Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maju Dominik ma tak samo i tak sobie myśle czy może już można kupić masć na dziąsełka i posmarować bo jak tylko zabieram mu rękę którą namiętnie sobie zjada to krzyczy więc napewno go swędzą i też ma takie białe dziąsełka.

Kasiu ja mam to samo kurcze tak bardzo mi włosy wychodzą że chyba zaraz będe łysa 😞 nigdy tak nie miałam ale to jest po ciąży koleżanka też tak miała i brała skrzypowite jej przestały wypadać musze spróbować bo to jest strasznie uciążliwe wszędzie są moje włosy mimo że przy małym więze to musze pilnować bo lecą wszędzie :/ masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewcia ja na razie biorę falvit tak ogólnie na wzmocnienie ale chyba też kupie sobie skrzypowite albo belise na włosy to normalnie masakra jakaś. I tez cały czas spinam włosy a i tak ciągle gdzieś są. a co do ząbków to Pawełek też ma lekko białawe dziąsełka na dole i wciąż rączka w buzi albo pieluszka albo zabawka. Chyba też zanosi się na jakiegoś ząbka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Blanki też widze białe plamy na dziąsełkach więc chyba to normalne i to jeszcze nie wychodzą ząbki, tak mi się wydaje....ale mogę się mylić...
jeju dziewczyny jest taki upał ze masakra, w domu mam 28 stopni! Zaraz jedziemy na basen pierwszy raz troszkę się popluskać, aż jestem ciekawa jak ona zareaguje 🙂
Co do wypadania włosów, moje są wszędzie!!! NAwet czasem znajde w Blanki pieluszce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie trochę uspokoiłyście z tymi włosami bo już myślałam, że Pawełek będzie miał łysą mamusię a my zaczniemy sprzedawać dywany z włosów 😜 bo tak właśnie wygląda podłoga w łazience po suszeniu moich włosów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Kasiu pewnie kwestia kilku dni i się przyzwyczaisz do swojego nowego looku 😁
A Ula 25.05 ważyła 5520, startowała od 3320.

U nas na dziąsełku jakiś czas temu pojawiła się biała kropeczka, Niunia była marudna, śliniła się, paluszki non stop w buzi były, ale wszystko minęło a ząbek się nie pojawił, pediatra powiedziała, że to nie ząbek 😜 więc zaliczyliśmy falstart 🙂

U mnie włosy narazie się trzymają, czym jestem zdziwiona, bo zawsze miałam z tym problem, a słyszałam, że po ciąży to się nasila,,, No ale ja krótkie mam to może są mniej obciążone i to ma jakiś wpływ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domyśliłam się 😁 i mam nadzieję, że natura nie zrobi mi psikusa. No nic kupie sobie dziś ten skrzyp albo belisse. Teraz czekam aż Pawełek się obudzi, nakarmię go, pakujemy wózek do auta i do parku. W taką pogodę to aż szkoda po ulicach spacerować, a tam drzewka, jeziorko, po prostu super. a co do wagi to Pawełek startował z 2850 jak wychodziliśmy ze szpitala a dwa tygodnie temu było 5800g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Monic a czy wczesniej widzialas, zeby Filip mial biale dziasla na dole? Moja Maja wlasnie zaczela bardzo marudzic, slini sie, caly czas rece w buzi i po chwili placze, nie chce jesc, nawet piers ja nie uspokoi teraz...wyglada to jakby ja dziasla swedzialy, bo jak wkladam smoczek to go gryzie..I wlasnie zobaczylam, ze ma takie biale dziasla na dole.


te dziasla to od kilku dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę temat wypadających włosków u mnie to samo wszędzie pełno włosów, dywan z włosów na podłodze, włosy w lodówce, włosy pod prysznicem, włosy w wanience podczas kąpieli małego normalne włosy wszędzie, całe szczęście że podczas ciąży ich tyle przybyło bo teraz była bym łysa. Dziewczyny czy któraś stosowała te tabletki na włosy podczas karmienia??

I jeszcze jedno pytanie, czy wasze szkraby już przewracają się z pleców na brzuszek??
u nas Piotrek wczoraj pierwszy raz się przewrócił i teraz jak leż na pleckach cały czas chce się przewracać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!
Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim forumowym dzieciaczkom zdrówka, trzymających w ramionach, ciepłych promieni szczęścia i żeby w ich życiu miłość była wszechobecna.
W niedziele Blanuś miała chrzest – dopiero. Całą mszę nie spała – choć liczyliśmy na to, Ona jednak wolała słuchać organów i księdza. Pamiętam jak pisałyście, że Wasze dzieci były grzeczne i nic nie płakały, a moja córeczka wydała z siebie okrzyk jedynie w czasie polewania główki wodą, a tak to zainteresowana była wszystkim co się dzieje, rozglądając się na prawo i lewo. W ogóle w ten dzień to była bardzo dzielna, bo goście oczywiście zapragnęli z nią sesji i to niemalże każdy z osobna, a i jeszcze przy obiedzie zrobiła kupalka, który znalazł się po części na plecach, więc trzeba było przebrać – taka bidulka zestresowana była.
A dzisiaj Blanuli udało się przespać od 21 do 6 rano – pierwszy raz spała całą nockę, a ja obudziłam się około 4 z przepełnioną i bolącą prawą piersią, wiec ściągnęłam z niej 130 ml mleczka i zamroziłam. Nie sądzę, żeby powtórzyło się to kolejnej nocy.

