Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej !
WIdze ze MadziaW do nas jednak dolaczyla super ! i widze ze kolezanki cie przyjely w otwartymi ramionami super 🙂 ze jest nas coraz wiecej 🙂

MonisiaD szukam nadal mieszkania ale jest strasznie ciezko, juz nie mowiac jakie sa ceny mieszkan ehhh 😞
P.S normalnie Bossssski masz brzuszek-przypomina mi moj !

Nusia a dlaczego bralas epidrual ?
Super ze juz z twoja mala niunia wszystko lepiej! trzymam kciuki abys wyszla juz na dniach:*
Bo juz sie nie moge doczekac kiedy sie wkoncu spotkamy z wuziami na spacerku :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW - niedawno byłam w miejscowosci w której mieszkasz - ślicznie tam.
Ja mieszkam we Wrexham - też całkiem blisko 🙂
Jestem w piatym tygodniu - niedawno dowiedziałam się o tym, ze będę Mamą. Troche przeraża mnie tak skromna opieka medyczna - sama nie wiem czy to wystarczy. Znalazłam polska klinikę 1,5 h ode mnie - może chociaz raz się tam przejadę... Nie wiem
Ściskam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinak nie martw sie.Jesli cos bedzie nie tak w czasie ciazy,to naprawde potrafia sie tu toba zajac.Wiem to z wlasnego doswiadczenia.Do 30 tygodnia tez na to narzekalam,ale wykryli u mnie cholestaze ciazowa 😞No i od tego czasu mam 2 razy w tygodniu ktg w szpitalu,raz w tygodniu mi krew pobieraja,co 2 tygodnie usg i caly ten czas na lekach.A jak mi sie wyniki nie poprawia,to ok 37 tygosnia beda musieli mi porod wywolac,bo po tym czasie przy zlych wynikach jest duze ryzyko urodzenia martwego malenstwa 😞We wtorek mam koleja wizyte w szpitalu i beda juz ostatnie wyniki.Trzymam kciuki,zeby byla poprawa...Nusia nawet nie wiesz,jak sie ciesze,ze z malutka jest juz lepiej.Zobaczysz,za dwa tygodnie bedziesz to ze smiechem wspominac.MadziaW gniazdko jest juz uwite 🙂W przyszlym tyg rozstawimy lozeczko,poscielimy,powiesimy karuzele i malutka moze wyskakiwac 🙂Loli dziekuje 🙂Mi sie tez pileczka podoba 😁 Mam nadzieje,ze szybko znajdziesz to mieszkanie.A co z tym facetem,od ktorego wynajmujecie teraz?Mam nadzieje,ze zszedl wam z ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bylam przy calym porodzie mojej kolezanki.I powiem ci,ze tu sie ma naprawde dobra opieke przy porodzie.I dlatego tez sama chce rodzic w tym samym szpitalu.Tu po prostu troche inaczej ciaze prowadza,bo wychodza z zalozenia,ze jesli wszystko jest ok,to po co mamusie niepokoic milionem badac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Gosia21 🙂

Co do plci pisze, ze jeszcze nie wiesz. Bedziesz w ogole sprawdzac, czy wolisz niespodzianke?
A przeczucia juz jakies masz?? Matczyna intuicja cos podpowiada?? 🙂 Pozdrowki 🙂


chcialabym poznac ale to niestety kosztuje a w sumie nie wiesz czy dobrze Ci powiedza. A tu poznanie plci dopiero moze nastaic miesiac przed ukonczeniem ciazy zeby mieli pewnosc, to ja juz wole przeczekac i miec 2 niespodzianki jedna bobaska druga plec, ale moja intuicja mowi mi z w srodku jest Kacperek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinak1 napisał(a):
MadziaW - niedawno byłam w miejscowosci w której mieszkasz - ślicznie tam.
Ja mieszkam we Wrexham - też całkiem blisko 🙂
Jestem w piatym tygodniu - niedawno dowiedziałam się o tym, ze będę Mamą. Troche przeraża mnie tak skromna opieka medyczna - sama nie wiem czy to wystarczy. Znalazłam polska klinikę 1,5 h ode mnie - może chociaz raz się tam przejadę... Nie wiem
Ściskam Was wszystkie 🙂


gratuluje 🙂 i nie martw sie mna w sumie zajeli sie jako tako w 16 tygodniu, a teraz czesciej mam badania, spotkania z polozna a jak cos jest nie tak to ide do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam glupie pytanie, ale nie wiem koo bym mogla sie zapytac o to. Jak przegladalam ciuszki jakie mam to mam uzo bodow dla dziecka i sie tak zastanawialam do czego ja mam to dziecku zakladac 😞 nie mam pojecia, czy pod pajacyki, cy tylko do rajstopkow jak by byl w domu. Boje sie ze jak sie dziecko urodzi to ja nie bede potrafila go na tyle ubrac aby bylo mu cieplo i w miare wygodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wlasnie do domu wrocilismy.Tesciowa odstawiona na lotnisko.A ja sie klade do lozka,bo ostatnie 3 dni tak zle sie czuje,ze ledwo co chodze 😞 😞Wszystko mnie boli i na nic nie mam sily.A do tego mala tak mnie kopie,ze mam wrazenie,ze wszedzie w srodku mam siniaki 😉Ale to akurat taki slodki bol 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...