Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Monias witamy.Obawiam sie,ze chyba zadna z nas nie mieszka w Bristolu,ale moge sie mylic.Wlasnie stanelam na wadze pierwszy raz od dosc dawna i pokazala mi...-12 kg 😁 😁 😁

niedlugo jak kosciotrup bedziesz wygladac;p
a moja mala dzis grzecznie przespala noc, teraz tez daam mleko i spi. w niedziele juz z bezradnosci przelalismy jej wosk wczoraj przyszla znajoma i nam ja troche posprawdzala czy nie jest przelamana troszke ja nastawila i moze to pomoglo bo odpukac jest strasznie grzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I kto to mowi? 😁 😁 Ktos,kto wyglada jak polowa mnie hihi 😁 Gosiu mam nadzieje,ze juz tak grzecznie zostanie.Pisalam do sylwi,zeby dala znac.Oto odpowiedz:"
Czesc pisze Sylwii chlopak.Napisze tak.Biedna meczy sie juz 14 godzine.Ma podlaczona kroplowke,pasy,gaz i dostala zastrzyk,no ale powinien nasz synek dzisiaj wyjsc"
Bidulka,mogla od razu epidurol wziasc i sie tak nie meczyc.Mam nadzieje,ze w koncu za chwile urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
I kto to mowi? 😁 😁 Ktos,kto wyglada jak polowa mnie hihi 😁 Gosiu mam nadzieje,ze juz tak grzecznie zostanie.Pisalam do sylwi,zeby dala znac.Oto odpowiedz:"
Czesc pisze Sylwii chlopak.Napisze tak.Biedna meczy sie juz 14 godzine.Ma podlaczona kroplowke,pasy,gaz i dostala zastrzyk,no ale powinien nasz synek dzisiaj wyjsc"
Bidulka,mogla od razu epidurol wziasc i sie tak nie meczyc.Mam nadzieje,ze w koncu za chwile urodzi

ona ma to co ja 😮 monisia mi nic nie pomoglo zadne znieczulenie a epidurol 2 razy dostalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
I kto to mowi? 😁 😁 Ktos,kto wyglada jak polowa mnie hihi 😁 Gosiu mam nadzieje,ze juz tak grzecznie zostanie.Pisalam do sylwi,zeby dala znac.Oto odpowiedz:"
Czesc pisze Sylwii chlopak.Napisze tak.Biedna meczy sie juz 14 godzine.Ma podlaczona kroplowke,pasy,gaz i dostala zastrzyk,no ale powinien nasz synek dzisiaj wyjsc"
Bidulka,mogla od razu epidurol wziasc i sie tak nie meczyc.Mam nadzieje,ze w koncu za chwile urodzi

ona ma to co ja 😮 monisia mi nic nie pomoglo zadne znieczulenie a epidurol 2 razy dostalam 😞


o matko ! calusy dla Sylwi 😘
to widze, ze pomimo iz stara dupa ze mnie, to z porodem poradzilam sobie baaaaardzooo dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Hey dziewczyny.Ja dopiero wstalam i nakarmilam moja pania i juz wam pisze,bo widze,ze czekacie na newsy.Wydaje mi sie,ze bidulka jeszcze rodzi,bo o 5:39 napisala,ze" mam rozwarcie dopiero na 9cm teraz...opadam juz z sil 😞"


