Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kASiu ja też idę w czwartek na szczepienie, wykupuję tą 6 w 1 dwie dawki i prawdopodobnie jedną dawkę 5 w 1. Koszt łącznie to 550 zł, połowę becikowego, ale wolę zeby była kłuta 3 razy niz 10!

Ja też już po wizycie u lekarza, wszytsko gra 🙂 macica obkurczona, a sex można uprawiać wtedy kiedy chcemy, zależy to tylko ode mnie jak się czuję, tak pwoiedział, więc dzisiaj próbujemy 🙂 mam nadzieję, że nie bedzie bolało.

Ewcia łysienie to jak najbardziej normalne, mojej Blance w 3 dni wypadły wszystkei włoski z czubka głowy, wygląda jak staruszek 🙂 łysy placek na czubku! Ale i tak jest piekna 🙂)) hehe

Muszę powiedzieć, ze coraz lepiej jej idzie spanie w nocy, wczoraj to nawet 6 godzin przespała 😁 oby tak dalej a mamusia bedzie wypoczęta i zadowolona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kASiu ja też idę w czwartek na szczepienie, wykupuję tą 6 w 1 dwie dawki i prawdopodobnie jedną dawkę 5 w 1. Koszt łącznie to 550 zł, połowę becikowego, ale wolę zeby była kłuta 3 razy niz 10!

Ja też już po wizycie u lekarza, wszytsko gra 🙂 macica obkurczona, a sex można uprawiać wtedy kiedy chcemy, zależy to tylko ode mnie jak się czuję, tak pwoiedział, więc dzisiaj próbujemy 🙂 mam nadzieję, że nie bedzie bolało.


Ewcia łysienie to jak najbardziej normalne, mojej Blance w 3 dni wypadły wszystkei włoski z czubka głowy, wygląda jak staruszek 🙂 łysy placek na czubku! Ale i tak jest piekna 🙂)) hehe

Muszę powiedzieć, ze coraz lepiej jej idzie spanie w nocy, wczoraj to nawet 6 godzin przespała 😁 oby tak dalej a mamusia bedzie wypoczęta i zadowolona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aLE WAM DOBRZE TAK JAK CZYTAM MOJA ALA NAJWIECEJ TO 3 H PRZESPI EHHH MAM NADZIEJE ZE JUZ NIEDLUGO TO SIE ZMIENI. JOANNA CO DO SZCZEPIONEK TO WLASNIE Z EVEK WCZORAJ ROZMAWIALAM I ODRADZILA MI BRANIE SZCZEPIONKI NA ROTAWIRUSY I JESZCZE TA JEDNA ALE NAZWY ZAPOMNIALAM. pONOC SAMI LEKARZE NIE SZCZEPIA NA TO SWOICH DZIECI. TU W USA PONOC PRZEZ TE SZCZEPIONKI BYLO DUZO PRZYPADKOW AUTYZMU U DZIECI, POZATYM TO SA TAKIE CHOROBY KTORE NIE ZAGRAZAJA ZYCIU DZIECKA. MY NIE BYLISMY NA TO SZCZEPIENI I ZYJEMY. POZATYM TO SA DOSC NOWE SZCZEPIONKI, ALE NIE WIEM SAMA. TAK WCZORAJ DYSKUTOWALYSMY NA TEN TEMAT WLASNIE I JA NIE BEDE ICH ROBIC I EVEK TEZ NIE. JA JESZCZE ZOBACZE CO POWIE MOJA DOKTOR NA TEN TEMAT...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna1984 napisał(a):
kASiu ja też idę w czwartek na szczepienie, wykupuję tą 6 w 1 dwie dawki i prawdopodobnie jedną dawkę 5 w 1. Koszt łącznie to 550 zł, połowę becikowego, ale wolę zeby była kłuta 3 razy niz 10!

Ja też już po wizycie u lekarza, wszytsko gra 🙂 macica obkurczona, a sex można uprawiać wtedy kiedy chcemy, zależy to tylko ode mnie jak się czuję, tak pwoiedział, więc dzisiaj próbujemy 🙂 mam nadzieję, że nie bedzie bolało.

