Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja bym chciala chlopca, ale wszystko jednak mowi ze bedzie cipka i w srodku tez tak czuje ;p
moz uda nam sie podejrzec 3 marca na usg.

Ja tez od poczatku czulam,ze mam babe w brzuszku 😁 A jak mi to w koncu potwierdzili na usg to nastepnego dnia poszlam na zakupy i przerypalam 200f na ciuszki dla malutkiej.A jak wrocilam i pokazalam mezowi,to oczekiwalam jakiegos zlosliwego komentarza,a on jedyne co powiedzial to "a czerwone lakierki do tych sukienek gdzie sa?Oj mama nie postaralas sie 🙂".No i potem kilka miesiecy szukalam tych nieszczesliwych lakierek 😁 😁 MajaCh to kiedy zakupy? 😁


moj to by mnie wystawil z tymi ciuszkami za drzwi ;p hehe mowie Wam jak widze czasem w sklepie jakies ciuszki na dziewczynke badz chlopca i ne moge nic kupic tylko takie uniwersalne pasujace jednej i drugiej plci to az mnie skreca, ale po porodzie nadrobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa moj ma jeszcze wiekszego fiola niz ja 🙂Tak to komentuje,ze ciagle cos nowego przynosze.Ale jak ide z nim do sklepu to ja jeszcze z kibelka nie zdarze wrocic,a on juz ma cala gore ciuszkow dla Julii.Ostatnio nabral ich za 50f i mowie do niego,ze ciuszkow to my mamy dosc.No to uslyszalam,ze ja nie musze jej kupowac,ale te sa od tatusia i koniec dyskusji..Ale ja to sie tak naprawde ciesze,ze tatus tak zglupial na punkice corusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia moja mala dostala szalu i walila mnie caly wieczor, mocniej niz zwykle 🙂 polozylismy sie spac kolo polnocy i mala dalej dawala czadu okolo 12:45 stwierdzilam ze przejde sie do kibelka to moze mala sie ulula i pojdzie spac. wrocilam, polozylam sie spac na lewym boku a ona dalej szal 🤪 no to pomyslalam ze moze jak sie poloze na prawy to jej bedzie lepiej. i jak sie przekrecilam to tylko przytulilam glowe do poduszki i uslyszalam 2 pekniecia w brzuchu i wody mi odeszly 🙂 a wczesniej przez 2 tygodnie odpadal mi czop po troszeczke, plecy mnie bolaly a tak poza tym to rzadnych objawow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja rada - przed porodem spijcie w dzien, bo jak was porod zlapie w nocy tak jak mnie to bedziecie wykonczone i zdenerwowane. ja zasypialam miedzy skurczami i wsciekalam sie jak mnie skurcze budzily, a jakbym byla wyspana to moze nie musialabym miec cesarki, bo dalabym rade i nie prosila o epidiural
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mala to mi sie non stop wierci,chyba ma adhd 😁 Wiec to mi nic nie powie,bo co wieczor jak sie klade,to az podskakuje,tak mi sie dostaje.Kurcze,zeby mozna bylo jakos porod przewidziec a nie siedziec i czekac..MajaCh tobie rozwniez zycze milego dnia.Ja zaraz jade na ktg,a jak wroce,to sie w koncu za te okna zabieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Mala to mi sie non stop wierci,chyba ma adhd 😁 Wiec to mi nic nie powie,bo co wieczor jak sie klade,to az podskakuje,tak mi sie dostaje.Kurcze,zeby mozna bylo jakos porod przewidziec a nie siedziec i czekac..MajaCh tobie rozwniez zycze milego dnia.Ja zaraz jade na ktg,a jak wroce,to sie w koncu za te okna zabieram


moja tez do spokojnych nie nalezala ale w ten wieczor to byla wyjatkowo agresywna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem spowrotem.Troche mi zeszlo,bo spotkalam znajaoma w szpitalu i poszlysmy sobie na kawke.Wyniki mi na szczescie dalej stoja.A teraz wlasnie sparzylam sobie wielki kubek herbaty z lisci malin i ide myc okna 😁 Odezwe sie potem,bo jak juz przy kompie usiade to on niego nie odejde 😉Nusia to ja az sie boje,jesli ona ma bardziej kopac,bo juz teraz mam wrazenie,ze chce mi z brzuska wyskoczyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Właśnie przyszła matka dla mojego Misia 🙂 Słodka jest! 😁

http://2.bp.blogspot.com/_w34AIcISkr0/TLBLwqSpPaI/AAAAAAAAGTg/E7LFDDVSUUQ/s1600/Fisher+Price+Rainforest+1-2-3+Musical+Gym+Baby+Activity+-baby.jpg

Cholerka dwa razy post mi wkleiło!


Sliczna 🙂) ja uwielbiam zyrafy,czemu nie ma takiego czegos dla doroslych???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...