Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!!

Ja właśnie szykuję się na wizytę do kardiologa i mam nogi jak z waty... ☺️

Jeśli chodzi o moją wczorajszą akcję,to do końca życia tego nie zapomnę!Wstyd jak cholera...

Ewa,najważniejsze że z Dzidziusiem wszystko dobrze,a słonicą na pewno nie będziesz 😉

akompf mój brzusio też się twardawy zrobił,jaki fajny:laugh:

fredeczkaa mam podobnie jak Ty,nie znoszę typów którzy gwiżdżą lub wołają za mną na ulicy!Nie znoszę tandetnych tekstów.Och,ale się zirytowałam 😠

bti,u nas też słoneczko świeci,tzn nie tylko ja:laugh: jak Ci idzie pisanie pracy?










Miłego i spokojnego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Ewa, nie przejmuj się, ja 2kg schudłam.

Fredeczka, co do leków przeciwbólowych to ja właśnie się w poniedziałek pytałam mojej położnej bo też miałam bóle głowy i powiedziała,że mogę przyjmować te leki które w składzie mają paracetamol np.APAP Ale jak będziesz na wizycie to się możesz zapytać jeszcze swojego lekarza.

Emmax,mam nadzieję że się nie rozchorowałaś na dobre, tylko leżysz w łóżeczku dlatego Cie tu z nami nie ma??

Bti,właśnie wczoraj w necie oglądałam te pasy ciążowe.Bardzo fajnie to wygląda i jest pełno różnych wzorów i kolorów.Ja na razie go nie potrzebuje ale jak tylko zajdzie taka potrzeba na pewno sobie kupię.

A co do pogody to we Wrocławiu bez żadnych rewelacji:-(

Pozdrawiam wszystkie Brzuszki ;0)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!
Ja już jestem w domku, trochę się pomęczyłam po drodze ale w końcu dojechałam i jestem szczęśliwa 😁!!!
Wczoraj w samolocie moja mała sobie tańczyła u mnie w brzuszku, czułam ją już dosyć mocno, pewnie jej sie podobało hehe. Lęcę teraz na zakupy ciążowe, kupic jakieś spodnie bo tu pogoda taka sobie a ja głupia wzięłam letnie ciuchy heh. Za tydzień na USG 4D, drogie kurna ale nic.
Pozdrawiam was cieplutko i spróbuje się odezwać od czasu do czasu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😉
Ja mam już jedne spodnie ciążowe. Kupiłam je tydzień temu, ale to ze względu na to, że zwykłe spodnie kupuję bardzo wąskie i nie chciałam uciskać nimi brzucha.
Z poprzedniej ciąży nie mam nic z ubranek, bo dałam mojej ciotce. W sumie pamiętam, że za ogrodniczki zapłaciłam 160 złotych... więc moim zdaniem drogo.
Teraz jestem w Szkocji i ceny wydają się w miarę normalne. Tylko numeracje jakieś takie wielkie 🤢 A ja nie należę do pulchnych osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, jestem, jestem.

we wtorek jednak udało mi się dostać do lekarza no i pani doktor chyba przesadziła bo dała mi tydzień zwolnienia, więc pojechałam do rodziców i nie chce mi się nawet kompa włączyć, ale nie jest źle, trochę mnie katar męczy ale już coraz lepiej, no i teraz muszę zaległości poczytać, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!!

Bti,no niestety,jest to już pewne że czeka mnie natychmiastowa operacja na serduszko,bo jest bardzo słabe.Powinna być przeprowadzona jak najszybciej,ale jestem w ciąży i nie mogą tego zrobić.Może się okazać,że zaraz po porodzie trafię na stół operacyjny.
Najważniejsze jest jednak to,że choroba nie koliduje z życiem i zdrowiem mojego Maleństwa.

Miłego i spokojnego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 🙂

nie bylo mnie wczoraj i tylko 2 strony do przeczytania? Malo... ojj malo :P 🙂 😉

Sloneczko bedzie dobrze, musi byc dobrze 🙂

mnie cos plecy bola tak na dole... i mam katar. bede chyba jesc kanapki z czosnkiem skoro to niby pomaga chociaz nie wiem czy nie zwymiotuje... lubie czosnek a wrecz uwielbiam jako przyprawe ale tak samego jeszcze nigdy nie jadlam...

u mnie dzisiaj cos lipna ta pogoda... za chwile ide na dol cos zjesc, juz nawet wiem co zrobie 🙂


mam paste na kanapki z tunczyka ( polecam) , zrobie pomidory w smietanie, i jeszcze zrobie kefir z jagod a pozniej zjem pierogi z jagodami polane smietanka i posypane cukrem , mniam! 🙂

Slysze ,ze moj tata juz wstal weteran. Wczoraj jechal do pracy na 6 rano, przed 17 dzwonilam o ktorej konczy to pow ,ze okolo 20-21 a pozniej dzwonil do mamy,ze jeszcze mu troche zejdzie i ona czekala na niego do 12 w nocy! ja bym tyle nie wytrzymala, mi sie nic nie chce po 7 godzinach stania w sklepie :P

Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Widze że jest weekend i odpoczywacie 🙂 ja coś dzisiaj nie mogłam wejść na forum.Nie wiem czy oni mają jakieś problemy czy to u mnie coś nie tak.Ja też odpovzywam z mężem,tyle dobrego z tego szpitala wyszło że mąż wcześniej przyjechał 🤪 Życze miłego wypoczynku i ładniejszej pogody niż u mnie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chyba wy tez macie problemy,zeby sie zalogowac. Mi cos caly dzien szwankowalo. My sobie pogrilowalismy 🙂 moj M. powiedzial,ze zostanie na noc ale pojechal 😞 bo pies od 15 jest sam i jutro by znowu caly dzien byl sam... nie mozna tak 😞