O jak juz 9 cm rozwarcia to wydaje mi sie ze moze byc juz po 😉
Ja o godzieni 23 mialam 9 cm rozwarcia jak zajechalam do szpitala 😁
a o 02:05 Olenka sie juz urodzila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje bardzo za newsa o termometrze w Lidlu, powinnam to chyba skierowac do Moniki. Poszlam wczoraj do Lidla na Streatham Vale i kupilam. Kupilam tez sliczny kocyk z kubusiem puchatkiem i recznik z kapturkiem. Bardzo milutkie i w dobrej cenie.
Jak ktos ma zamowienie na termometr to moge zobaczyc po pracy czy jeszcze sa.
Ja sie malo oddzywam dziewczyny bo mam troche zalatwiania przed weselem, dzis np potwierdzalam zamowienie na tort i ciasta na wesele, detale odnosnie imprezki w restauracji, musze zarezerwowac spray tan, potwierdzic makijazystke itp.
Poza tym moja praca wymaga ode mnie zaangazowania i nie moge sobie siedziec i pisac na brzuszku.
Coraz ciezej mi jest stac i zaraz po slubie planuje porozmawiac z pracodawca i poinformowac go o mojej ciazy.
Nusia-przyszedl z Next ten sweterek dla Marylki na chrzest, pelna elegancja, jest przeslodki.
Ja tez trzymam kciuki za Sylwie oby juz przestala sie meczyc, obawiam sie ze w koncu zrobia jej cesarke tak jak Nusi.
Pozdrawiam goraco z pochmurnego City of London
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Dopiero pisze,bo mnie w domku nie bylo.O 1,5 godziny temu dostalam smsa,ze juz po wszystkim i maly wazy 3.9kg 😁 Nasza Sylwunia jest mamusia 😁 😁 Mia no ja na ten termometr twardo poluje.A u mnie go nigdzie w okolicy nie ma.Mam nadzieje,ze u nusi bedzie,bo ja poprosilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Hey dziewczyny.Dopiero pisze,bo mnie w domku nie bylo.O 1,5 godziny temu dostalam smsa,ze juz po wszystkim i maly wazy 3.9kg 😁 Nasza Sylwunia jest mamusia 😁 😁 Mia no ja na ten termometr twardo poluje.A u mnie go nigdzie w okolicy nie ma.Mam nadzieje,ze u nusi bedzie,bo ja poprosilam 😁

ale duzy chlopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwus - wiem, ze teraz nie czytasz, ale przeczytasz, wiec OGROMNIASTE GRATULACJE!!!! MAM NADZIEJE, ZE DOBRZE SIE MACIE!! NIE MOGE SIE DOCZEKAC AZ ZOBACZE MALEGO MILANKA!!! 🙂 BUZIACZKI KOCHANA, DOCHODZ DO SIEBIE I CIESZCIE SIE SYNUSIEM!! 🙂 WITAJ MILANKU! 🙂
(wlasnie przyszlam z pracy i pierwsze co, to musialam tu wejsc, zeby srawdzic co u Sylwianka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu to sie nazywa uzaleznienie 😁 😁 Zartuje.Ja tez sie z wami zzylam.Ciekawe jak ja przezyje 3 tygodnie bez brzuszka 😉Bo jak w Polsce bede,to watpie,ze bede miala czas,zeby zajrzec


a ja jade na miesiac 🤪 przegapie rodzaca maje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah 😁 a ja bede rodzic z laptopem w reku 😁
Sylwunia urodzila co za cudowna wiadomosc 🙂))))))))))))ale sie nameczyla nie powiem , nie...........
No to sto latek dla maluszka bo dzis sa jego urodzinki 🙂

A ja Wam sie musze pochwalic, bo narzekalam okrutnie na Michala ostatnimi czasy i mnie zadziwil,o. Przyjechal dzis po mnie do pracy nowym autem, caly miesiac ogladalismy peugeoty a przyjechal passatem 🤪
cieszy sie jak dzieciak, zeby Zuzia byla bezpieczna 🙂
A i kupilmi termometr w lidlu, wlasnie lecialam na leb do domu zapytac Cie Moniaczy juz masz,bo u mnie tylko 3 byly. i on wzial jeden. Ale widze,ze sprawa zalatwiona 🙂
Ale sie ciesze,ze Milanek juz jest , teraz czekamy na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczko gratuluje zakupu 🙂U nas tez passat byl brany pod uwage,ale jak zobaczylam to mondeo,to sie w nim zakochalam 😁 I wez tu babie odmow hihi.Dziekuje za pamiec o termometrze,ale nasza kochana Nusia byla szybsza 🙂Nusia w lidlu to bylo? 😉Bo ja tak szukalam termometrow,ze nic innego nie szukalam 😉A ja wlasnie zrobilam malej marcheweczke i jak juz chcialam jej dac,to mi zasnela 😁 😁 Kurcze,jutro dzien dziecka i wizyta w szpitalu.Caly czas o tym mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...