Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Teraz czytam Portret z kula w twarzy czy cos takiego, tematyka dwudziestolecia miedzywojennego i troche z wojny Hanny Krall. Czytam prawie wszystko co mi wpada w rece, kolezanka ma wielka biblioteczke, wiec ciagle cos od niej pozyczam, jeszcze mi 2 lekturki zostaly a potem znow bede biedowac, a ja szybko czytam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeszcze do was zagladnelam na chwilke 🙂 piosenka swietna a tekst o nas 🙂

maja czytaj, czytaj bo ja chyba znowu zaczne czytac jak mala do szkoly pojdzie 😜 juz tak mam ze jak zaczne to nie moge sie oderwac a mala lubi odrywac mamusie od jej przyjemnosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobione 😁 😁 Nawet nie sadzilam,ze w pojemniku moglo sie tyle ciuchow zmiescic.Posegregowalam to do prania i wyszlo mi 6duzych reklamowek ciuchow 🤪 🤪 I co najzabawniejsze,to sporo z nich juz teraz jest na nia dobre.A pamietam jak je wkladalam do pojemnika i przezywalam,ze takie duze sa 😉Nusia pieknego masz kwiatuszka w awatarze 😁 I niezle poryte pomysly w glowie 😁 😁 Chomiczku 😉A co tam u bratowej slychac,bo nam przycichla ostatnio.Mam nadzieje,ze jej nie wystraszylismy.Kurcze caly czas o Sylwii mysle.I tak sobie wspominam jak to na porodowce bylo hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Wiadomosc od Sylwi:Jestem w szpitalu,mam juz silniejsze skurcze,glowka niziutko.jak tylko wsadzila palce to poczula.powiedziala,ze w nocy urodze.Trzymac kciuki tam baby!

Jej, dzieki Monia za to info. A ja caly czas o Sylwii mysle...Tak mi sie wspomina jak ja zaczynalam rodzic... ☺️ Magiczne chwile przed nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja tez tak swoj teraz wspominam.Z reszta robilam porzadki w tych 3-6 ciuszkach i za male howalam do pojemnika.I tak wspominalismy z Piotrkiem,ze one wtedy jak sie Julka takie wielkie byly,a teraz to normalnie takie miniaturki sa 😁 😁 Az sie lezka w oku zakrecila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
a odnosnie krwawienia po porodzie, takie glupie to dla mnie - moj maly psychiczny problem, ja juz nie pamietam kiedy podpasek uzywalam, tylko tampony i tampony, chyba bede je co 5 minut wymieniac to dla mnie ohydztwo.......

No niestety kochana - nie jest to przyjemne, ale mysl sobie, ze z kazdym dniem jestes blizej konca i ani sie nie obrocisz a juz bedzie po wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu ja tez tak swoj teraz wspominam.Z reszta robilam porzadki w tych 3-6 ciuszkach i za male howalam do pojemnika.I tak wspominalismy z Piotrkiem,ze one wtedy jak sie Julka takie wielkie byly,a teraz to normalnie takie miniaturki sa 😁 😁 Az sie lezka w oku zakrecila 😉

Ja tak samo Monia - co za male to na strych idzie. Jedyne, czego na strych nie dalam to to w co byl ubrany jak sie urodzil, moze pare takich jakis rzeczy, ktore wybitnie lubialam. I ta samo wtedy byly nawet one na Oskarka za duze a jak ogladalam je po paru miesiacach od urodzin, to takie tyci, ze az sie wierzyc nie chcialo, buu.. Tak samo mam sentyment do bucikow.. Najpierw te, ktore mu zakladalam jak juz umiaal chodzic, pozniej pierwsze tenisoweczki, sandalki... Za niedlugo zorientuje sie na tym, ze wszystkie je zostawiam gdzies w poblizu 😉 Strasznie sie przywiazuje do niektorych jego rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja sobie zostawilam pierwsze ciuszki Julki 😉A reszte do pojemnika klade,bo siostra sie o druga dzidzie stara,wiec trzymam dla niej.Dobra,ja pomykam spac,bo moje kochanie jutro do pracy idzie 😞a tak lubie jak jest z nami w domu 😁 Teraz 3 dni mielismy dla siebie i juz sie przyzywczailam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a ja wlasnie rozmawialam z moimi rodzicami i ci sprawdzaja, czy u nas cos mowia odnosnie teh E. Coli, bo w Niemczech juz ponoc 14 przypadkow smiertelnych. Teraz mysla, ze to od ogorkow, zwlaszcza hiszpanskich, ale nie jest do konca potwierdzone czy tylko od nich. A wczesniej mysleli, ze to z ekologicznych upraw, gdzie normalny nawoz jest stosowany..Zglupiec idzie. Jak nie urok ,to sraczka. A ja jeszcze mam tendecje do nadmiernego martwienia sie zamartwiania, hipochadrykowania i temu podobne..Ehh... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu ja sobie zostawilam pierwsze ciuszki Julki 😉A reszte do pojemnika klade,bo siostra sie o druga dzidzie stara,wiec trzymam dla niej.Dobra,ja pomykam spac,bo moje kochanie jutro do pracy idzie 😞a tak lubie jak jest z nami w domu 😁 Teraz 3 dni mielismy dla siebie i juz sie przyzywczailam

