Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!

Kurcze,śniło mi się że bawiłam się na łące z niemowlęciem,to był mój syn i nagle On...zaczynał się oddalać ode mnie i krzyczał:"uratuj mnie mamusiu"a ja nie mogłam Go dogonić.Ten sen to był paradoks pomieszany z horrorem!!!!Straszny sen,obudziłam się i płakałam... ☺️

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie 🙂

Jestem dzis pierwsza 😉 mam dziś wolne a nie śpie już od 6 rano 🤔
W Wiedniu pięknie świeci słoneczko więc chyba sie wybiore na jakies zakupki ciążowe 🙂

Mam nadzieje, ze wypoczęłyście podczas minionego weekendu, ja też nie mogłam wejśc na forum.

Fredeczka daj znac co powiedział lekarz.

Pozdrawiam Was cieplutko i miłego poniedziałku życze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko nie bierz sobie tego snu do serca- ja zauważyłam, ze odkąd jestem w ciąży dużo częściej śnię i dosc często mam koszmary, wtedy już nie moge zasnąc i na długo jestem rozbita 😠
Cóż... chyba takie są uroki ciąży...
Trzymaj sie cieplutko !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie Brzuszki po weekendzie:-)

Wiola,gratuluję ruchów Malutkiej,też czekam na tą chwilę z niecierpliwością :p No i oczywiście udanego pobytu w Polsce.

Słoneczko wierzę,że będzie wszystko dobrze:-) A co do snów to ja wczoraj miałam jakieś koszmary i od 4.00 już nie mogłam zasnąć:-( ale nadrobiłam w dzień:-)

Akompf,życzę poprawy nastroju:-)

Anja, zazdroszczę Ci tej pięknej pogody; we Wrocławiu słońca to już z dwa tygodnie nie było:-( Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzucholki dawno mnie nie było
akompf nie przejmuj sie ja też mam czasami takie jazdy z pewnym członkiem rodziny ze mi sie wszystkiego odechciewa ale najlepsze to zlac pewne sytuacje i widziec tylko to co jest dobre a płacz czasami pomaga 🙃
wiolka masz taki brausio jak ja - mowiłam ze niedługo poczujesz ruchy!!!!!!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!!

Dzięki za miłe komentarze na NK 🙂 W końcu mi brzusio fajny wyskoczył to czas się nim było pochwalić, chociaż i tak czasem pojawia sie i znika heh. Dzisiaj moja mała się jeszcze nie odezwała ale cały dzień chodzę więc ją kołyszę, wczoraj tak kopała, że nawet moja mama przez skórę poczuła, pewnie zmęczona teraz jest 🤪
W końcu słońce wyszło to idę na spacerek 🙂
Słoneczko ja dzisiaj tez miałam koszmar, śniło mi się, że rozwodze się z moim kochanym mężem i walcze o dziecko, obudziłam się cała trzęsąca z nerwów. Brrrrrr. I pamiętaj wszystko będzie dobrze, pomodle sie za was dzisiaj , jade do sanktuarium Matki Boskiej Ciężarnej 🙂
O moja mała mnie gilgnęła heh.
Buziaki dla was wielkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam kłopiot.

Oprócz beznadziejnie okropnego humoru, wręcz mega super hiper depresji nic mnie dziś nie spotkało miłego 😞

Poza tym wystraszyłam się, bo kichnełam tak nagle i mnie strasznie zabolała pachwina. Ból sie utrzymywał z minutę, a później zniknął równie szybko jak przybył. Miałam tak juz ze dwa - trzy razy. Czy któraś wie co to może być? Mam nadzieję, że nic groźnego, bo już nie boli ale stracham się kichać!

Wiem, że głupawo to brzmi ale sie wystraszyłam nieźle!

