Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
pierwsza dawka prasowania wyprasowana raptem prawie 2 godz 😮
czesc druga sie pierze, jutro czesc trzecia i jak moj wroci czesci kolejne... 🙂 jakie te ciuszki sa cudowne ja juz chce miec bejbika a tu ponad 2msc 😞


gosia ja piore co drugi dzien i wiecznie albo mam ciuszki schnace na kaloryferach albo czekajace na wyprasowanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
nusia ja to pierwszy raz mam takie prasowanie, ale przeraza mnie fakt, ze narazie mam spokoj ale jak bedzie dziecko to obroty trzeba zwiekszyc do maksimum 🤪


ojj bedzie trzeba bedzie niby wydaje zie ze taskie dziecko sie nie brudzi ale ile pieluch tetrowych idzie ubranek tez wbrew pozorom a niech zaczna sie papki marchwiowe itp teraz to mozna powiedziec masz ostatni czas zeby na spokojnie porozmyslac i sie przygotowac ostatnia chwila relaksu no i przedpanych nocy dlugo po nie bedziesz mogla sie wyspac albo wstawanie w nocy budzenie sie albo pozniej nad ranem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a moniki cos dzisiaj nie ma 😮 moze Julka wychodzi 😉

Nie wychodzi,nie wychodzi...niestety 😞Rano bylam na ktg,potem w mojej pracy,bo sie za wszystkimi stesknilam,a potem z siostra na zakupach i u niej na obiadku.Dopiero do domku weszlam.Dzis dosc dlugo mnie na ktg przetrzymali,bo Julcia byla nadaktywna jak to polozna okreslila.A jesli chodzi o pieluchy to ja mam 30 i sama nie jestem pewna czy mi wystarczy.Gosiu w ikei maja bardzo fajne pieluszki.Moja siostra mi je doradzila,bo sama je sobie bardzo chwali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja Tobie dałam oklask 😁 😘
co do pieluch to mam jednak 11 bo policzyłam ;p mam je z Polski bo tu u mnie trudno znalesc a jak sa to 5szt za 30 funtow 😮 ale jak sa na ebayu to sie zaopatrze tylko jak one sie nazywaja po angielsku?
a Magda to o nas zapomniala, albo zabalowala na urodzinach synka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje za oklaska 🙂I w podziekowaniu wrzucam ci linka na pieluszki tetrowe z ikei o ktorych wczesniej pisalam.Bardzo chwalone przez moja siostre i niedrogie.Ja mam 9 takich czerwonych i sa naprawde dobrej jakosci.A 3.05f za 3 pieluchy to naprawde niedrogo 😁
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/90131515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula8966 napisał(a):
ohhh kochanie nie mam pojecia ale przydalby sie chlopaczek 🙂 bo dziewczynka juz jest 🙂 a jak u naszych ciazowek wiecej chlopczykow czy dziewczynek? 😉


Chyba dziewczynek jest o 1 moze 2 wiecej 😉

---------
Poklaskane wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny pieluchy tetrowe to mus ja tez mam okolo hmm 15 i ciagle mi brakuje :/
A po drugie jak teraz daje malej jedzonko czy jak cos chce jej wytyrzec to po jedzonku nie raz plamki zostaja i sie juz nie chca sprac.
Ja mam kilkanascie bialych i mam 2 takie jak by kolorowe to Olenka spi z nimi 🙂

NUSIA KIEDY TO SPOTKANIE WKONCU ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...