Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mania ja również mam nadzieję, że to nie zatrucie! Moja siostra też była bardzo opuchnięta pod koniec ciąży ale zatrucia nie było, także wierzę, że u Ciebie też jest OK! Trzymam kciuki!
Ale super, że Monic już po! 🙂))))) Teraz po kolei każda na porodówkę marsz!!! Ja mogę już:p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
wielkie gratulacje dla Monic!!
dzięki za pamięć o mnie 🙂
a więc tak u mnie jak narazie nic. moja pani gin jest ciemna troche jeżeli chodzi o ciąże i nigdy mi nic konkretnego nie powiedziała. zawsze musze sie domyślać sama. albo czytam wszystkie fora które tylko znajde. może to dziwnie brzmi lekarz gin. który jest ciemny w sprawie ciąży ale mówie tak ponieważ jest bezdzietna i nie przeżyła tego na własnej skórze. po ostatniej wizycie powiedziała tylko "wszystko jest w porządku, prosze przyjść za 2 tygodnie". powinnam iść do niej za tydzień ale od kilku dni maleństwo sie mniej rusza mam dziwną wydzielinę. może to tan czop. w sunie o nim dowiedziałam sie od was czytając wasze wypowiedzi. może panikuje ale niepokoi mnie ruchliwość mojego szkraba więc umówiłam sie na wizytę do innej pani gin. ponieważ moja ma urlop. może ta powie coś konkretnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguulla napisał(a):
witam 🙂
wielkie gratulacje dla Monic!!
dzięki za pamięć o mnie 🙂
a więc tak u mnie jak narazie nic. moja pani gin jest ciemna troche jeżeli chodzi o ciąże i nigdy mi nic konkretnego nie powiedziała. zawsze musze sie domyślać sama. albo czytam wszystkie fora które tylko znajde. może to dziwnie brzmi lekarz gin. który jest ciemny w sprawie ciąży ale mówie tak ponieważ jest bezdzietna i nie przeżyła tego na własnej skórze. po ostatniej wizycie powiedziała tylko "wszystko jest w porządku, prosze przyjść za 2 tygodnie". powinnam iść do niej za tydzień ale od kilku dni maleństwo sie mniej rusza mam dziwną wydzielinę. może to tan czop. w sunie o nim dowiedziałam sie od was czytając wasze wypowiedzi. może panikuje ale niepokoi mnie ruchliwość mojego szkraba więc umówiłam sie na wizytę do innej pani gin. ponieważ moja ma urlop. może ta powie coś konkretnego.


A kiedy masz wizytę u tej innej lekarki? Dobrze zrobiłaś, że się umówiłaś,jeśli czujesz potrzebę badania to się nie zastanawiaj, jesteś już prawie mamą i czasem intuicja weźmie górę! 🙂 Moja mała też się mało ruszała przez ostatnie 2 dni ale miałam nadzieję, ze to zbliżający się poród, niestety złudną.. 😞 dzisiaj od rana szaleje i każdy kąt macicy już skopała, także się uspokoiłam i czuję jakbym wróciła do pkt wyjścia...czyli dalej czekam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wizytę mam już jutro. więc mam nadzieje że sie czegoś dowiem. ogólnie od tamtego wtorku mały sie słabiej rusza i także brzuch mi sie opuścił strasznie. zobaczymy co powie mi ta lekarka. bo nawet nie wiem czy mam jakieś rozwarcie czy wszystko jest jak było..

