Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale jaki postep jest w medycynie ze takie dzieci sa w stanie przezyc i sa zdrowe 🙂 niedlugo to w cale nie trzeba bedzie w ciazy byc tylko inkubator od pocczatku 🤪 (nie zebym tak chciala 🙂 - wiecie co jak mam gazy i mi jezdza w brzuchu to mi sie kopniaczki przypominaja i teskni mi sie za dzidzia w brzuchu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nusia ja wczoraj zobaczylam laske z brzuszkiem tak 7 miesiecy i az sie za nia z kolezanka ogladalysmy..Bo w ciazy to sie narzekalo,ale tak naprawde to w sumie z perspektywy czasu fajnie bylo.Najbardziej uwielbialam,jak ja glaskalam a ona mi odkopywala 😁 😁 Dobra,mykam pod prysznic,poki tata Jule usypia.Do jutra kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ale jaki postep jest w medycynie ze takie dzieci sa w stanie przezyc i sa zdrowe 🙂 niedlugo to w cale nie trzeba bedzie w ciazy byc tylko inkubator od pocczatku 🤪 (nie zebym tak chciala 🙂 - wiecie co jak mam gazy i mi jezdza w brzuchu to mi sie kopniaczki przypominaja i teskni mi sie za dzidzia w brzuchu 🙂)

haha ja tez sobie to tak wspominam 🙂 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Zaloty 😁
http://www.youtube.com/watch?v=_8T1R4epHD8

ładnie ,ładnie już dzieciątka uczycie od małego haha :P
Madzior, fajny miałaś ten sen! Mogłybyście przyjechać do mnie wszystkie na porodówkę haha 😁
Gosia widzę,że już coraz więcej czasu znajdujesz ,bo tak często zaczęłaś zaglądać na brzuszek 🙂 🙂 Wszystko jednak z czasem przychodzi... 🙂
Maja cieszę się ,że już jesteś gotowa! Jak się czujesz ogólnie?
Ja nadal z brzuszkiem ... synek nie chce wyjść 😞 ani herbatka z liści malin,ani świeży ananas, ani ćwiczenia,długie spacery, ani sprzątanie i nawet sesik nie pomaagaaa!!! Teraz myślę kiedy się zacznie non stop...o niczym innym! 3majcie kciuki :*:*:* buziaczki 🙂)

Probuj jeszcze z ciepla kapiela - kolezance pomogla - mi nie :P Ale co tam, przynajmniej sie popluskasz 🙂 Pozdrowienia dla mamusi! To pewnie mialyscie wczoraj supcio dzien, co? 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😁
Sylwunia ja jakbym mogla to bym ciagle kciuki trzymala 🤪 a Ty dzialaj dzialaj on jak nie bedzie chcial to i tak go wyjma 🙂 Fajnie,ze masz mame, nie nudzisz sie, a ja sobie teraz tak mysle, ja bede sama w domu az do porodu, znaczy Michal bedzie normalnie pracowal, to chyba zeschizuje.......bo on od momentu jak zaczynam rodzic wychodzi na dwa tyg z pracy, tak sie umowili, ale to jednak dodatkowy stres.....ze tez dopiero teraz na to wpadlam:P
Ja czuje sie swietnie, nie narzekam ale spie juz z poducha miedzy nogami pomaga na bol poranny , kolezanka mi to wytlumaczyla bo ona miala fizjoterapie w ciazy na pachwiny, i faktycznie to od tego. A poza tym od 2 dni nie widze juz kostek. I ciagle chce mi sie pic ,a sie ograniczam bo jak duzo pije to bardzo malo chodze siku i sobie mysle wtedy,ze jeszcze bardziej spuchna..........
A mala kopie jak szalona, Michal boi sie nawet patrzec czasem jak na tych filmikach z youtube 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was.
Dziś już jestem w 41tygodniu i 2 dni.
Mam lekkie skurcze podbrzusze mnie ciągnie i strasznie krzyże mnie bolą jest mi ciężko siedzieć w jednym miejscu.Kucie w pochwie i ucisk na pęcherz .
Nie wiem czy dziś pojechać do szpitala niech zbadają bądź niech wywołują poród...co o tym myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Aniu 😉

Jesli jestes z UK , porodu ci tak chop siup nie wywołaja 😉 jesli tak to dopiero chyba w 42 tygodniu 😉
Ja urodziłam 7 dni po terminie, wiec czekaj niecierpliwie.

