Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe Fredeczka cóż za poczwórna radość :laugh:
Nie wiem właśnie co się dzieje z tym forum bo mogę wejść na Grudniówki i tylko na nie wyłącznie poprzez profil, ze strony głównej nie ma szans....
Moje kochanie właśnie dzwoniło 🤪 od razu mi lepiej :P
Idę coś wciamać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już sama nie wiem co sie dzieje na tym forum codziennie błędy i to cud ze sie zalogowałam
fredeczka fajny brzusio
ja tęż chce was odnaleść na nn tylko jak ☺️
wczoraj byłam u gon i widziałam swoje maleństwo które juz nie jest takie małe i wierci sie w wolnej chwili wrzuce fotki mam przeczucie ze to bedzie facet a dziś znowu miałam wrażenie ze przez pare sekund czułam jego ruchy bo wiecie co dziwnie sie patrzy na USG i jak sie widzi co to maleństwo tam wyprawia a ja nic nie czuje ale pewnie tuż tuż to sie zmieni rozmawiałam z gin na temat tego szczegółowego USG po 20 tyg i ona mi poleciła żebym jechała do łodzi bo tam jest naprawde bardzo dobra pani profesor która sie tym sie zajmuje dzwoniłam dzisiaj i takie usg kosztuje ok 380 zł 🙃 a ja do łodzi mam 200km. wiec troche sie zastanawiam czy nie zrobić go tu na miejscuu jakiegoś innego lekarza czy poprostu sie poświęcić i pojechać w końcu nie mam żadnych podejżeń wady u płodu ale byłabym chyba spokojniejsza - a czasami to mam wrazenie ze szukam dziury w całym poradźcie mi co wy wogóle o tym myślicie bo ja już dostaje opsesji pozdrawiam przepraszam ze tak sie opisałam ale przez te błędy na forum mam zaległości
ps za taka ilość słów chyba należy sie oklask 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za życzonka dla mojej Oliwki, przekażę
Bti dawno Cię nie było, ja myślę ze jak wszystko jest ok i nie ma podejrzeń to nie ma sensu robić takiego drogiego ugs i to jeszcze taki kawał drogi.. ja bym nie jechała, przecież badania prenatalne czyli z dobrym usg tu w katowicach kosztują 200 zł.( prywatnie). ale fakt ze to dziwne uczucie widziec ruszające się dziecko, a w brzuchu nic nie czuć, to trudno uwierzyć ze to transmisja na żywo ze środka mnie 🙂 hi też tak miałam
dobranoc wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Nie mam pojecia dlaczego tyle razy sie wyslalo :| ostatnio cos sie dzieje, ja tez bez logowania nie moge wejsc. Ale wazne ze moge sie logowac hihi. Wczoraj nie bylo szans juz na nic, moj M. przyjechal, zjadl obiadek, porozmawialismy troszeczke i zasnal a ja razem z nim 🙂 Ale dzisiaj tylko 8 godz to moze jakos lepiej bedzie funkcjonowal 🙂

Dziewczyny czy wy tez najwiekszy brzuch macie z rana? Bo mnie to troszeczke dziwi :P 🙂

Wczoraj jadlam swieze jagodki, dzisiaj tez bym wszamala 🙂
ale ja nie pojade do lasu zrywac, boje sie ze kleszcz mnie ugryzie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bti a jesli chodzi o to usg to ja bym sobie chyba darowala, skoro masz na miejscu a nie masz zadnych podejrzen wad itp to po co jechac? 🙂 nie szukaj dziury w calym bo to nie ma sensu :P

Ide na sniadanko. Bede pozniej chyba :P chociaz nie wiem czy na pare minut nie pojsc sie polozyc na sloneczko, bo tak ladnie swieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Fredeczka i pozostale mamusie!


Ja dziś od 7 na nogach, od 8 w pracy. Trochę się dziś pomęczę tutaj, wróciliśmy wczoraj późno a w dodatku objedzeni smakołykami z grilla. Brzuch mnie strasznie bolał i był twardawy, mam o wiele mniej miejsca na magazynowanie posiłków 😜 a za wolno trawię. Chyba przez to jestem 3,4 kg na minusie! Wiedziałam, że te portki ze mnie leca nie bez powodu!

Jesli chodzi o wielkośc brzuszka to u mnie największy jest na wieczór! Rano raczej nie.

Bti7 - jestem zdania Fredeczki - nie ma sensu niepotrzebnie się nakręcać.