Ewcia łysienie to jak najbardziej normalne, mojej Blance w 3 dni wypadły wszystkei włoski z czubka głowy, wygląda jak staruszek 🙂 łysy placek na czubku! Ale i tak jest piekna 🙂)) hehe

Muszę powiedzieć, ze coraz lepiej jej idzie spanie w nocy, wczoraj to nawet 6 godzin przespała 😁 oby tak dalej a mamusia bedzie wypoczęta i zadowolona :P



hmmm powiem szczerze ze jestem zaskoczona co do ilosci tych szczepionek ... po co az dwie dawki tej 6 w jednej i jeszcze do tego 5 w jednej??
Wysle wam fajna stronke kalendarz szczepien na 2011 rok tam az tak duzo nie ma. Tutaj w drugim miesiacu podaja 6 szczepionek w tym dwie po za programem-Rotawirus i pnelmokoki na te dwie ostanie nie szczepie.Zaciagnelam sporo inf na ten temat... skoro pediatrzy nie szczepia na to swoich dzieci hmm... oraz farmaceuci cos musi w tym byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek kochane

ja po wizycie u gina - dostalam tabsy 🙂 i nie bede miala wogole okresu 😆 😆 😆 😆

no i bylam tez u pediatry - stwierdzila ze panikuje - ale on ma na piersiach takie guzki. powiedziala ze jak zacznie cos wyciekac to mam panikowac - a na razie ograniczyc drob 😉 no a dzis zobaczylam ze mojemu Filipkowi wyskoczyla wysypka 😞 jest caly w plamki - ale prypuszczam ze to prze altacet wiec nie smaruje go dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic mój dominik też miał gózki i lekarka na pierwszej wizycie kontrolnej powiedziała żeby kompletnie nic z tym nie robić samo sie wchłonie i mieły 2 tyg a prawie nie ma już po nich śladu w prawej zniknął a w lewej czxuć minimalnie więc napewno filipkowi teżz niknie 😉

Nanusiu do niedawna mój brzdąć też więcej niż 3 h nie spał a dziś to w nocy była rewelacja od 20 spał do 3 rano zjadł i dalej spał do 7 no poprostu dziś jestem wyspana jak przed porodem 🙂
tylko już teraz mała maruda daje popalić ale ciesze sie że w dzień ma tak a nie w nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To te nasze dzieciaczki podobnie sypiają 🙂
Evek muszą być 3 dawki, na pewno na WZW trzeba 3 razy kłuć, a ta 5 w 1 nie zawiera WZW. W szpitalu dostała pierwszą dawke na WZW i jeszcze dwie potrzebuje, więc dwa razy moze dostac 6 w 1 i raz 5 w 1. Tak doczytałam, może się mylę, dowiem się wszytskiego jutro na szczepieniu.
Moze tez byc opcja o 2 kłucia wiecej, czyli wybrac 5 w 1 trzy razy + dwa razy kłucie na samo WZW, wtedy wyjdzie taniej.
W tym kalendarzu fajnie jest napisane,3 opcje kłuć, i też masz po 3 dawki tej 5 w 1 albo 6 w 1, więc musi być 3 razy.
Ja też nie będę szczepila na rotawirusy i pneumokoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
no wkońcu wszystko nadrobiłam, uff dużo tego było...

KasiaW mój malutki śpi dokładnie tak samo jak twój, po kąpaniu wstaje między 1 a 2 i później między 5 a 6 więc i ja już się wysypiam i wszyscy szczęśliwi 😁

Co do okresu to ja dzisiaj dostałam po raz pierwszy po porodzie i od dzisiaj zaczynam brać tabletki 🙂, a jeśli chodzi o współżycie to ja pięć tygodni po porodzie to zrobiłam nic nie bolało a nawet było lepiej niż wcześniej 🙂

Wiecie co ja się zastanawiałam długo nad tymi szczepieniami i postanowiłam że będę szczepić normalnie ze względu na to że w aptece można kupić maść znieczulającą po której dziecko prawie nic nie czuję (jutro idziemy to się przekonamy), więc nie widzę powodu wydawania na to kasy, no rotawirusy nie będę szczepić, a na pneumokoki zaszczepimy małego jak będzie szedł do żłobka czy przedszkola.
Co do szczepień na rotawirusy i pneumokoki w szkole rodzenia kazali nam się dobrze zastanowić bo tak naprawdę jest to nowość i żeby weszło dobrze w życie musi minąć dużo lat a tą nagonkę wokół tego robią media i firmy farmaceutyczne. Tak naprawdę my nie byłyśmy szczepione na to i żyjemy...