Sylwia 3mam mocno kciuki za kazdym razem czytam uwaznie czy juz rodzic nie zaczełas 🙂

Monisia FILMIK REWELACJA 😉

Eh i znów dzis kiepskawa pogoda 😉

Pozdrawiam i zycze miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
Witam Was.
Dziś już jestem w 41tygodniu i 2 dni.
Mam lekkie skurcze podbrzusze mnie ciągnie i strasznie krzyże mnie bolą jest mi ciężko siedzieć w jednym miejscu.Kucie w pochwie i ucisk na pęcherz .
Nie wiem czy dziś pojechać do szpitala niech zbadają bądź niech wywołują poród...co o tym myślicie???


wiem z wlasnego doswiadczenia, ze sami umowia cie na wywolanie, jezeli czopa rusza i dalej nic nie bedzie.
a tak poza tym to witam i napisz cos jeszcze o sobie, bo chyba tu jeszcze nie bylas? 🙂 albo ja niedoczytalam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Kasiu ale mnie rozbwailas tym filmikiem 😁 I po co tu dziecko kapac.Maju,ja 2 miesiace siedzialam sama w domu i do tego doszedl mi stres ciaglych kontrol w szpitalu,ale powiem ci,ze nie jest zle.Ja ciagle znajdowalam sobie jakies zajecia i tak dzien za dniem mi mijal.A co do samopoczucia..no coz-zawalone zatoki i antybiotyk 😞 😞Tego sie najbardziej balam.Bo choruje rzadko,ale mocno 😞 😞I tyle byloby z zajebistego weekendu.Do tego mam okres juz od 8 dni i nie wyglada,zeby mial sie kiedykolwiek skonczyc.Leb mi peka i chce mi sie plakac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super filmik hehe 🙂
Monia,a Ty zdrowiej tam szybko!!! :*
A mnie szlak trafia!!! Dzisiaj 28 maj mój synuś miał być już ze mną i nic 😞 😞 😞 😞
Madzia kąpieli też już próbowałam zapomniałam dopisać...nic na mnie nie zadziałało!
Maja Ty już też coraz bliżej 🙂
Aaaaa ja nie mogę no! Wychodź Milanek !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
Witam Was.
Dziś już jestem w 41tygodniu i 2 dni.
Mam lekkie skurcze podbrzusze mnie ciągnie i strasznie krzyże mnie bolą jest mi ciężko siedzieć w jednym miejscu.Kucie w pochwie i ucisk na pęcherz .
Nie wiem czy dziś pojechać do szpitala niech zbadają bądź niech wywołują poród...co o tym myślicie???

