Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Catrina ja na twoim miejscu podeszlabym do health visitor.Jak dla mnie to sa najbardziej kompetentne osoby w tym kraju.Napewno ci pomoga.Na pocieszenie powiem ci,ze wiekszosc dzieci ma na poczatku problemy z brzuszkiem,ale to po ok miesiacu mija.To dlatego,ze ich maly uklad pokarmowy sie jeszcze calkiem nie rozwinal.Nusia ja lece 26.06 ale bez zachytu jak narazie 😉Loli a czemu tak pozno mala chrzcicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia21 - i jak sobie dawalas rade? probowalas jej zmieniac mleko?

MadziaW - dziekuje to po mamusi jest taka 🙂 :P . Konsultowalam sie z polozna ale ona doradzila mi to samo co wszyscy przepajac woda badz herbatka .

pozdrawiam

Znacie jakas dobra polska przychodnie w Londynie z dobrym specjalista pediatra???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Catrin mi sie wydaje ze twoja coreczka ma poprostu kolki to normalne u takiego malego dzidziusia. Jesli chodzi o ilosc mleka wydaje mi sie prawidlowa moja Olenka tez tyle jadla gdy byla w wieku twej kruszynki. A moze daj jej do mleka kilka kropelek espumisanu jest dostepny wszedzie mojej Oli pomoglo gdy miala pare dni kolki. Napewno tez jej pomoga cieple kapiele na brzuszku lub nqwet mle oklady gdzy sie prezy. Wez ja za dwie nozki i troszke nimi poruszaj ku brzuszkowi jak zabka niech sobie popurka npewno bedzie jej lepiej. A ulewanie w takim wieku to normalne wiec tym sie nie przejmuj to akurat samo jej przejdzie. Jesli po tym nic jej nie pomoze moze wyprubuj dac jej inne mleczko. Mam nadzieje ze twoja dzidzia bedzie zdrowiutka i szczesliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maju 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Kiedy ja taki brzuchol mialam 😮
Nic sie nie martw , u mnie to normalnie masakra teraz z brzucholem 😞
Jeste prawie 9 miesiecy po porodzie i co ? wylewa mi sie bokami brzuchol !

ZUZIA SLICZNIE IMIE ! CÓRCIA !
40 oklask odemnie 😜


Jesli chcecie to wam wkleje moje foto 😁 w ostatnich dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
catrina zmienialam mleko ale to nic nie dalo przeczekalam i minelo jej samo jak narazie odpukac 😉 teraz na 150ml dajemy jej 4 lyzki mleka i nie prezy sie po nim widocznie na 120ml bylo dla niej za silne 🙂
a mnie ten moj zwis brzuch drazni bo jak ide to lata w kazda strone ale nie mam mobilizacji do cwiczen 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
to byl 39 tydzien i 5 dni 😉
córka urodzila sie rowne 4 kg 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/39tydzien5dni.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2382/39tydzien5dni.jpg[/IMG][/URL]


tez taka pilke mialam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku fajna bryka 🙂No to teraz na jogging z malutka hihi 😁 😁 A co do twojego flaka,to masz go...ale w glowie,bo widzialam to twoje zdjecie na fb i na brzuchu napewno go nie ma.Majeczko,dziekuje za pamiec.CZuje sie juz troche lepiej,ale antybiotyki dalej biore.No,ale 2 dni w lozku to dla mnie za duzo,jakichs odlezyn na dupsku dostane albo cus 😉 😉A co do cwiczen,to ja jestem len smierdzacy-wole nie jesc niz cwiczyc hihii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Catrina co do przychodni,to polecam medyka.Co prawda nie bylam u nich u pediatry,ale z ginekologa jestem bardzo zadowolona.Z reszta wielokrotnie nawet tam dzownilam i konsultowalam sie przez telefon i nic za to nie placilam 😉Wrzucam linka,bo widze,ze pediatre tez maja
http://www.medyk.co.uk/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiaczku fajna bryka 🙂No to teraz na jogging z malutka hihi 😁 😁 A co do twojego flaka,to masz go...ale w glowie,bo widzialam to twoje zdjecie na fb i na brzuchu napewno go nie ma.Majeczko,dziekuje za pamiec.CZuje sie juz troche lepiej,ale antybiotyki dalej biore.No,ale 2 dni w lozku to dla mnie za duzo,jakichs odlezyn na dupsku dostane albo cus 😉 😉A co do cwiczen,to ja jestem len smierdzacy-wole nie jesc niz cwiczyc hihii 😁

bys sie zdziwila jakiego flaka mam ;p i rozstepy 😮 ale w sobote bylam w solarium w koncu moge 🤪 i bede chodzic do momentu az te wzorki mi nie zbledna a podobno solarium pomaga ;p przy okazji sie opale bo moje dziecko jest bardziej opalone ode mnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ale masz sliczny brzusio 🙂 ja tesknie za brzuszkiemm bardzo 🙂 wczoraj ogladalam przepiekny film "pierwszy krzyk" o porodach na calym swiecie w zacmienie slonca - przepiekny, prawie sie poryczalam 🙂 🙂

catrina a dajesz jej sma 1? bo moja miala tak jak twoja po sma for hungry babies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...