Mam nadzieję, że macie lepsze humorki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Ja od rana biegam po lekarzach jak nie u swojego byłam to i męża za rączke musiałam też zaprowadzić :P u mne na szczęście wszystko ok a w środe na usg okaże się czy jestem w tym jednym procencie i kosmówka się przesuneła czy nie 🤔 Co do tego kichania to ja też w poprzedniej ciąży tak miałam,nie mówiłam co prawda o tym lekarzowi,zrzuciłam to po prostu na to że nagle jak się kichnie to nie jest się w stanie nad tym zapanować,bo zawsze staram się kichnąć pod kontrolą no ale to nie zawsze wychodzi.Akompf idź do lekarza i niech Cię uspokoi może przynajmniej on poprawi Ci humor.Trzymajcie się dziewczynki i niech dobre samopoczucie będzie z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,ciężko tu się zalogować dziś ☺️

Wiolka,dziękuję Ci bardzo za wszystko 😘 😘

akompf niestety nie mam pojęcia o co może chodzić z tym kichnięciem,ale to pewnie nic groźnego 😉 I co to za złe humorki Cię dopadły?????

agusia ja też jestem jakaś przewrażliwiona,chyba popadam w paranoje ☺️

mittka,dobrze,że Ty masz dobry humor,to pewnie za sprawą powrotu męża-i bardzo dobrze 🙂

Śpijcie słodko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny! 🙂
Ja jestem dzisiaj umowiona z moja kolezanka i jej 2miesiecznym Kubusiem na spacerek 🙂

Z tym kichaniem to tez tak mam ale myslaam ze to dlatego ze przy kichnieciu nasz caly organizm jest naruszony a glowa leci z predkoscia 120km/h :P

Bylam wczoraj u lekarza, powiedzial ,ze ciaza rozwija sie rpawidlowo i oby tak dalej. Ale nie robil mi usg. Powiedzial ,ze nanastepnej wizycie dostane skierowanie na szczegolowe usg wiec poczekam te 3 tyg... wazne ,ze wszystko ok chociaz nie wiem skad on to wie jak nie robi mi usg no ale dobra, niech mu bedzie to on jest lekarzem a nie ja 😉
zapomnialam sie go spytac o leki przeciwbolowe czy moge i jakie moge brac ;/ ale juz odkrylam co powoduje u mnie te bole... wszystko dlatego ,ze u mnie na poddaszu jest caly czas ok 35stopni C. i mysle ,ze to od tego bo jak wczoraj wrocilam z pracy i zjadlam obiad bylo ok. Polezelismy z M w lozeczku i obejrzelismy film, i jak wstawalam to strasznie mnie glowa bolala,jego zreszta tez.

Ja mam dzisiaj wolne 😁 😁 😁 🙂

milego dnia wszystkim mamusiom i brzusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

W sobotę jestem umówiona na wizytę, więc poczekam do tego czasu. No i na wieści od Ciebie - NIunia90 co się tam wywiedziałaś. Fizycznie czuję się dobrze, myślę, że z Dzidzią wszystko okej. Więcej nie kichałam 🙂

Fredeczka - trza było sobie zapisac te pytania. Ja tez jestem sklerotyczka i nie zapytałam ostatnio o wiele rzeczy. Teraz na bieżąco robię notatki 😉

Mittka - dzięki za miłe słowa
Agusia, Bti, Mittka - no to nie jestem sama z tym kichaniem 😜

Dzis 15 tydzień 😜 ale fajnieeeee!!!!!

Jesli chodzi o mój humor to walczę o dobre samopoczucie ale ostatnią noc przepłakałam całą. Jest w rodzinie jedna osoba, która za wszelką cenę chce mnie unieszczęsliwić 😞 Stad moja dolina 😞 - jak to mój mąż powiada: "Boże chroń mnie przed rodziną, bo z wrogami sam sobie poradzę" 🤪

Ale jest lepiej 😉

Do pracy wrócic mi było ciężko po tym urlopie, nie potrafię wysiedziec już 8 godzin...

