Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc brzuszki rozpakowne i te jeszcze nie rozpakowane 🙂 Jak samopoczucie?

Monic byłaś dzielna, Filipek na pewno będzie kiedyś z Ciebie dumny, jak i Ty z niego 😉 teraz nacieszajmy się swoimi skarbami!

Ewcia trzymam kciuki, w końcu i ty się rozpakujesz!!!!!!

Gabb jak mi czop odpadł to ja się kąpałam normalnie, wydaje mi się, że nei ma co przesadzać, na pewno są jeszcze inne przeszkody dla bakterii!

Asiula gratuluje egz z teorii i zyczę powodzenia na praktycznym!!!!dasz radę!!

Ktoś wcześniej pytał o mój brzuszek chyba, jak wygląda po, nie pamiętam a nie mam czasu zeby szybko wracac do postów które juz przeczytałam.... brzuszek powolutku maleje, jest taki miękki i nieprzyjemny w dotyku :/ do tego zauważyłam pełno rostępów wokół pępka, w ciąży ich nie widziałam :/ wlaśnie czekam na położną srodowiskową, powinna mi ściągnąć w końcu szwy, bo już mam dość tego bólu.... Krew jeszcze ze mnie leci :/

Małej dzisiaj odpadł kikut i juz zaczyna się panika, bo jest troszkę krewki, czy to dobrze wygląda, czy wszystko jest w porządku, ciągle się tylko martwie, taka rola mamy 🙂
Dziewczyny rozpakowane a wy jak radzicie sobie z karmieniem? Ja mam nawał pokarmu i zaczęłam w nocy ściągać, mała się krztusi aż tym mlekiem, do tego słabo jej się odbija i ciągle ulewa:/ Sutki jeszcze bolą, czasem krwawią jak strupek się zdrapieto mleko z krwią leci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gabb, z tą kąpielą to też mi się wydaje że nie ma przeciwwskazań, z tego co kojarzę to nie można jak wody odejdą, a przy czopie bez problemu. Chyba coś tam ze sprawami łóżkowymi każą się wstrzymać jak już czop odejdzie....

Joanna kciuki na pewno się przydadzą 🙂 A czym pielęgnowałaś kikut pępowinowy? Szybciutko odpadł. To chyba dobrze, bo nie trzeba będzie na niego uważać 🙂 Życzę, żeby położna się sprawiła i grzecznie szwy Ci ściągnęła. A jak do tej pory spotkania z nią? Zadowolona jesteś? Znalazłaś ją sobie wcześniej, czy przyjechała jakaś przypisana do przychodni po prostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane
wpadlam sie przywitac i lece malego karmic bo mi za dlugo spi - troche to dziwne ale nie zauwazylam ze mam dzieciatko - jest strasznie grzeczne
karmienie tylko 3 razy w nocy - o 11, o 3 i 6....wiec tragicznie nie jest, choc czasem musze prosic malego zeby sie obudzil i zjadl troszke mleczka - bo juz mi samo wyplywa z nadmiaru 😁

calusy dla maluszkow i brzuszkow:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Gratulacje Monic 🙂
Joanna dzieki za eska
Ja dopiero dochodze do siebie i naprawde mialam kiepski weekend. Nie dosc ze z piatku na sobote mialam takie bole ze juz myslalam ze sie zaczelo to w sobote w nocy mielismy wlamanie do garazu i ukradli nam quada i tak dopiero dzis odetchnelam od polociji itd. Jutro mam gina wiec dowiem sie co i jak i wpadne wam dac znac
Trzymam kciuki za te nie rozpakowane i pozdrawiam obecne juz mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu - uśmiech przecudny. Aż chce się rodzić dla takich zdjęć.
Ja dziś byłam z Mężem na zakupach i myslałam, że mi wody odeszły. Tzn chciało mi się bardzo do ubikacji, więc na szybko szukałam w centrum handlowym a tu nagle jak Michałek nie kopnie, jak coś ze mnie nie poleci - dobrze, że miałam taką cienką podpaskę ubraną !!! Już myślałam, że to wody a to poprostu pęcherz nie wytrzymał tego kopniaka, czy ruszenia rączką (sama nie wiem czasem czym on mi tak daje po różnych częściach ciała).
Ale się potem uśmiałam z mężem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest i kolejny piękny noworodek wśród Nas 🙂 jaki on cudny i ten uśmiech 🙂))) Gratuluje Kasiu!

Monic u mnie podobnie Blanka ciągle by spała, też sama ją budziłam do cyca, a położna dzisiaj powiedziała, że nie trzeba budzić do 6 godzin noworodka! Jeśli byłby bardzo głodny to na pewno dałby sygnał, a nadmiar mleka odciągnąć laktatorem. Ja też mam teraz nawał pokarmu i odciąganie idzie jak po maśle!
Jeśli chodzi o położną, to dzisiaj była pierwsza wizyta, śmieszna taka gadatliwa starsza pani! Z Blanką wszystko ok! Mi ściągnęła szwy w końcu i odrazu mniej boli.

