Skocz do zawartości

BECIKOWE W PL A ZYCIE W UK POMOCY!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAM WSZYSTKIE MAMY KIERUJE SIE DO WAS Z PYTANIEM A MIANOWISCIE CHODZI MI O BECIKOWE W POLSCE MIESZKAM W LONDYNIE ALE RODZIC BEDE W POLSCE TJ MAM TERMIN NA PAZDZIERNIKA ALE JUZ W SIERPNIU PRZYLATUJE DO POLSKI POTO BY MIEC DWIE KONTROLE Z POLSKIM GINEKOLOGIEM.I NIEWIEM JAK TO JEST Z BECIKOWYM WIEM ZE MUSZE MIEC ZASWIADCZENIE LEKARSKIE ZE OD 10 TEGO TYG BYLAM JUZ POD OPIEKA LEKARZA ALE CO DALEJ NIE BEDE POBIERAC BECIOKWEGO W UK PONIEWAZ TU NIE URODZE WIEC PRZYSLUGUJE MI ONO W POLSCE?PRAWDA?PROSZE WAS KOCHANE O JAK NAJWIECEJ ODP BEDE Z GORY WDZIECZNA I SPOKOJNIESZA 🙂POZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak musisz mieć zaświadczenie od ginekologa iż byłaś pod jego opieką od 10tyg.ciąży do 40tyg. i tyle.Bierzesz takie zaświadczenie i składasz ty lub mąż po porodzie w ciągu 3ms w ośrodku pomocy społecznej w miejscowości w której jesteś zameldowana.Tyle w temacie .Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej! jesli bedziesz miala zaswiadczenie o wizytach i niekoniecznie chyba do 10tyg pierwsza, to składasz wniosek w urzędzie gminy przed upływem 12miesięcy od porodu! tylko wyrób najpierw pesel w urzędzie stanu cywilnego, dziecko musi miec polski meldunek, może być tymczasowy 😆 wiem bo miałam problemy z tymi urzedasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...