Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie odpisuje larosanegra, jak da znać to wam napiszę!
Maju juz sie martwiłam o ciebie:> zaglądaj do nas!!! A monic to już trzecia u Nas mamusia 🙂 Przegapiłaś troszkę:P Jeszcze Malwinka i Edzia są mamami 🙂 z takimi objawami to na luty ci się zapowiada niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
właśnie wróciłam z wizyty. ta Pani była bardziej rozmowna. okazało się że mam miękką szyjke rozwarcie mam na 2 cm. no ale niestety dostałam skierowanie do szpitala na obserwacje ruchów. miałam zmierzone tętno i 140. tak jak pisałam że coś ze mnie leci i niewiem czy to czop czy wody tak też mają w szpitalu stwierdzić czy to są wody płodowe bo tak w gabinecie nie umiała tego stwierdzić. więc dobrze że poszłam do niej. mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciekawe Kasiu 🙂 Ale powiem Ci, ze teraz to mnie nic nie zaskoczy:p Miesiąc temu chciała wyjść a teraz cisza 🙂

Agulla bardzo dobrze, że poszłaś!!! Teraz chociaż się dowiesz dokładnie w jakiej jesteś sytuacji! Witaj w klubie 2 cm rozwarcia 🙂 Ja mam tak samo! Już od 2 tygodni :p Też mi ciągle ten niby czop odpada po kawałeczku.... Dzisiaj KTG...Trzymam kciuki za Ciebie! Odezwij się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane lutóweczki
teraz na was kolej !! trzmamy za was kciuiki 🙂 ja dokładnie rok temu wylądowałam na porodówce tyle ze po 23 🙂 ale o 15 byłam na ktg i nawet ani jednego skurczu nie wykryło. także badzcie zawsze w gotowości bo nigdy nic niewiadomo 🙂 🙂 🙂 życze wszystkim szybkiego i mniej bolesnego rozwiązania 🙂 cieszcie sie bo macie przed sobą najwspanialszą chwilę w zyciu!!! pamiętajcie o tym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaw napisał(a):
A u Ciebie Małamyszko jak samopoczucie?


U mnie wszystko ok, zero jakichkolwiek oznak zbliżającego się porodu. Niby z ostatniej miesiączki termin mam na 11 luty a z prenatalnych na 5 luty, ale ja nie czuję jeszcze nic specjalnego.
Wiecie, w sumie to mi ta ciąża nie przeszkadza i mogłabym być w ciąży jeszcze pare miesięcy. 😜 Wszyscy się o mnie troszczą, dbają, Mama robi takie obiadki na jakie ja mam ochotę. Poprostu żyć nie umierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malamyszka to masz dobrze 🙂 ja niestety jestem daleko od mamusi i sama muszę gotować, robić zakupy, sprzątać itd a z dużym brzuszkiem to uciążliwe... także dłuzej niż miesiąc to chyba bym nie dała rady:/ też mam termin na 11 luty i codziennie mam nadzieję, że coś się zacznie! Ale powoli tracę cierpliwość, chociaż z drugiej strony później wrócę do pracy im dłużej będę na L4 zanim macierzyński rozpocznę 🙂 jedyny plus tego przeciągania się ciąży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
Ja czekam z obiadem na męża a dziś będziemy wcinać... hamburgery... Wiem że niezdrowe, pełne konserwantów i w ogóle, ale raz na pół roku to chyba nie zaszkodzą aż tak bardzo... I warzywek górę włożę między bułkę a mięso ... 😜

A dziś jak po mieście chodziłam to okrutnie mi brzuszek twardniał... Aż musiałam kilka razy przystanąć, żeby odpuścił.