ogólnie chce wam wszystkim podziękować bo gdyby nie to forum to bym nic nie wiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic juz po 🙂 wszystko okej! 🙂 zmeczona powiedziala ze puzniej opowie co i jak 🙂
Ewcia i Joanna ja tez juz jestem gotowa 🙂 heheh a dokladnie Joanna mialam tak jak ty przez ostatnie dwa dni mala sie bardzo lekko ruszala tez myslalam, ze to juz cos sie zbliza, ale dzis nadrabia za te 2 dni heheh takze dokladnie mam taka sama sytuacje. Ahhhh te fauszywe alarmy 😜
Agula- dobrze, ze idziesz do innego gina. Pozatym mi sie wydaje, ze jak brzunio ci znacznie opadl i te zmniejszenie czestotliwosci ruchow mi to sie poprostu nasowa na przygotowywanie sie do porodu 😁 takze glowa do gory moze bedziesz nastepna 🙂
Opowiedz jak po wizycie ciekawa jestem czy bedziesz bardziej zadowolona z tego gina niz z poprzedniego ? Daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
No wlasnie moja mogla by sie pofatygowac i zaczac cos dzialac heheh 😉 byla by wtedy kolezanka do kompletu 🙂

hihihi no teraz to już pewnie każda chciałaby być już po 🙂ale jak widać na każdą przyjdzie pora 😉 maluchy same decydują i pokazują kto tu rządzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
A ty Alowo jak tam sie czujesz?? JAk to u ciebie jak do terminu nie urodzisz to co wtedy ?? Ciekawa jestem bo w sumie to ty juz na dniach 🙂

wygląda to tam termin mam na 3 z USG i na 7 z cyklu i jak do 7 samo nie ruszy to na 9 godz.7 lutego oczywiście umówione mam wywołanie 🙂
a co do samopoczucia to różnie ale nie ma co narzekać już koniec 😉 a fizycznie to już inna bajka są dni co ciężko nawet do WC dojść a są i takie co spacerków mi się zachciewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak jak ja Ja termin na 14 Lutego, a jak samo nic nie ruszy to najpuzniej do 16 wywolaja 🙂 ale fajnie ! Juz tak niedlugo. Kurcze wlasnie rozpakowuje paczke z Polski od mamy przyslala mi kosmetyki z Nivea dla niuni 🙂 i troche spiochow itp bardzo sliczne wszystko siedze i sie ciesze jak male dziecko heheh Nic uciekam robic obiadek bo burczy w brzuszku. 3maj sie Alowo jak co dawaj znac co sie dzieje jakby cos wczesniej sie zaczelo moj nr to 773-324-3829 🙂 jakbys miala ochote bo juz nie pamietam czy podawalam czy nie 🙂 3maj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
No to tak jak ja Ja termin na 14 Lutego, a jak samo nic nie ruszy to najpuzniej do 16 wywolaja 🙂 ale fajnie ! Juz tak niedlugo. Kurcze wlasnie rozpakowuje paczke z Polski od mamy przyslala mi kosmetyki z Nivea dla niuni 🙂 i troche spiochow itp bardzo sliczne wszystko siedze i sie ciesze jak male dziecko heheh Nic uciekam robic obiadek bo burczy w brzuszku. 3maj sie Alowo jak co dawaj znac co sie dzieje jakby cos wczesniej sie zaczelo moj nr to 773-324-3829 🙂 jakbys miala ochote bo juz nie pamietam czy podawalam czy nie 🙂 3maj sie

ok miłego pichcenia numer zapisałam ja to już wykąpana i do wyrka się szykuję 🙂
mi teraz jak siostra przyjeżdzała to też poprzywoziła różności normalnie cieszyłam się jak małe dziecko jak nie wiele potrzeba 😉
kurczę zobacz jak to zleciała 🤪 nie wiadomo kiedy 🤪
a jak tam Twoje samopoczucie humorek już lepszy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Gratulacje dla Monic. Super, ze ma swojego Filipka 🙂 Nie moge sie doczekac kiedy napisze jak to wszystko wygladalo.
Niedlugo sie zacznie na calego 🙂 ciekawe ktora teraz bedzie nastepna.
Ja teraz czesciej jestem na marcowkach, ale byc moze bedzie tak, ze bedzie to jednak luty. Dzisiaj wlasnie bylam na KTG i mialam 2 duze skurcze, szyjka ledwo sie trzyma i jest rozwarcie,odszedl juz kawalek czopu. Takze leze i odpoczywam, bo jeszcze tydzien i ciaza bedzie donoszona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...