Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nudata Milanek też na początku nie chciał sam zasypiać i wszyscy gadali a nie bujaj go tylko na rękach ,bo będziesz miała problem i nie kładź się z nim do łożka,a od 2 miesięcy Milan jest kąpany,flacha i do łóżeczka ze smokiem i pieluszką i chwilkę się pokręci i zasypia sam 🙂
Maja nie wiem co jest grane,że nie możesz obejrzeć.Filmik jest prywatny ,ale dodałam Twój nick ,żebys mogła zobaczyć.Zaraz sprawdzę jeszcze...
A ja Wam zapomnałam napisać,że jednak do ubezpieczenia swojego Milana mama nie może dodać ,lekarz nas źle poinformowała i to wszystko jest kuźwa popieprzone!Ludziom tylko życie utrudniają ... myślałam też,żeby pojechać i się zarejestrować jako bezrobotna i wtedy automatycznie byłabym ubezpieczona no i mały,ale przecież to też bez sensu ,bo za jakieś dwa miesiące trzeba się znowu wstawić i podpisać przecież,że jest się cały czas na miejscu...a ja chcę już ,żeby dziecko było zapisane do tej przychodni na stałe ,a kuźwa jak zwykle zawsze pod górkę.I widzicie, teraz w takiej sytuacji już nawet nie opłaca mi się iść tutaj do lekarza prywatnie,bo zaraz wracam do anglii ,a prywatnie nawet jakbym poszła i tak na receptę jak wypiseę mi to inne mleko na skaze białkową to płace tak czy siak 100%....aaaaa w dupie z nimi wszystkimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia a nie masz tej euro karty? bo my z mala chodzilismy do lekarza prywatnie ale mleko w niektorych aptekach udalosie kupic na ta karte za 50% 🙂 a jak przyjedziesz do angli to idz do midwife i powiedz ze chcialabys sie spotkac z dietetykiem. nam dietetyczka przepisala mleko i teraz jak mi sie mleko konczyto wysylam maila do przychodni i za dwa dni mam recepte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moze maly jest uczulony na cos jeszcze. mala ma aptamil pepti, ale wiem ze ja wysypuje po malinach, jagodach, glutenie. sami do tego doszlismy. czekalismy az skorka jej sie poprawi i dawalismy do jedzenia cos co wydawalo nam sie ze moze ja uczulac, wysypka pojawiala sie prawie natychmiast. bo tu pytalam sie gp czy moglaby wyslac ja na testy alergiczne to powiedziala, ze testy robi sie dopiero jak jest silna reakcja na alergen tzn puchnie jezyk, usta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi tez pisala,ze nie trybi u niej ,
Sylwia kleik raczej nie uczula jest bez glutenu...popieprzony ten system w Polsce, i zamow juz sobie ta karte jak przyjedziesz to juz bedziesz miala, mowie Ci i zamow tez dla mamy bo w PL tez mozna przyda jej sie.
Zolzunia spi i stalo sie dzis cos przesmiesznego!!!!!!!!!!!!! zmienilam jej pampka i tego zuzytego wrzucilam do woreczka i go zawiazalam i zaczelam mala straszyc ,ze na nia upadnie,a ona sie taaaaak glosno smiala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z atakujacego pampersa beeez kitu......tylko nie moge tego filmiku zgrac bo udalo mi sie ja nagrac ...wkur......mnie ten tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi Vanesska zasnela dzisiaj na rekach ☺️ ostatni raz na rekach mi spala jak miesiac miala chyba... tak wtulila sie we mnie i zasnela ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ szkoda, ze trzeba bylo ją budzis na kapiel 😞 dzisiaj od cioci dostala pilke i jaka radoche miala 🤪 i jak szlam z ciocia to trzymala Vanesske na rekach i wszystkiego dotykala krzakow, lisci, ogrodzen a jakie miny miala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już ustaliliśmy kiedy ślub z moim Radosławem 🙂 Ale narazie Wam nie napiszę ,żeby nie zapeszać 😜
Teraz muszę naszkicować babci swoją suknię wymarzoną i ma mi uszyć ... to ma być dla mnie prezent.Tylko mi się tyle podoba wzorów sukienek ,że nie wiem sama jaką bym chciała! Na pewno będzie w kolorze kości słoniowej ,a nie biała 🙂 Ja wiem,że Wy już tutaj wszystkie mężatki,ale ja będę teraz przeżywać Wam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...