Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a mi Marylka 9 miechow skonczyla dzisiaj 😁

o a my nie wiedzialysmy 😠 suwaczek sobie zrób!
To ja życze Marylce braciszka 😁


mam suwaczek tylko zjechac trza 🙂 a Marylka jak najbardziej chce braciszka ale jeszcze nie teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zdroweczka dla Marylki i niech dziaselka nie bola 🙂)))))))
Wiecie jaka mamy przyjemnosc??? Wzielam duzy pedzel,ktorego nie uzywalam nigdy do nakladania pudru i glaskalam mala po buzi bo ona lubo ogolnie glaskanie iiiiiiiiiiiii zasnela!!!!!!!!! 🤪 ale taka przyjemnosc na jej buzi jak ja glaskam.......... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
No to zdroweczka dla Marylki i niech dziaselka nie bola 🙂)))))))
Wiecie jaka mamy przyjemnosc??? Wzielam duzy pedzel,ktorego nie uzywalam nigdy do nakladania pudru i glaskalam mala po buzi bo ona lubo ogolnie glaskanie iiiiiiiiiiiii zasnela!!!!!!!!! 🤪 ale taka przyjemnosc na jej buzi jak ja glaskam.......... 😆

o przypomnialas mi ... ja mam szczoteczke do wloskow dla Vanesski to jutro ja pomiziam moze marudzic nie bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 az Ci sie sni 😁 Twoje uzaleznienie od brzuszka hahaha, ja wyprysznicowana udalo sie mala kimnela.
Ejjjj mam chyba jakas infekcje... stosowala ktoras gynalgin jak karmila?? Czytam opinie i babki czesto dostaja to od lekarzy. Ja se zaaplikowalam 1 tabsa. Zobaczymy...... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Super Marylka prezent zrobiła na 9 miesiąc życia 😁 Dużo zdrówka Marylka i obyś już tak częściej do nocniczka siusiała,staruszki na pamperach zaoszczędzą w końcu 😁 🙃
Wczoraj w tesco z mamą wzięłyśmy ten wózek z tym leżaczkiem dla dzieci specjalnym i Milan sobie zrobił kupkę leżąc na nim i po prostu kupka była po sam kark.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...