Dziewczyny mój Piotruś też upodobał sobie prawą stronę i tylko na niej chce zasypiać inaczej się denerwuje, płacze, pręży główka też zaczęła mu się odkształcać ale już powoli zaczyna wszystko wracać do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje maleństwo mam słabość do tego zdjęcia więc musiałam wam je pokazać 🙂

[URL=http://img684.imageshack.us/i/dsc00417ot.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4192/dsc00417ot.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny nie pamiętam która pisała, że jej dziecko ma powiększone piersi. Dziś położna jak badała Pawełka to powiedziała, że ma powiększone piersi i że to hormony, mam je obserwować, masować i jak się będą powiększały to mam do Niej dzwonić. Czy coś więcej mi możecie podpowiedzieć na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Edzia zazdroszczę, ze nic cię nie bolało podczas stosunku, bo ja wczoraj próbowałam 6 tyg po porodzie i bolało 😞 jakby tam w środku ścianka nie była zagojona, takie zgrubienia bolące 😞 jeszcze musimy niestety czekać...to chyba po tym usuwaniu łożyska jeszcze się rany nie zagoiły, chociaż lekarz na wizycie mówił, ze jak na takie peturbacje jakie miałam to jest ładnie...

Piękne zdjęcie 🙂 mały raper rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia moj Filipek tez ma powiekszone gruczoly piersiowe - mamy obserwowac czy nie pojawila sie jakas wydzielina i odstawic drob bo on jest u nas faszerowany hormonami 😞

Joanna - takie grudki w srodku to jest norma - tak mi gin powiedziala..podczas gojenia ran/szwow w srodku takie cos sie poajawia - potem to "odchodzi" razem z uplawami. Takze to zniknie 🙂 mnie mo pierwszy raz tez nie bolal 🙂 choc bardzo sie balam 😜 ale poszlo ok, mimo iz nie bylam wtedy po wizycie u gin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Monic, mam nadzieję, że szybko zniknie, bo dość spora ta gruda, która mnie boli 😞
Dziewczyny znacie jakiś sposób na zminimalizowanie rozstępów, co zrobić żeby nie były już fioletowe? Już drugą tubkę serum eveline używam i nie blakną:/ jedynie celulit znika, może znacie jakiś dobry i nie za drogi krem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna1984 napisał(a):
Dzięki Monic, mam nadzieję, że szybko zniknie, bo dość spora ta gruda, która mnie boli 😞
Dziewczyny znacie jakiś sposób na zminimalizowanie rozstępów, co zrobić żeby nie były już fioletowe? Już drugą tubkę serum eveline używam i nie blakną:/ jedynie celulit znika, może znacie jakiś dobry i nie za drogi krem?

Joanna moge zaproponowac krem,ktory przetestowalam trzy lata temu-wlasnie na sine,fioletowe blizny.Stosowalam ten krem na twarz po tradziku mialam znaczne czerwone blizny,owy krem okazal sie strzalem w dziesiatke juz po miesiacu byly wyraznie jasniejsze.
Pozniej zastosowalam go rowniez na rozstepy na udach -rowniez slad po nich zaginal w bardzo szybkim tepie.
Nazwa-NOSCAR Krem z masy perlowej.
Przysylala mi go moja mama przez jakis czas o ile sie nie myle placila kolo 60 zlotych, polecam-sprawdzony i naprawde skuteczny 🙂
noscar.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest tez w aptece doz w promocji http://www.doz.pl/apteka/p8472-No-Scar_Perla_Inkow_krem_przeciw_bliznom_50_ml
ja zawsze tam zamawiam leki, bo wychodzi taniej i odbieram w dowolnej aptece z pomaranczowym plusem, czesto sa rabaty, takze na karte mama i malenstwo, którą dostałysmy w szpitalu w wyprawce. dzieki evek, zamówie jak mąż dostanie wypłate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze wspomnialyscie o rozstepach bo jak na razie to nie mialam glowy myslec o tym

a my chcemy polecic gdyby ktorys dzieciaczek mial problemy z odparzeniami lub jakies krostki w pachwinkach - masc posladkowa - na recepte. naprawde rewelacja - lepszy niz te bephanteny, alantany czy sudokremy!! i jest bardzo tani - ja za dwa pojemniki mn. 50 ml dalam 2 zł 🤪
a podczytalam ze mamy stosuja go rowniez na lokcie czy piety bo dziala rowniez zmiekczajaco.
Wiec jak ktoras bedzie miala problemy odparzeniowe to nie stosujcie tych innych wynalazkow - ta masc jest naprawde rewelacyjna - my nie mamy juz zadnych problemow 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...