Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja dzis sobie w koncu pospalam 😁 Bo zasnelam z mala po 22 o 3 karmienie no i o 6 i dalej poszlam spac 😉Mala jeszcze spi,a ja jem sniadanko i bede nasz szykowac.Dzis mamy zamiar wybrac sie na basen 😁 😁 Ciekawe jak sie Julce taka duza wanna spodoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, w Gloucester jest basen dla maluchow i nawet jacuzzi tam maja i tylko tam 😁
Ja znow sie czuje jak po maratonie, to juz tak bedzie?? Chce mi sie chodzic ,biegac ,czytac ale nogi i oczy sie poddaja, to moje sa?? 🙂
Wczoraj dowiedzialam sie,ze kolezanka jeszcze jedna w ciazy 😁 i co o niej pomysle to mi sie buziak smieje 😁
Jak sie ma mala Alexandra?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylcia bardzo lubi kaszke buahahahaha 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/dsc0475z.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9126/dsc0475z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Marylcia super fotka 🙂 Nusia ,a kiedy chcesz zacząć dawać Małej jakieś inne smakołyki?Czy już dajesz? 🙂
Widzisz,Gosia! A tak narzekałaś na teściową,a tu proszę!Przynajmniej się wysypiasz w nocy 🙂
Monia,a Ciebie coś nie ma i nie ma 🙂 Pływają cały dzień na basenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
haha Marylcia super fotka 🙂 Nusia ,a kiedy chcesz zacząć dawać Małej jakieś inne smakołyki?Czy już dajesz? 🙂
Widzisz,Gosia! A tak narzekałaś na teściową,a tu proszę!Przynajmniej się wysypiasz w nocy 🙂
Monia,a Ciebie coś nie ma i nie ma 🙂 Pływają cały dzień na basenie 😁


od 4 miesiaca mozna zaczynac 🙂 a ja zaczelam wczoraj tydzien wczesniej bo mala chyba zabkuje i nie chciala jesc mleka wiec dalismy jej troche kaszki malinowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazlam baseny typowo dla dzieci 🙂 http://www.waterbabies.co.uk/ wystarczy sobie wpisac swoj post code i wychodzi gdzie sa najblizej 🙂

Widze ze Gosia pierwsze tygodnie ciezkie to normalne tez wysiadalam , ale ciesz sie ze masz tesciowa chodz do pomocy bo ja sama musialam sobie dac rady.

Olenka rosnie 🙂
Sylwia jak samopoczucie ? teraz ty w kolejce ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Ale mi sie chce na wakacje 🙂)))))


nic nie mow 🙂 ja wczoraj do malej mowie ze mam nadzieje ze kiedys mi te wszystki nieprzespane nocki wynagrodzi a moj na to ze on mi wynagrodzi i na wakacje mnie zabierze gdzies tak za 2 lata i jak nas bedzie stac 😜 a mi sie jamajka wkrecila 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia no to teraz się zaczną obiadki i deserki 😁
Loli widzę powróciłaś na salony!!! 🙂Tak ja w kolejce...tak czekam i czekam 😉Dzisiaj babcia do wnusia przyjeżdża ,ale Jemu coś się nie śpieszy jeszcze na świat :P Dam Mu jesszcze tydzień max w brzuszku hihi
A na wakacje też bym się wybrała z chęcią! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie 🙂Nusia minka bezbledna 😁 Loli witamy spowrotem 🙂A co do basenu to goraco polecam 🙂Julka byla zachwycona,caly czas machala raczkami i nozkami i sie cieszyla.Woda byla ciepla,powietrze tez i w ogole czysciutko bylo.To jest jedenz drozszych tu basenow,ale jest naprawde czysty i dopiero w zeszlym roku otwarty.Szkoda tylko,ze zdjec nie mozna tam robic.No ale potem wrzuce fote Julki w stroju kapielowym.W przyszlym tygodniu znowu sie wybieramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia ten basen byl tam wczesniej.I zamkneli go w 2005 r na 5 lat na remont.W zeszlym roku w sierpniu go ponownie otworzyli.Zrobili go praktycznie od nowego.Pare miliardow funtow w to wlozyli,ale jest naprawde zajebisty.Ja tam bardzo czesto w ciazy chodzilam,bo to jest 5 minut od mojej siostry.Za tydzien znowu sie wybieram.Tam jest kilka basenow,no ale mnie jak narazie tylko ten dla dzieci interesuje.Kazdy jest w innym pomieszczeniu.Naprawde fajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha świetnie Julcia wygląda w tym stroju 🙂 🙂
a mi zapłacili z pracy w końcu ,ale coś mi się zdaje ,że za mało i umówiłam się na spotkanie w niedzielę!Jeszcze muszę tam chodzić wrrr 😉
A ja już mam dość:P wczoraj miałam zatwardzenie jak cholera ,a dzisiaj latam do toalety co chwilę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...