Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No w koncu was moje pipki nadrobilam 😁 Nie chcialam siadac przy kompie,dopoki nie posprzatam.Teraz wszystko blyszczy,wiec moge posiedziec.Sylwia admin nic nie zrobil,samo zadzialalo.Ale pisal,ze to moze byc jakis problem u mojego dostawcy neta.No i gratuluje ci slubu!!Bedziemy go tu razem z toba przezywac i pomagac w przygotowaniach hihi.Wszystkiego najlepszego dla Patricka!!!Ale ten czas leci.Dopiero co czekalismy,az urodzisz 😁 Catrina smieszka jest slodziutka.A bezzebne usmiechy sa rozbrajajace.Goska a co od ciebie znowu takim pesymizmem wali?Mia zdrowka dla ciebie.Maja zazdroszcze pospania.Ja dzis cale 2 godziny spalam i padam na ryj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MonisiaD napisał(a):
No w koncu was moje pipki nadrobilam 😁 Nie chcialam siadac przy kompie,dopoki nie posprzatam.Teraz wszystko blyszczy,wiec moge posiedziec.Sylwia admin nic nie zrobil,samo zadzialalo.Ale pisal,ze to moze byc jakis problem u mojego dostawcy neta.No i gratuluje ci slubu!!Bedziemy go tu razem z toba przezywac i pomagac w przygotowaniach hihi.Wszystkiego najlepszego dla Patricka!!!Ale ten czas leci.Dopiero co czekalismy,az urodzisz 😁 Catrina smieszka jest slodziutka.A bezzebne usmiechy sa rozbrajajace.Goska a co od ciebie znowu takim pesymizmem wali?Mia zdrowka dla ciebie.Maja zazdroszcze pospania.Ja dzis cale 2 godziny spalam i padam na ryj
nie tyle u Twojego dostawcy, co gdzieś po drodze u jakiegoś innego dostawcy.
Każde połączenie internetowe wygląda tak, że informacja, którą wpiszemy w pasku adresowym przechodzi przez setki, tysiące innych komputerów, serwerów, routerów, zanim trafi do serwera, na którym jest strona. Wystarczy, że po drodze będą problemy tylko z jednym urządzeniem, połączenie zostaje zakłócone. To tak w skrócie wygląda. Mogą działać inne strony, a z tą jedną może być problem, bo akurat zakłócone jest połączenie między użytkownikiem, a serwerem.
Moniko, pisałaś, że czasem strona wyświetlała się ale nie mogłaś pisać na forum, bo otwierało się białek okno bez pola do pisania postu - w takim wypadku trzeba poczekać kilka sekund, aż strona się doczyta - w przyszłości nie zamykaj tak szybko tego okna tylko poczekaj chwilkę, aż pojawi się reszta.

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że więcej problemów nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Catrina pytalas o schemat karmienia.U nas to wyglada mniej wiecej tak
8-9-sniadanko-kaszka,biszkopcik z mlekiem badz chlebek czy cos innego
11-12 mleczko
14-15-obiadek
16-17-deserek,jogurcik badz mleczko
19:30-20 mleczko
3-4 nad ranem-mleczko
A do tego w miedzyczasie pochlania ogromne ilosci paluszkow,chrupek oraz chlebkow ryzowych 😁
A co do ilosci mleczka,to u nas zazwyczaj jest to 150 ml na raz,czasem mniej.Tylko po kapieli zjada 240ml.Sylwia co do kleiku,to ja mlodej niczym mleczka nie zageszczam
A co do ilosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patric dużo uśmiechu na buźce :*
A ja nie wiem jaka u Was pogoda!Chlodno juz sie zrobiło?
w Polsce od niedzielki ciepełko jak na wiosne 😮 🙃 ale mimo wszystko juz malego cieplej ubieram,bo zdradliwa teraz jest pogoda. Bodziaki z długim rękawem,rajstopki,bluza ciensza i na to kurtala albo taki bluza grubam ,czapeczka, spodenki ,buciki i do wozia kocyk gruby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas sie zimnawo zrobilo ale dzis tylkona chwile wyskoczylysmy do tego job centra i do miasta i mala miala dlugie nogawki,rekawki i czapka i kocykiem przykryta, myslalam o tym,ze za cienko jest ubrana ale jak wrocilysmy i ja wyjelam z wozka to ona rozgrzana, kark cieplutki.Pewnie ten kocyk duzo daje bo jest taki polarkowopoliestrowy, niby niedobrze ale cieplo trzyma 😉 a mala sie nie zagazuje 😁

Wyczytalam wlasnie,ze maja 3 miesiace na odpowiedz od zlozenia wniosku i w child benefit i w child tax dlatego bede do nich od jutra wydzwaniac.Moze w koncu trafie na kogos kto to naprawde sprawdzi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to aż dziwne ,ze Maja najpierw przyznali Tobie child benefit ,a nie credit bo zazwyczaj jest na odwrót. I dużo dziewczyn czeka na ten child benefit długo.Ja też właśnie czekam... i moja kumpela w sumie w tym samym czasie co ja skladala o ten child benefit i dzwonila ostatnio to powiedzili ,ze maja czas do grudnia czyli to bedzie juz 7 miesiecy. Ale... Maju za to wyrównanie się dostanie i fajnie jak wpadnie wieksza sumka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz tez spiworek zamontowalam do wozka.Zakladam jej body z krotkim rekawkiem,na to bluzke z dlugim i plaszczyk,no i rajtuzy,spodnie i czapka,a ostatnio jak tak zimno bylo to nawet rekawiczki jej zalozylam.Maja ja to chwile spalam,bo Julia sie rzucala i ja glaskalam i uspokajalam.Dzis na noc napewno paracetamol dostanie.A ja sie zastanawiam czy nie isc z mala do lekarza.Bo od kiedy wyszedl ten zab ma rozwolnienie.Wiem,ze to od zabkow,ale ona robic 6-7 kup dziennie,takich mega duzych,ze sie w pampersie nie mieszcza a dzis bylo 8..Z reszta dzis zwalila taka kupe,ze z pampersa jej wylazlo,przez pizamke przelazlo i sciaklo na dywan...nawet skarpetki w kupie byly..normalnie az jej zdjecie zrobilam,bo by mi Piotrek nie uwierzyl.No i zaczynam sie martwic,zeby mi sie nie odwodnila.Niby duzo pije,ale zaczynam sie troche niepokoic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...