Oj, dokladnie wiem co masz na mysli (jesli chodzi o wspolnie spedzony czas z mezusiem). A co do ubranek Oskarka - ja zadnych nie wyrzucilam. Wszystkie co za male sa popakowane na strychu. W pudeleczku tylko zostawilam te najmniejsze jakie nosil, zwl. te po urodzeniu i je trzymam razem z np. z kartkami jakie dostalismy z okazji jego narodzin. Ja wiekszosc ubranek dostalam po moim chrzesniaku, ale nic nie wyrzucilam, wlasnie na wszelki wypadek, jakby tak kolejne bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ogorkow nie jem,bo mi sie potem odbijaja 3 dni 😉A co do ciuszkow, to najbardziej nie moge przebolec moich ukochanych czerwonych lakierek..bo tez sa juz za male 😞 Dobranoc kochana:*:*Mam nadzieje,ze rano bede mogla napisac,ze Sylwucha nam juz urodzila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja ogorkow nie jem,bo mi sie potem odbijaja 3 dni 😉A co do ciuszkow, to najbardziej nie moge przebolec moich ukochanych czerwonych lakierek..bo tez sa juz za male 😞 Dobranoc kochana:*:*Mam nadzieje,ze rano bede mogla napisac,ze Sylwucha nam juz urodzila 😁

No poki co mowia o ogorkach, ale poniewaz jeszcze do konca do tego nie doszli, to moga byc tez inne warzywa i owoce, gdzie byl stsoswany naturalny nawoz. Sama bym chciala wiedziec, na co dokladniej uwazac, bo co mam jesc? 😠
No ja tez mam nadzieje,ze bedziemy miec rano juz jakies wiesci od Sylwi 😆 Buziol Monia i slodkich, i kolorowych! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja ogorkow nie jem,bo mi sie potem odbijaja 3 dni 😉A co do ciuszkow, to najbardziej nie moge przebolec moich ukochanych czerwonych lakierek..bo tez sa juz za male 😞 Dobranoc kochana:*:*Mam nadzieje,ze rano bede mogla napisac,ze Sylwucha nam juz urodzila 😁

No poki co mowia o ogorkach, ale poniewaz jeszcze do konca do tego nie doszli, to moga byc tez inne warzywa i owoce, gdzie byl stsoswany naturalny nawoz. Sama bym chciala wiedziec, na co dokladniej uwazac, bo co mam jesc? 😠
No ja tez mam nadzieje,ze bedziemy miec rano juz jakies wiesci od Sylwi 😆 Buziol Monia i slodkich, i kolorowych! 🙂 😘


glownie nalezy pamietac,z eby myc dokladnie warzywa i bez zbednej paniki 😉 my teraz po prostu sparzamy ogorki, pomidory i takie tam 🙂 nie dajmy sie zwariowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Wiadomosc od Sylwi:Jestem w szpitalu,mam juz silniejsze skurcze,glowka niziutko.jak tylko wsadzila palce to poczula.powiedziala,ze w nocy urodze.Trzymac kciuki tam baby!

Jej, dzieki Monia za to info. A ja caly czas o Sylwii mysle...Tak mi sie wspomina jak ja zaczynalam rodzic... ☺️ Magiczne chwile przed nimi 🙂


trzymamy kciuki i czekamy na wiesci, mysle ze juz jest PO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja ogorkow nie jem,bo mi sie potem odbijaja 3 dni 😉A co do ciuszkow, to najbardziej nie moge przebolec moich ukochanych czerwonych lakierek..bo tez sa juz za male 😞 Dobranoc kochana:*:*Mam nadzieje,ze rano bede mogla napisac,ze Sylwucha nam juz urodzila 😁

No poki co mowia o ogorkach, ale poniewaz jeszcze do konca do tego nie doszli, to moga byc tez inne warzywa i owoce, gdzie byl stsoswany naturalny nawoz. Sama bym chciala wiedziec, na co dokladniej uwazac, bo co mam jesc? 😠
No ja tez mam nadzieje,ze bedziemy miec rano juz jakies wiesci od Sylwi 😆 Buziol Monia i slodkich, i kolorowych! 🙂 😘


glownie nalezy pamietac,z eby myc dokladnie warzywa i bez zbednej paniki 😉 my teraz po prostu sparzamy ogorki, pomidory i takie tam 🙂 nie dajmy sie zwariowac 😉

no wlasnie tez powiedzialam rodzicom, ze co mam nic nie jesc? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Bryy , oj widze ze Sylwia w szpitalu no ciekawe ciekawe jak tam akcja sie toczy czy sie juz moze skonczyla ?
Nic nie wiecie ?

Ja nic nie wiem, a tak bardzo bym chciala 😜 Tak bardzo, ze nawet musialam tu wejsc mimo, ze doslownie za 5 min ide do pracy 🙂 Podrowiki i milego dzionka laseczki 🙂 xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...