Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
ide robic jajecznice ze swiezych jajcow 😜 kumpel mi dzis przyniols 6. Jego mama ma pare kur i sobie zamowilam takie swiezutkie 🙂 Mniam! 🙂

Mniam mniam.Ja od ostatniego tgodnia zyje na 2 kanapkach dziennie 😉Lece pod prysznic a tata Jule usypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
MadziaW napisał(a):
ide robic jajecznice ze swiezych jajcow 😜 kumpel mi dzis przyniols 6. Jego mama ma pare kur i sobie zamowilam takie swiezutkie 🙂 Mniam! 🙂

Mniam mniam.Ja od ostatniego tgodnia zyje na 2 kanapkach dziennie 😉Lece pod prysznic a tata Jule usypia

Wlasnie zajadam. A ja ktoregos dnia podliczylam co jadlam w ciagu dnia i wyszlo mi z 5 kanapek chleba (sniadanie i drugie sniadanie- chyba ze na pierwsze zjem platki z mlekiem), jakis jogurt, owoc, pozniej pewnie goracy kubek kolo 14-tej, w miedzyczasie kolo 4-5 kubkow herbaty/kawy, czasem do tego cos slodkiego a pozniej porzadny posilek wieczorem wspolnie z mezusiem, jakis deser albo cos slodkiego na zmiane smaku .. 😜 A ktoregos dnia zjadlam chyba z 7 kromek chleba 😜 Ja bardzo lubie chleb a w pracy niektorz to go unikaja jak ognia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Madzia Piraci z Karaibow fajny film, ja ogolnie lubie cala serie wiec polecam, i ten humor 🙂
Dzieki dziewczyny za wskazowki odnosnie karmienia z butli, pewnie tez wypracujemy swoj system 😉
Idziemy dzis pokupowac jeszcze troche drobiazgow i zapas pieluszek. Balsam do kapieli Jonsona sie nadaje? Mam nadzieje,ze malutka nie bedzie na nic uczulona....Chcialam kupic troche rzeczy z oil tatum ale tu nie ma nic! nawet w bootsie tylko w tesco a mam nie po drodze zupelnie.
Dalam Michalowi czas do konca nastepnego tygodnia ,zeby auto kupil, wiec sie zmobilizuje.
Ale to dziwna sprawa, jest taki wstreciuch czasem i wogole ale sie mnie slucha i w kazdej takiej sprawie dzwoni do mnie zapytac. I bede miala dwoje dzieci w zwiazku z tym:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A mi wlasnie lezki leca 😞 Z jednej strony ciesze sie,ze jestem mama,a z drugiej strony mysle o tym,ze dokladnie 2 lata temu o 3:20 odszedl moj tata.I tak siedze z mala na rekach,karmie ja i lezki na nia kapia 😞


a tata pewnie siedzi teraz kolo ciebie i po glowce cie glaszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Nusia:*Ja od poczatku wiedzialam,ze bede dzis plakac..Chociaz mialam nadzieje,ze w tym roku,jak jest juz Julka bedzie latwiej.Ale nie jest.podobno czas leczy rany..Gowno prawda..Dobra ide sobie bo nie bede was dolowac w ten cudowny dzien.Najlepszego kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia glowa do gory 😘
a moja wstala o 2 i zasnela przed 5ta co kladlam ja na lozku to ta w ryk i musialam dyndac na rekach az w koncu padla... a ja pilam tigera i tak sie napilam ze pozniej zasnac nie moglam a jak zasnelam to mala sie obudzila na mleko 😮
wszystkiego najlepszego :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam.Beznadziejnego dnia ciag dalszy.Rano uznalam,ze ide na spacer a tam awizo.Durnemu listonoszowi nie chcialo sie zapukac.No to wzielam mala i poszlysmy na poczte.I oczywiscie w drodze powrotnej zlapala nas burza.Zmoklam cala,nawet gatki moglabym wyzynac 😞 Echh ide posprzatc.Musze sie czyms zajac,zeby nie myslec.Gosiu ja malej raz dziennie daje herbatke koperkowa albo rumiankowa z hipp.Ale tylko z hipp,bo po tych z bobovita byla pobudzona.Tyle,ze ja ja robie slabsza niz kaza,bo zamiast lyzeczki daje pol na 100ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 dolaczam do zyczen!!!
Monia tatus Cie dzis pewnie caly dzien przytula albo smieje sie z Ciebie co ta wariatka placze, jak tam dobrze 🙂 u nas bez burzy sie obeszlo, moze narazie :/
Ja sie dzis z pracy urwalam ale pogoda mnie zabija, cisnienie..........i od rana mialam taki bol jak na okres, znosny ale nietypowy, tez wydaje mi sie ,ze przez cisnienie, bo raczej rodzic jeszcze nie ide 😁
Kupilam balsam do kapieli taki zolciutki Johnsons z dozownikiem, mam nadzieje,ze bedzie ok, i pampersy zapas kupilismy. Tylko jeszcze butelki mi zostaly:/ nie mam pojecia jakie i jakiej firmy i jakie smoki do butelek....tam sa jakies rozmiary.......poradzcie zoltodziobowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja mam wszytko z tomme tippee.Smoczki mam ortodontyczne na 0-3 a butelki 150 ml.Chociaz te wieksze tez juz stoja.Do listy dorzuc jeszcze tez patyczki do uszu dla dzieci.One sa grubsze na srodku,wiec gleboko ich nie wepchniesz.No i male nozyczki do paznokci.Ja do kapieli uzywamJ&J bath time i oilatum,bo oliwka sie u nas nie sprawdzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz Monia reszte kupilam dawno 🙂 paleczki do uszu i nozyczki i szczoteczke taka mieciusia i teraz kupilam jeszcze te folijki z pampersa na changing mat, zeby nie posiusiala wszystkiego 🙂

I sobie kupilam made in Primark jak radzilas, gaciory, koszule , szlafrok taki bawelniany i papucki 🙂 i za wszystko z 15 funtow. 🙂 A koszule taka rozpinana do polowy,zeby malutka potem mozna bylo na klatke klasc 😁 i tuuuulic.

No i jeszcze witaminki bo dziaselka mnie troszke bola i oczy lzawia , normalnie okaz ksiazkowy 😁
Ide sie kapac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...