Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiaw napisał(a):
A jak u Ciebie Alwo?

u mnie ogólnie też cisza tylko coś od wczoraj dół brzucha boli ale nie skurczami taka ciągłość więc sobie leżę i czekam na rozwój wydarzeń pewnie jak nic tego7 doczekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elo elo 🙂
No widzę dziewczyny, że powoli nasze lutkówki się wykruszają 🙂
Kurcze, ja już się nie mogę doczekac wizyty za tydzień, żeby zobaczyć co i jak. Narazie mała twardo trzyma główkę pod żebrami, ale brzuch wyraźnie mi się obniżył kilka dni temu, wszyscy dookoła zauważyli-ja oczywiście na końcu, więc powoli zbliżamy się do rozwiązania. 🙂

Alwo, jak samopoczucie? Toż Ty już właściwie sekundy odliczasz do spotkania z dzidziem? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic już urodzila 🙂Fantastycznie ! Duzy ten jej dzidzius. Mam nadzieje, ze niedlugo się odezwie i podzieli się z nami wszystkim jak było.
Evek, wiem co czujesz .. tez bylam przerazona jak sniegi naciągnęły .. jakos niedawno obilo mi się o uszy ze ta zima znowu ma wrócić w lutym.. cholera !! mam nadzieje, ze zlituje się nad nami i nie będziemy się musialy stresowac ..

Ewcia24 .. mam podobne dolegliwości jak Ty .. ciagle cos gestego mi leci … brzuch twardnieje , czasem kłócia w pochwie .. dziwne uczucie

Wiecie co .. dziś moje hormony szaleja … to nie jest mój najlepszy dzien z mezem .. on siedzi na kompie od rana i mam wrazenie ze ucieka … ma chyba dosc … ja tez ! Nie życzę mu siedzieć non stop w domu jak w więzieniu ... i mieć te wszystkie bóle, dyskomfort itd... ehhh .. szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki Joasia już po 😆 Mała zdrowa a mama bardzo zmęczona. Był problem z łożyskiem i usuwali je. Jak Asia odpocznie i dojdzie do siebie to napisze coś więcej. MAMY KOLEJNĄ MAMUSIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosanegra odp 🤪
Urodzila 1 lutego o 7.35 rano po 21 godz silami natury Mikolajka 😉 Wazy 3030g i ma 50 cm. Nie odzywala sie bo wczoraj dochodzila do siebie. Tak ja wymeczyli ze wczoraj 3 razy by zemdlala 😞 Porod byl wywolywany z powodu jej wysokiego cisnienia. Pozdrawia wszystkie i sie odezwie 😉
Gratulacje dla Asi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
kochane zajrzę póżniej coś mnie muli spróbuję się kimnąć 🙂
aaa jeszcze jedno pytanie ma któraś numer do larosanegra84 wiadomo co się u niej dzieje???

607440724. – larisanegra  prosze oto numer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mania161287 napisał(a):
Larosanegra odp 🤪
Urodzila 1 lutego o 7.35 rano po 21 godz silami natury Mikolajka 😉 Wazy 3030g i ma 50 cm. Nie odzywala sie bo wczoraj dochodzila do siebie. Tak ja wymeczyli ze wczoraj 3 razy by zemdlala 😞 Porod byl wywolywany z powodu jej wysokiego cisnienia. Pozdrawia wszystkie i sie odezwie 😉
Gratulacje dla Asi 🙂


u mnie przy cisnieniu niewiem cos poszlo nie tak bo bali sie wywolywac. I czekali z decyzja do 16 od 10 rano. Ale nie meczyli mnie za duzo. a a pozniej niewiem czemu cos ktg wykazalo i musieli szybko robic cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho !
Gratuluje kolejnym mamusiom !

Jestem już po ktg, 0 skurczów, rozwarcie 1 cm. Chyba sobie jeszcze trochę poczekam ☺️
Dodatkowo drożdżaki mnie dopędziły znowu i zapisała mi czopy i o 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwinko chodzi mi raczej czy jakieś skurcze się ruszą bo jak na razie to mam te skurcze Braxtona bardzo często ale ani czopu i bólu brzucha, co by mogło zapowiadać poród, nie czuję.
A ty Malwinko lepiej się już czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam na forum a tu niespodzianka - 2 kolejne Mamusie. GRATULACJE!!!!!!!!!
U mnie spokój. Niby jeszcze tydzień do porodu, ale myślałam, że już będą jakieś oznaki. Jutro wizyta w szpitalu u mojej położnej, to zobaczymy co powie.
A dziś byłam na poczcie, była dość długa kolejka i wiecie co? Wszyscy jak zobaczyli mój brzuch, to mnie przepuścili, wogóle nie czekałam. Pierwszy raz się spotkałam z taką życzliwością ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jak jak nie ruszy się do 8 a wtedy mam wizytę to lekarka zdecyduje co dalej, czy czekamy czy działamy? A co do kolejek to raz mi się zdarzyło, że mnie dziewczyna przepuściła do kasy. Ale niestety ludzie najczęściej udają, że nas nie widzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE !!! 🙂
Ja dzisiejsza wizyte mam odwolana z powodow warunkow pogodowych.Mamy zime stulecia i jestesmy bezmala odcieci od swiata.Wczoraj znajomi musieli u nas nocowac bo juz nie dalo rady dojechac do domciu.Takiej zimy jak zyje to jeszcze nie widzialam.
Tak wiec wizyte ma dopiero w sobote..... i wtedy zobaczymy jak sprawy sie maja 🙂
Wiecie wczoraj to sie obawialam ze w razie czego, hmmm bedzie trzeba wezwac karetke?? hm nie nie i ta by nie dojechala,chyba straz pozarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niezłą zimę macie Evek, widziałam w TV. To niech lepiej maluszek sobie siedzi spokojnie i nigdzie się nie spieszy 😉
Coś cichutko się u nas zrobiło, czyżby kogoś jeszcze złapało 😜 A coś Alwo się dziś kiepsko czuła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...