Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja wciaz chora jestem i strasznie narobiona. Remont mi sie w domu skonczyl i teraz trzeba to wszystko posprzatac i w koncu Izie pokoj przyszykowac bo nie wiadomo kiedy sie zdecyduje opuscic swoje dotychczasowe krolestwo.
na szczescie to moj ostatni tydzien pracy i bede mogla sie lepiej zorganizowac.
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylvianka nie wszystkie nie wszystkie :P my tez planujemy slub na przyszly rok... mialo byc w tym roku w grudniu w drugi Dzien Swiat ale ksiadz sie nie zgodzil ze nie robi sie slubow w swieta chrzest owszem ale nie slub do tej pory nie moge zrozumiec tego. a jak przylecielismy do Polski to zmienil sie probosz i okazalo sie ze on by nam z checia zrobil wtedy slub i chrzest w jednym no ale bylo juz za pozno na zmiany .... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie mieliśmy takie same plany ślub + chrzest ,no ale ze slubem teraz nam też nie wypaliło,więc zmieniliśmy termin 🙂 A może to i lepiej,bo lepiej się przygotujemy ,a tak to wszystko by było na wariackich papierach... 😉 Juz sie nie moge doczekac ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamy pobudkę zawsze o 6 - 6.30 i wtedy pijemy flache.
Później ok.9 - 9.30 mały zawsze robi sobie drzemke ( tak ma juz zakodowane chyba 😉) i jak sie obudzi po nie calych 2 godzinkach zawsze daje Mu jeszcze flache. A pozniej daje z tych sloiczkow jakis owocek . Nastepnie wybieramy sie na spacerek no to oczywiscie flacha , jak wrocimy to dostaje ze sloiczkow np marcheweczke z ryzem,albo sama marchewke lub jakies inne obiadki 🙂 Jak troszke czasu minie i widze ,ze juz dziecko zaczyna marudzic to ,zeby nie dawac mleka to np. robie kisielek z biszkoptem 🙂 a pozniej dostanie flache. No i malego kapie okolo 19.30 - 20.00 i po kapieli dostanie flache i idzie spac 😉 Nigdy nie dokarmiam Go przez sen, raz sprobowalam bo myslalam ,ze moze bedzie dluzej spal,ale nic to nie dalo.Obudzil sie tak jak zawsze o swojej porze 😉 No i oczywiscie maly pije w miedzy czasie soczek zazwyczaj daje mu jablkowy,albo herbatke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendooobry cioteczki ,nie moge uwierzyc ale zwloklysmy sie z lozka o 10.30!!!!!!! co prawda byly pobudki itd. i rano jakos przysnelysmy po karmieniu az tyle! no ale dobrze,oby tak wiecej 🙂
teraz mala oglada baje i zjada pieluszke 😮
Mia to bedzie szalencze wicie gniazda 😉 wspanialy okres: 🙂
Sylwia......no nie pogadasz 😁 konsultuj tu z nami wsio 🙂)))))))) a tak na marginesie to ja mam cywilny 😉
Monia czekamy !!!!!!!!
Nusia biedna ta Marylcia wiem,ze to meczace....
a i dostalam odmowe z tego maternity grant jak napisac odwolanie? sa jakies gotowe formy? bo jeszcze nie mam decyzji z child taxu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh z tego co wiem to odwołanie musisz wyslac jak najszybciej (ale masz chyba 30dni ale im szybciej tym lepiej) na formularzu gl24 . Pewnie w decyzji masz napisane czemu nie przyznali Ci Sure Start Maternity Grant. I w tym odwolaniu musisz napisac powod dlaczego powinni Ci przyznac to becikowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka a ile tej flach tak srednio Milanek pochlania ?

MajaCh u nas jest tak Vikusia budzi sie tak po 8-9 i dostaje mleko, na drugie sniadanko daje jej deserek owocek jakis, a dzis dostala jogurcik petit ten co MonisiaD pisala i zjadla z apetytem, potem znowu mleko, pozniej obiadej, mleko, jak marudzi to ostatnio zaczelam dawac jej kisielek albo taka papke mleko+biszopcik no i po kapiel ostatnia flacha. Wczoraj moje dziecko mnie zaskoczylo bo pochlonela 2 razy po 240ml a ostatnio zreszta pisalam wam ze jadla po 130 i bawiła sie tylko smokiem chyba teraz nadrabia hehe. Zreszta chyba dzieci tak maja ze raz maja apety raz nie jednego dnia wiecej zjedza a drugiego moga mniej ale ja odrazu sie martwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomnialam napisac o piciu daje jej herbatke rumiankowa, wode badz gotowa herbatke rumiankowa z sokiem jablkowym z hippa .

Nusia27 moja ostatnio tez miala straszny katar (takiego to jeszcze nie miala) bylam z nia nawet w szpitalu bo w gp nie mieli juz wizyt a balam sie ze antybiotyk znowu dostanie ale naszczescie nie bylo takiej potrzeby ale mojej pomogla woda z Lourdes, woda morska i masc majerankowa no i wyciaganie glutkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🥴Kurcze nie wchodzi mi link
a my lecimy po babcie do pracy i na spacerek....
Milan dzisiaj ma dobry dzien do spania....obudzilismy sie o 8 rano a nie o 6...pozniej od 10 do 12 spal i teraz znowu drzemka...szok 🙃 buziaki do pozniej!
Monia witamy spowrotem!:P w koncu admin cos z tym zrobil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my bylysmy w job centre po ten formularz i zaraz sie wezme za wypelnianie. chociaz sie zastanawiam,czy sie nie poociagac z tym bo przeciez i tak jeszcze nie mam child taxu. Wlasnie ile maxymalnie moge na to czekac ??????? Catrina, powod wlasnie taki, zadne z nas nie dostaje tego benefitu czy innch tez. my czekamy na child tax dlatego bede pisac te odwolania, moze sie uda, w koncu taka kasa nie chodzi ulica....poza tym do cholery place podatki jak kazdy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...