Teraz idę się zdrzemnąć, bo wstałam po 6 (musiałam do laboratorium krew zdać na badania jeszcze przed pracą) a dzień jakiś taki szary i przymulony. Godzinna drzemka powinna wystarczyć i pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA właśnie będę jadła obiadek 🙂 wzięłam sobie kąpiel godzinną żeby troszkę brzuszek zmiękł ale niestety nic nie dało i nawet podczas kąpieli Braxton nie odpuszcza :/ zobaczymy co o 18h wyjdzie na KTG!
Asiula Hamburgery pychotka :p Nie ma co sobie żałować, od czasu do czasu nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki zaniedbalam troche i widze tyle stron do czytania. Nie mam cos ostatnio glowy do niczego 😞 przepraszam. Bylam u maluszka niestety cos znaleziono na pluckach jakas infekcja dostaje antybiotyki i niestety do piatku musi zostac. Mial wyjsc w srode ale niestety. Po woli zalamuje sie juz niewiem co ze soba robic 😞 pocieszyla mnie ordynatorka ze jesli w piatek na zdjeciach wyjda zmiany ze ustapilo to w poniedzialek moze wtorek. Juz sie nawet nie nastawiam na jego powrot. bo same rozczarowania 😞 jak bedzie mogl wyjsc to wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Malwinko 🙂

Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze i już niedługo maluszek będzie w domku. A pomyśl w ten sposób, ze jest teraz pod dobrą opieką 🙂 Za to ty zadbaj teraz o siebie, żeby być w dobrej kondycji i nastroju jak będziesz zabierać go do domku. Głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka napisał(a):
Hej, widze, że już wszystkie oczekują. Ja nawet sobie te specjalne podkłady na łóżko szpitalne kupiłam i położyłam pod prześcieradło, bo jak mi w nocy odejdą wody, to nie chcę zabrudzićmateraca w łóżku 😜
Ciekawe kiedy się ruszy reszta.

hihihi to tak jak ja już jakoś od 2 tygodni ceratka i ręcznik pod tyłkiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna1984 napisał(a):
JA właśnie będę jadła obiadek 🙂 wzięłam sobie kąpiel godzinną żeby troszkę brzuszek zmiękł ale niestety nic nie dało i nawet podczas kąpieli Braxton nie odpuszcza :/ zobaczymy co o 18h wyjdzie na KTG!
Asiula Hamburgery pychotka :p Nie ma co sobie żałować, od czasu do czasu nie zaszkodzi 🙂

no to może to nie skurcze przepowiadające tylko te prawdziwe bo czytałam że skurcze przygotowujące pod wodą odpuszczają a te prawdziwe niestety nie albo stety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
hej brzuszki zaniedbalam troche i widze tyle stron do czytania. Nie mam cos ostatnio glowy do niczego 😞 przepraszam. Bylam u maluszka niestety cos znaleziono na pluckach jakas infekcja dostaje antybiotyki i niestety do piatku musi zostac. Mial wyjsc w srode ale niestety. Po woli zalamuje sie juz niewiem co ze soba robic 😞 pocieszyla mnie ordynatorka ze jesli w piatek na zdjeciach wyjda zmiany ze ustapilo to w poniedzialek moze wtorek. Juz sie nawet nie nastawiam na jego powrot. bo same rozczarowania 😞 jak bedzie mogl wyjsc to wyjdzie.

oj kochana wiem jest teraz Wam bardzo ciężko Wy w domku a on tam w szpitalu ale pamiętaj jest pod dobrą opieką i na 100% będzie wszystko ok tylko potrzeba trochę więcej czasu czasami tak jest 🙂 jednym słowem odpoczywaj ,może jakaś dobra książka dla zajęcia myśli no i niestety więcej cierpliwości bo póżniej siły będzie potrzeba że hohoho 🤪 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile slowa. No juz mam cel 🙂 musze sem zaliczyc poucze sie
i zalatwie praktyki a jak maly wroci to szybko zrobie praktyki i bede z nim caly czas
a w szkole juz kolezanki mi pomoga. Zalatwie sobie zaswiadczenia i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
dzieki za mile slowa. No juz mam cel 🙂 musze sem zaliczyc poucze sie
i zalatwie praktyki a jak maly wroci to szybko zrobie praktyki i bede z nim caly czas
a w szkole juz kolezanki mi pomoga. Zalatwie sobie zaswiadczenia i juz.

no kochana dokładnie pozałatwiaj teraz tyle ile zdołasz a jak mały w domku będzie to będzie Wasz czas 🙂oklask dla Ciebie 🙂
ale to za 93 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...