Miłego dnia życzę Grudnióweczkom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia90 - no no - nieskładnie to napisałam, ale zajarzyłam 😜

W trakcie mojej nieobecności w pracy koledzy nie raczyli nawet pozamiatac. Więc sprzatam ten tygodniowy syf ;(nadrabiając zaległości w papiurach. Dobrze, że jestem w stanie błogosławionym bo nikt sie nie czepia, że robie sobie co 15 minut przerwę 😉 hehehe np. na Brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf podejrzewam ze mamy taka sama sytuacje jatez jestem psychicznie dręczona przez jedną osobe która uwaza ze jest najmądrzejsza i wogóle ze ja nic nie zasługuje i takie tam ale nauczyłam sobie z tym radzić wyłączyłam tą osobę z mojego zycia całkowicie nie słysze tego co mówi nie widze co robi itp i to działa
Ps. a tak na marginesie to jak sie ma dzieci to wszystkie trzeba traktowac tak samo a nie miec jednego pupilka a reszta to jakby kukułka podrzuciłaprawda?????? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bti7 - czytasz mi w myślach? Szczególnie trafne postscriptum...
Ja jestem na etapie myślenia o przeprowadzce, ale włożyłam kupe siana w obecne mieszkanie i nadal spłacam kredyt za to, więc na razie nie mam możliwości ;( ugryźć się w dupsko można...

Dawno nie czułam się tak podle jak przez ostatnie 3 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Nie mogłam rano się tu dostać.Dziewczynki olejcie te "życzliwe" osoby ja tak robie z teściową i jej radami :P przechodzę już przez to po raz drugi,ale widze że teraz reaguje całkiem inaczej po prostu ona musi sobie pogadać i tyle 🙂 Słoneczko masz racje mąż siedzi sobie teraz na L4 a ja wreszcie odżyłam nie jestem sama i to naprawde jest dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!

Widzę, że samopoczucie macie podobne do mojego, cały dzień byłam na zakupach i najchętniej bym wszystkich pozabijała 😠 😠 😠 taka jestem wkurw...i zaraz mnie szlag trafi!! Za dużo do opowiadania 😞 Dzidzia rusza się codziennie coraz mocniej i coraz bardziej 🤪 .
Akompf i Bti ehhh długo by tu opowidać ale niestety wiem o czym mówicie, czasem jest lepiej czasem gorzej, teraz juz w sumie nijak bo przecież mieszkam za granicą. Gorąco dzisiaj. Wkurza mnie, że nie mogę się wogóle zalogować 😠 !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że musicie mieć problem z zalogowaniem bo kurcze mało piszecie... Ja raczej większego problemu nie miałam i nie mam do tej pory.

Bti - dzięki :P Wiesz za co.

Wiolka - niektóre sytuacje sa tak żałosne i skomplikowane, że sie wszytkiego odechciewa a szczególnie optymistycznego myślenia... Nie chcę wyjeżdżać za granicę, ale często myślę, żeby zwiać i już nigdy nie wracać.

Lepiej mi już. Jutro grill ze znajomymi. Po pracy oczywiście 🙂 W sobotę lekarz i wizyta u teściów, a w niedziele znów grill 😉 Może się "odchamię" w końcu w jakiś bardziej społeczny sposób niż leżenie do góry brzuszkiem 🙂

Pozdrówka dla wszystkich mamuś :P Ja spadam od kompa bo ile można?! 🙂

PS. Kupiłam pyszne czereśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Ja juz tez nie mam problemu z logowaniem 🙂 i wlasnie wstalam... Wstalam rano przed 6 zeby zrobic mojemu M sniadanko bo teraz jakis czas u mnie bedzie ( 1-2 tyg 🙂 ) i teraz tak bedzie codziennie... 🙂

a mnie wysypalo na twarzy ;/ nie wiem od czego ;/ wczoraj rano czulam ,ze mnie wysypie i po poludniu juz wygladalam jak pole minowe ;/ no ale co zrobic... strasznei nie chce mi sie isc dzisiaj do sklepu i stac za ta glupia lada i sie uzerac z tymi babami... ;/

Milego dnia wszystkim zycze papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...