Aniu jesli bola Cie krzyze, to calkiem mozliwe, ze wlasnie sie zaczyna. Ale wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jesli pojedziesz do szpitala czy zadzwonisz nawet, bardzo duze prawdopodobienstwo, ze Cie nie przyjma. Jedyne co beda mogli zrobic na zyczenie to masaz szyjki macicy, bo to z reguly przyspiesza akcje. Nie zatrzymaja Cie natomiast w szpitalu. Mi powiedzieli, ze przy skurczach mocnych, regularnych i srednio co 4 min, szyjka macicy rozwiera sie srednio pol centymetra na godzine, wiec raczej bedziesz musiala poczekac kochana. Tak mi wlasnie mowili a bylam juz tydzien po terminie z bolami regularnymi na okres i jedyne co bylo to masaz szyjki i w nocy wracalismy ze szpitala do domu, bo nie moglam zostac. A pozniej mi mowili, ze maja byc skurcze co 4 min i tyle. Do szpitala jak juz mnie przyjeli mialam rozwarcie na 6cm. Wiesz co, ja bym moze na Twoim miejscu zadzwonila do szpitala na oddzial polozniczy i sie poradzila, bo moze a noz zaproponuja Ci wlasnie ten masaz? A przy okazji mogliby choc sprawdzic jak z rozwarciem (ja mialam wtedy 1cm, po calym niemalze dniu boli). Zadzwon i sie poradz, to na pewno nie zaszkodz. Moze bedziesz miala bardziej wyrozumialy szpital 🙂 A mi sie wydaje, ze juz jestescie o krok, bo bole krzyzy wlasnie tez czesto swiadcza o zaczynajacym sie porodzie 😆 Wiec baaardzo duza szansa, ze za niedlugo do nas napiszesz jako...swieza mamusia!!!! 😆 Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwius nie bedziesz nosic dluzej niz 2 tygodnie po terminie. Srednio po tygodniu oferuja masaz macicy, jesli ten nie skutkuje to przed uplyniecie 2 tygodni wywoluja kroplowka.Tak mi moje polozna, ktora odbierala pozniej porod tlumaczyla. Data porodu to tylko data orientacyja wiec calkiem normalne jest -/+ 2 tyg. Pare dni po terminie to naprawde nic, choc wiem jak sie juz niecierplwisz. O masaz zawsze mozesz zapytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moim szpitalu masaz robia w dniu planowanego terminu porodu,czyli w przypadku Sylwii dzisiaj,wiec jak widac co szpital to inne zwyczaje.Macie pl telewizje?Na zone reality leci program o szpitalu dzieciecym i wlasnie chlopczyka zoperowali.Boze,jak cos takiego widze,to sie tak niesamowicie ciesze,ze moja pierda urodzila sie zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kazalam mezowi podpaski kupic i myslalam,ze bedzie mial z tym problem,i bede mogla sie posmiac,a on do mnie wlasnie zadzwonil i pyta,czy ma wziasc te co zawsze,czy moze chlonniejsze chce skoro tak ze mnie leci.To mnie chlopina zaskoczyl 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia i po co Ty to ogladasz. Za dobrze sie nie czujesz i jeszcze smutne programy ogladasz, wez sie babo ogarnij 🙂
Mamy nowa Pania widze, ale sie juz wiecej nie odzywa wiec moze sie zaczelo 🙂
Loli u mnie tez taka nijaka pogoda, Anglia sie klania:/ mnie cisnienie najbardziej rozwala bo zaraz mi sie spac chce a wtedy koniec dnia jak dla mnie.
Sylwucha niech Ci maz porobi masaz szyjki macicy 😁 chociaz sama nie wiem czy bylabym w stanie sie skupic na przyjemnosci kiedy mam taka presje, ktora sama sobie robie........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kazalam mezowi podpaski kupic i myslalam,ze bedzie mial z tym problem,i bede mogla sie posmiac,a on do mnie wlasnie zadzwonil i pyta,czy ma wziasc te co zawsze,czy moze chlonniejsze chce skoro tak ze mnie leci.To mnie chlopina zaskoczyl 😁 😁

Masz wspanialego meza, moj by w efekcie kupil jakiekolwiek zeby mnie zatkac i by powiedzial,ze mam sama isc jak mi nie pasuje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kazalam mezowi podpaski kupic i myslalam,ze bedzie mial z tym problem,i bede mogla sie posmiac,a on do mnie wlasnie zadzwonil i pyta,czy ma wziasc te co zawsze,czy moze chlonniejsze chce skoro tak ze mnie leci.To mnie chlopina zaskoczyl 😁 😁

haha przełamał się mąż ! ja pamiętam jak szłam z moim Radkiem po test ciążowy i poprosiłam Go ,żeby zapłacił przy kasie ,a On że nie ,bo się wstydzi...ale jak wróciliśmy już do domu i pokazały się na nim dwie kreski to pobiegł po następny już sam ,że aż się za Nim kurzyło !:P
Ja mam wizytę u położnej 31-ego i zobaczymy co mi powie! Ja wiem ,że tylko 5 % kobiet rodzi w terminie tylko ja tak strrrrrasznie liczyłam ,że to się zacznie wcześniej 😞 i jak tak pomyślę ,że to dzisiaj ten 28 maja to tak mi smutno :P Ale każda chyba kobietka tak ma ,która rodzi później.
A co do tego masażu szyjki no to ponoć to strasznie boli?
Ja tutaj powtarzam Milankowi ,że tyle księżniczek czeka no i jest jeden kawaler oczywiście Oskarek 🙂będzie miał funfla! No nic... dzisiaj szwagier urodziny ma i imprezę robi to może trochę potańcuje i przeniesiemy imprezę na porodówkę!! 😉 Hihi
Monia ja mam polską telewizję , będę musiała zobaczyć tam na ten program.Ale lepiej już jak urodzę to zacznę oglądać ,bo faktycznie ja to zaraz zacznę się też przejmować!
Dobra ja tutaj się rozpisałam ,a muszę iść jakiś obiados z maminą zrobić 🙂 Życzę Wam miłego dnia! I może jednak jeszcze napiszę smska DZISIAJ ,ze cos sie zaczyna... :P:P:P
Monia ,a Ty do zdrowia wracaj!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...