MANIA trzymam kciuki za wizytę i daj znać co i jak! Powodzonka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nk sa zdjecia i na fb ja mam troszke problemy jeszcze z malym, je tylko 40 to strasznie malo ale dwoch godzin nie wytrzymuje 🙂 ale lepsze to niz nic. spi strasznie malo ciagle jest jakby jeszcze zdziwiony ze gdzie indziej jest. Ale ze mna klade go i jak teraz to z godzinke jeszcze dospal. To bedzie ciezka noc. Trzymajcie kciuki ze sie dotrzemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Alwo, Monic i KasiW 🙂 Sliczne malenstwa, napatrzec sie nie mozna. I ja nie moge sie juz doczekac swojej kruszynki... Jutro mam wizyte wiec zobaczymy co i jak, nadaj zadnych objawow. Dzis w pracy tylko troche plecy zabolaly, ale to chyba z przesilenia. Mala sie duzo rusza, a mi jest juz bardzo ciezko !! ALe juz niedlugo...
Ciekawe jak Ewcia 🙂 moze juz po 🙂 no i MAlwinko czy dobrze zrozumialam- maluszek jest juz z toba ??? 🙂
To ile jeszcze nierozpakowanych brzuszkow zostalo ??? 😁 zmniejsza sie liczba heheh
3majcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamy przyszłe i terażniejsze . Zona mnie zmusiła więc piszę. Wszystko w porządku ....... . Mały jest extra trochę kwili ale da się przeżyć, pewnie wiecie ale napiszę : waga0,00377 tony , wzrost 5,4dcm , teraz akurat czas karmienia . A tak ogólnie to było trochę ciężko przy porodzie , a z mojej perspektywy wyglądało jeszcze ciężej . Wszystko jednak skończyło się dobrze , Ala odpoczywa ja piszę na brzuszkach a Gabriel ciągnie cyca . Pozdrawiam wszystkich mężów . LIGA BRONI , LIGA RADZI , LIGA NIGDY WAS NIE ...... sorry to nie to forum

pozdrawiam Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
Witam wszystkie Mamy przyszłe i terażniejsze . Zona mnie zmusiła więc piszę. Wszystko w porządku ....... . Mały jest extra trochę kwili ale da się przeżyć, pewnie wiecie ale napiszę : waga0,00377 tony , wzrost 5,4dcm , teraz akurat czas karmienia . A tak ogólnie to było trochę ciężko przy porodzie , a z mojej perspektywy wyglądało jeszcze ciężej . Wszystko jednak skończyło się dobrze , Ala odpoczywa ja piszę na brzuszkach a Gabriel ciągnie cyca . Pozdrawiam wszystkich mężów . LIGA BRONI , LIGA RADZI , LIGA NIGDY WAS NIE ...... sorry to nie to forum

O prosze moj maz by sie nie dal namowic heheh na pisanie na forum 🙂 Gratuluj wam malyuszka jeszcze raz 🙂 Niech Ala sie odezwie jak juz dojdzie do siebie 😁 pozdrowienia i buziaki dla niej 😘
pozdrawiam Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mania161287 napisał(a):
Alwo gratulacje 🙂
Ja to naprawde bede ostatnia 😞


Mania nie przejmuj sie tak masz jeszcze czas 37 tydzien lepiej zeby maluszek jeszcze posiedzial troszke. Zawsze to lepiej dla niego. Nie ma co sie spieszyc, choc wiem bo sama juz od 37 wyczekiwalam bo mialam nadzieje, ze cos wczesniej sie zacznie. Ale ostatnio wzielam sobie slowa Edzi do serca, bo napisala, ze tez chciala juz miec rozwiazanie i urodzila w 37 tyg i powiedziala, ze teraz inaczej by patrzyla na swoj brzuszek, ze brakuje jej go wiec ja teraz ten ostatni tydzien, delektuje sie jak moge 😁 heheh
Pozatym dzis mam dosc czeste skurcze Hicksa dwa nawet lekko bolaly 🙃 Jupi !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alwo serdeczne gratulacje 😁 Męża zmusiła do pisania na forum 😜 Ty to jesteś... 🙂 Czekam na Ciebie i Twoją wersję wydarzeń 🙂

Malwinko to cudnie, że już masz syneczka przy sobie, a trudne początki na pewno szybko minął, musicie się z sobą oswoić 🙂

Monic i Joanna tylko pozazdrościć tak grzecznych dzieciątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach i Mania, cierpliwości, na Ciebie też przyjdzie pora, a tak jak Nanusia zauważyła, masz termin jeszcze "sporo" przed sobą, więc to naturalna kolej rzeczy będzie, jeśli najpóźniej urodzisz, ale na pewno i Ty się doczekasz 🙂 Ja jakaś dziwna jestem, bo owszem, z wielką chęcią przytuliłabym już swoją Córeczkę, ale czekam na spokojnie, bo wiem, że ona podejmie decyzję kiedy ma wyjść, kiedy będzie najlepszy dla niej moment (mam nadzieję że i dla mnie będzie on najlepszy 😜 )...

Całusy na dobry dzień dla wszystkich Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja po wizycie u gina i niestety jutro z rana jade do szpitala. Z powodu tego puchniecia stop, dloni itd musze sie polozyc tylko uslyszalam ze jak dojda mi moje skoki cisnienia to czeka mnie rozwiazanie ciazy zeby bialokomocz sie nie pokazal. Odezwe sie jak co i ktoras da wam znac co i jak ale ogolnie to teraz lapnal mnie troszku strach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...