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
W końcu poprawili to forum, mogę już normalnie wejść 🙂 .
Jak wasze samopoczucie dzisiaj??
Bti ja bym sobie chyba darowała to USG, sama podróż może być męcząca dla Ciebie + kasa, no ale z drugiej strony doskonale Cie rozumiem i nie wiem czy sama bym się nie wybrała. Fredeczka ma rację, nie warto szukać dziury w całym 🙂
Fredeczka u mnie brzusio juz wyskoczył porządnie i przestał się pojawiać i znikać także jest ciągle prawie taki sam, no może po ogromnej kolacji troszkę większy heh :P ]
Z wagą stoje w miejscu, przytyłam 2 kg i tak ziostało póki co 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie z rana zawsze najwiekszy :p dziwne... 🙂 a samopoczucie ok 🙂 czekam,az zachce mi sie sprzatac ale poki co siedze na allegro i ogladam rozne rzeczy dla niemowlaczkow. Postanowilismy z moim M ,ze wyplate odlozymy i w odpowiednim czasie kupimy wozek, lozeczko, nosidelko i fotelik, bo na wiecej nie starczy a nastepna wyplata na pampersy, kosmetyki, troche ciuszkow chociaz ciuszkow duzo nie musimy kupowac bo duzo dostaniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez juz podziwiałam ten wózek! I musze przyznac że nie podoba mi się! Wydaje sie mało stabilny - choc za te pieniądze chyba musi! Ale również niepraktyczny! Z dzieckiem na spacer zabiera się mnóstwo rzeczy a gdzie tu je włożyć? Ja się jeszcze nie rozglądam za niczym. Ciuszki bede kupować jak poznam płeć 😉 a z konkretami poczekam jeszce dłużej, bo mam w rodzinie kila osób, które będą chciały odsprzedać albo wydać, więc po co wychodzić przed szereg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał:
Spojrzcie na ten wozek 😮 😲 przeciez za takie pieniadze mozna kupic samochod :laugh: http://allegro.pl/item655724287_wozek_concord_neo_carbon_limitowany_zestaw_white.html#gallery



o makabrooo 😲 😲 😲 😲 🤪 heee

hej dziewczeta ja mam termin na styczen moze ktora grudnioweczka [rzeciagnie na styczen :P moze Sylwester;p 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf ja raczej nie bede miala odkogo odkupic wozka itp. Pozatym to jest na kilka lat wiec mysle,ze mozna kupic nowy. Ale zastanawiam sie czy ktos w rodzinie ( oprocz mojej szwagierkki ktora ma 2 lata 😁 ) ma fotelik do samochodu. Oni maja taki ,ze do 11 roku zycia mozna go rozlozyc. Ale tez kosztowal ponad 1000zl ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf to jest wózek pokazowy, nie musi być stabilny ani nie musi się w nim mieścic dużo rzeczy, wystarczy, że ładnie ubrane dziecko sobie w nim siedzi :laugh: :laugh: 🤪 kurcze niby śmieszne ale uwierzcie mi, że mam tą nieprzyjemność poznawać osoby, które tak właśnie traktują tego typu rzeczy, strach się bać co będzie jak dzieci wyrosną....
Ja tez jeszcze nic nie kupiłam, nawet skarpetki ale myśle, że za tydzień wybiorę się z mamą i siostrzyczkami na zakupy, w końcu będę w domu to sobie poszaleję a one mi doradzą co a czego nie kupiować bo ja nie mam zielonego pojęcia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny:-)

Nie no ,rzeczywiście paskudny ten wózek,nawet za 200zł bym go nie kupiła.

Bti, podobnie jak dziewczyny uważam że nie masz potrzeby jechać taki kawał,ale oczywiście sama podejmiesz decyzję:-)

A co do zakupów,też nic nie mam jeszcze kupione.Myślę,że jak poznam płeć Maleństwa to dopiero zacznę pomalutku kupować:-)

Życzę Wam i Waszym Brzuszkom miłego weekendu, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny dziewczyny jzu niedlugo poznacie plec ja poznalam w 16 tyg no prawie 17 bo to 16 i 5 dzien wiec czekam zobaczyc czy bedzie przewaga chlopaczkow czy dziewczynek?? 🙂 a co byscie chcialy miec?? 😎 😎 Bo w pazdziernikowych mamkach to same chlopaki i 2 dziewczynki :laugh: :laugh: zobaczymy mzoe jeszcze bedzie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...