Dobranoc , spijcie wszystkie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Problemy z wejściem na portal najprawdopodobniej związane są z tym że przenoszą go na nowy serwer,mam nadzieję że już wszystko będzie ok 🙂 Dzisiaj niedziela i mam nadzieję że pogoda wreszcie się zrobi bo na spacer nawet wyjść nie można 🤨 Życzę miłego dnia Wam i Waszym brzuszkom 😆


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_2_-e73cbead620611959aa9624c329e0c90.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Nie mogłam się wczoraj wogóle zalogować, dzisiaj mi się w końcu udało. Wczoraj cała rodzinka przyjechała i wymacała mój brzuch hehe, smiesznie to wygląda jak 3 siory próbują w tym samym czasie coś poczuć :P
Mam wieści cudowne!! Dzisiaj rano po raz pierwszy poczułam moją maleńką przez skórę, na ręce, co za cudne uczucie!! Dokładnie można powiedzieć jak się ułożyła bo taki twardawy brzuch jest tam gdzie jest dzidzia. Ciekawa jestem jaka jest już duża :laugh:
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, w Gdańsku mgła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to gratulacje!!! 😆 To jest naprawde cudowna chwila kiedy się poczuje pierwszy raz ruchy maleństwa 🙂 Fredeczkaa najlepiej zapisz sobie pytania na kartce 🙂 bo zawsze jest tak że o czymś się zapomni :P ja też jutro idę do lekarza i pewnie da skierowanie na usg i mam nadzieję że tam się już wszystko poprzesuwało.A i wreszcie mąż będzie ze mną bo jeszcze nie wraca do pracy 🤪 u nas pogoda się klaruje nie ma słoneczka ale mam nadzieję że wkońcu wyjdzie.


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_4_-f04223aaee52032874b313a2da67a894.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz zapomnialam polowe pytan jakie chcialam zadac 🙂
Najwazniejsze to czy moge brac jakies leki przeciwbolowe, czy z tarczyca wszystko ok, chce zeby zrobil mi usg albo chociaz dal posluchac serduszka i wytlumaczyl dlaczego nawet wejscie po schodach czy zmiecenie sklepu powoduje ,ze mam zadyszke i jestem zmeczona. i dlaczego jestem tak strasznie blada. Wczoraj to jak sciana wygladalam ;/

Ja czekam az moj M przyjedzie i zjemy obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny!

Im więcej mam wolnego tym mniej mam czasu na forum :P ale od jutra wracam do pracy więc nadrobię 😉

Wiolka - gratuluję i zazdroszczę! Już sie nie mogę doczekać tej chwili!

Słoneczko - nie musze powtarzać, że bedzie dobrze? Musi byc dobrze! Super, że Maleństwo się dobrze czuje!

Fredeczka - ale smakołyki!

U nas pogoda lepsza - ciepło, choć słońca nie ma

Kilka dni temu dostalam ciuszki spadkowe od znajomej mamy... ale słodzaiśnie maleńkie! Trochę jeszcze dokupię kaftaników i może jakieś body, plus jakieś ciepłe (bo zima będzie jak przyjdzie na świat) i mam skompletowaną garderobę maluszka na pierwsze tygodnie 🙃 A wiem, że jeszcze karton ciuszków czeka na mnie u teściów od kuzynostwa męża. SUPER 🙂

Aha, 3 dzień z rzędu śni mi się, że będe miała synka! Dziś mi się śniło badanie USG, na którym widziałam ogonek mojego synka! Nie mam wątpliwości, ze to będzie synek 🙂 🙂 🙂 🙂 Zobaczymy, może pod koniec lipca.

Odnośnie tych badań USG 3D w Poznaniu, to niestety w szpitalu, o którym słyszałam już nie robią "usługowo" jedynie na Polnej ale za horendalne pieniądze... czyli jak wszędzie! 😠

ale się rozpisałam. Pozdrawiam brzuszki i znikam robić obiad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,u nas pogoda na śląsku była dzisiaj w kratkę,ale troszeczkę słoneczka było 😉

akompf dziękuję za ciepłe słowa 😘

wiolka,gratuluję ruchów córeczki,teraz będą częstsze 😆

Dziewczynki,napiszcie jutro zaraz jak tam u lekarza było,miłego oglądania Maleństw.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf a orientujesz sie gdzie wykonuja i w jakiej cenie? Musze się rozejrzeć ,czy w Pile nie robią.A może pogadam z wujkiem, napewno zna jakiegos ginekologa i zalatwilby mi "po znajomosci" 😉 no i badania kardiologiczne sam by mi wykonal.

Pewnie tak pusto bo nikt sie zalogowac nie moze 🙂 :P

Dobranoc i slodkich snow 🙂 ja jade na 8.30 ... tata mnie zawiezie a pozniej na 7 godz do pracy. Moze uda mi sie wczesniej zerwac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka nie orientuję się ale napewno w szpiatlu na Polnej w Poznaniu (nie wiem za ile bo nie mogłam się do nich dodzwonić)ale w klinikach typu Lux Med itp. Trzeba przeorać Internet. Wszedzie gdzie patrzyłam to koszt 250-350 zł 😠 Mnie nie stać 🤢

Wiolka ale masz brzusio pękaty 😉 ślicznie wyglądasz...

zmykam spać, bo dziś humor mam podły. Sprawy rodzinne doprowadziły mnie do takiego stanu, że ryczeć mi sie tylko chce... a dla dzidzi to nie wskazane, wiec siedze zgaszona. Idę spać 😞 Mam nadzieję, że znów mi się mój synuś będzie śnił :P Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...