałuję to to, że właśnie nie studiuję 🤨 Ale cóż nie zawsze życie daje nam wszystko to co chcemy. Jednak myślę, że Wy dacie sobie radę ! 😉 Będzie pewnie nie raz ciężko i będziecie chciały się poddać ale świadomość, że robicie to teraz nie tylko dla siebie tylko też dla tego Maleństwa da Wam takiego ożywczego kopa, że starczy Wam tej energii na dłuuuuuuugi czas 😁 Będziecie mieć świadomość, że jeśli Wy nie zapewnicie Dziecku dobrego statusu i bytu to nikt Mu tego nie da, dlatego będzie Wam szło z górki 😉 Trzymam za Was kciuki 😁 I sama mam nadzieję, że kiedyś też pójdę na studia chociaż licencjackie 🙂 Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lynka910 napisał(a):
zastanawiam się kiedy będę czuła ruchy maluszka 🙂


To jest moja 1 ciąża i poczułam ruchy (najpierw delikatne bąbelki) w 15tyg. i 4dniu, kilka dni później to już były prawdziwe puknięcia i drgania 🙂 a po 18tyg. mam nagranie z dnia jak kopie i to widać!! 🤪 każda kobieta odczuwa ruchy indywidualnie 🙂 jedne od 16 inne od 20, wszystko zależy od ułożenia łożyska (ja mam akurat na ścianie przedniej więc powinno amortyzować ruchy a tego jednak nie robi) no i miałam w sumie wyrobione mięśnie brzucha, nie było na nim nie wiem jakiego tłuszczu to może od tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! Wróciłam własnie od mojego lekarza, mały waży około 2900 i ułozony już głowką w doł. Mam Juz rozwarcie! Ale powiedziała ze jak sie urodzi wcześniej to nic mu nie będzie. wiec oczekuje wielkiego finału lecz moze posiedziec w brzuszku jeszcze troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...