Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
monia - pucuj, pucuj bo potem nie bedzie czasu 🙂


ja czasem nawet na sniadanie nie mam czasu


sa fajne ciastka, ktore jem jak nie mam czasu na sniadanie 🙂 sa zdrowe bo ze zboza i suszonych owocow. zaopatrz sie w nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
No Monia ja się nie zdziwie jak dzisiaj Julka będzie wyłazić po takim dniu 😁 A nie nogi ,z d...y :P

Chcialabym,nawet nie wiesz jak bardzo.Ale nic tego niestety nie zapowiada.Dobrze,ze jeszcze tylko 10 dni musze na nia czekac,bo tak strasznie mi sie dluzy ta koncowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
No Monia ja się nie zdziwie jak dzisiaj Julka będzie wyłazić po takim dniu 😁 A nie nogi ,z d...y :P

Chcialabym,nawet nie wiesz jak bardzo.Ale nic tego niestety nie zapowiada.Dobrze,ze jeszcze tylko 10 dni musze na nia czekac,bo tak strasznie mi sie dluzy ta koncowka


podobno bieganie po schodach pomaga 🙂 ale Tobie to chyba juz nic nie pomoze, corcia ma charakter;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie tutaj dawno nie bylo 😉

Ale widze ze Julka strasznie twardo siedzi u mamusi 🙂
Poczekaj , poczekaj u mnie tez bylo pare dni po terminie 😉
a nawet sie nie spodziewalam - a bieganie po schodac i mycie lazienki na kolanach pomoglo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, bardzo zadko sie zdaza aby urodzic w termine 😉
tez rodzilam po terminie, w szpitalu naruszyli mi czopa ok.15 tej, w nocy o 3ciej zaczelam miec regularne bole a o 15 juz mala byla 🤪 🤪 🤪

nie zapominaj, ze sexik tez pomaga 🤪 🤪

Loli, piekny avatar - taki ... wiosenny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Moni, bardzo zadko sie zdaza aby urodzic w termine 😉
tez rodzilam po terminie, w szpitalu naruszyli mi czopa ok.15 tej, w nocy o 3ciej zaczelam miec regularne bole a o 15 juz mala byla 🤪 🤪 🤪

nie zapominaj, ze sexik tez pomaga 🤪 🤪

Loli, piekny avatar - taki ... wiosenny 😘


Dziekuje ☺️ tak mi sie juz chce tej wiosny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dziewczyny zauwazylam ze na posladkach mam coraz wiekszy celullit ☺️ a jakby tego bylo malo pojawily mi sie na nim takie czerwono-fioletowe plamki nie wiem czy to przez siedzenie czy cos innego. Co moze na to pomoc? uzywalyscie jakis kremow w ciazy na celullit?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja stracilam dziecko nie poniewaz usunelam ale prze niego fizycznie poronilam .... i tu mysle ze wielu mi powie super bo nad tym wczesniej myslalam ale tu sie beda e osoby myslic myslalam ale nie chcialam tego z serca i no coz ...podobno za wiele stresow za abrdzp przezywalam problemy z moim M. i jutro ide do szpitala wszystko sprawdzic ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula tak strasznie mi przykro.Trzymaj sie mocno kochana i pamietaj,ze zawsze tu jestem,jesli masz ochote z kims pogadac.
Gosiaa nie chce cie straszyc,ale u mnie rozstepy zaczely sie wlasnie od takich plamek,tyle ze na brzuchu.Bo teraz to brzusio wyglada jakby byl poorany,ciezko znalesc miejsce bez rozstepu 😞
Kasiaak ja terminu i tak nie odczekam,bo za 9 dni ze wzgledow zdrowotnych bede miala ciaze wywolywana.No chyba,ze we wtorek masaz szyjki macicy pomoze,to nawet i szybciej.
A ja dzis kupilam kolejne 2 pary bucikow dla malej.Nusia mialas racje,w matalanie maja bardzo fajne i tanie rzeczy 😁 No i zeby uczcic sobie taki dobry dzien poszlam do fryzjera i wlosy obcielam 😁 I to jakies dobre10 cm,a co tam.W koncu raz sie zyje.Tylko ciekawe jak maz zareaguje,hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia mi to tez wyglada na rozstepy. a celulitis tez mi bardziej wywalilo w ciazy i nie smarowalam niczym. niedlugo bede mogla zaczac cwiczyc i mam nadzieje ze sie go pozbede 🙂 a poza tym opieka nad noworodkiem pochlania tyle kalorii ze hej 🤪

ja nie mialam rozstepow na brzuchu az do porodu i potem zrobily mi sie chyba ze trzy kolo samego pepka. za to na cyckach podczas ciazy mialam kilka a teraz to mam prawdziwa rzeznie. po skonczeniu karmienia piersia bede musiala cycki jak skarpetki w stanik zwijac 😜 maz mi kupil w prezencie krem revitol. jest drogi ale kolezanka go uzywa i mowi ze dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
paula badz silna 🙂 ja jestem tego zdania, ze jezeli cos sie stalo to znaczy ze musialo sie stac. i moze teraz to nas boli i tego nie rozumiemy, ale za jakis czas uda nam sie z tym pogodzic 🙂

Swiete slowa kochana.
No ja mam taka rzeznie na brzuchu,ze juz chyba gorzej byc nie moze.Chociaz nigdy nie mow nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula to strasznie smutne, sama nie potrafie wyobrazic sobie takiej sytuacji...ale jestemy z Toba cala para!!! Uwazaj na siebie bardzo!! Teraz Cie skrzycze,ze niewystarczajaco o siebie dbalas w ciazy, po co sobie wkrecac stresy, nic tym sie nie da zmienic. 🤨 przykro mi strasznie kochana... 😞 :*:*
a co do tych plamek, czy to tzw.pajaczki??? mi sie takiep orobily na piersiach i brzuchu ale to jak zylki wyglada takie delikatne.Wyglada jakbym miala super delikatna cere, prawie przezroczysta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...