Asiula – dobry patent z tą konsultacją odnośnie pieluszek. A maż? na początku nie wiedział o co chodzi, ale gdy mu wyjaśniłam, pokazując stronę pieluszkarni i filmiki, to bardzo się zapalił do tego pomysłu – córeczka przecież najważniejsza - przeczytałam mu też wywiad z Reni Jusis w gazecie Gaga – o pięknym dzieciństwie( to był akurat numer o ekologii) i ona tam opowiada o tym, ze pampersy zawierają 250 substancji chemicznych i że rozkładają się 300 – 500 lat.…zamawiamy dopiero w tym tygodniu i oczywiście dam znać jak sobie radzimy 🙂

Edzia – ja miałam ostatnio taką sytuację, że położyłam malutką na macie edukacyjnej na plecach – zawsze grzecznie leżała, uderzała rączkami w zabawki, chwytała, a tydzień temu zostawiłam ją i w pokoju obok robiłam łóżko i nagle słyszę jęki, wbiegam, a malutka na dywanie, na brzuszku i dźwiga główkę, nawet nie płakała. Zrobiła to raz i nieświadomie, ale na boczek się obraca i główkę ciśnie w podłoże, więc boję się już ją na matce nawet na moment samą zostawiać – czujne oko mamy niezbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również się dołączam do życzeń z okazji dnia dziecka, życzę wszystkich maluszkom przede wszystkim zdrowia, miłości i uśmiechu na co dzień!
Ja od kilku dni ciągle piekę, spodobało mi się to, a pierwszy raz w życiu wzięłam się do pieczenia. Najpierw rogaliki drożdżowe z dżemikiem, później tort na biszkopcie z galaretką i truskawkami, a teraz torcik z migdałami, bita śmietaną i mandarynkami 🙂 mmm pychotka 🙂 mąż zadowolony a moja ochota na słodkie zaspokojona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanno gratuluję spełniania się w kulinariach 😁 Ja to tak "napadowo" piekę, ale raczej rzadko 🙂

Karolla czekam na relacje z Waszych wrażeń co do wielorazówek 😆 Fajnie, że mąż łatwo dał się przekonać, u nas też łatwo poszło. W sumie to i tak ja w 98% Ulę przewijam, więc miałam decydujący głos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
asiulA84 napisał(a):
Witajcie. Wszystkim naszym lutowym dzidziusiom wszystkiego najlepszego z okazji ich święta. Szczęśliwego i pięknego dzieciństwa oraz mnóstwa miłości od wszystkich wokół 😁


😞 a my urodzilismy sie w styczniu 😞


Ale Filipek i tak jest lutowy, bo tutejszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim szkrabkom wszystkiego naj naj naj z okazji dnia dziecka !!! Duze buziaczki 😘
Co do wlosow to i ja mam problem przy nakladaniu odrzywki wyciagam garsc wlosow 😲
Edzia u mnie ALa juz jakies 2 tyg temu przeracala sie z brzuszka na plecki- teraz juz troszke rzadziej, ale zdarza sie. Teraz bardziej tak jakby chce raczkowac bo jak klade przed nia zabawki to je chwyta lerzac na brzuszku i tak kolankami sie odpycha. Rowniez wczoraj jak lerzala u mnie na kolanach opierajac sie o moj brzuch nagle sie sama podniosla i usiadla. No i przedwczoraj w nocy jak zmienialam jej pieluche zaczela lapac sie za stopki 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia, widać, że nasze dzieciaczki się rozwijają. Fajnie, że Twoja malutka już chce tak siadać. U nas Michałek jeszcze nie jest aż tak chętny do wstawania. Za to strasznie szybko rośnie. Wczoraj u lekarki okazało się, że maluszek waży 7,5 kg. A potem pojechaliśmy na zakupy na dzień dziecka i kupowaliśmy piżamki na rozmiar 74, bo te na 68 powoli są coraz mniejsze. Michałek to już nie jest taki "maluszek". 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małamyszko no to ładnie Michaś rośnie 😁 Tydzień temu Ula ważyła 5520, nie wyobrażam sobie na razie Uli dwa kilogramy cięższej 😜 A ubranka zaczęliśmy 62 niedawno a jeszcze większe 56 są na nią dobre 😉 Ale i u nas przyjdzie pora na zmiany 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...