Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
Maja- wlasnie w nocy ogladalam ten fil 😁 mi sie bardzo podobal, naprawde wart obejrzenia i nawet chwili refleksji 🙂
Moj maluszek ladnie dzis przespal nocke, tylko 2 pobudki, moj malenki orzeszek 😘
Dziewczyny macie jakies dobre sposoby na ciemieniuche? bo walczymy z tym 🥴 jak narazie bezskutecznie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam walke ale nie z mloda tylko z kurtkami, plaszczami i swetrami - uparly sie i nie chca mi sie nigdzie zmiescic 🤪
nudata a z ciemieniucha dlugoooooooooo walczylam, ale u nas to bylo zwiazane z alergia. pomagala olejuszka. najwazniejsze to codziennie nawilzac i wyczesywac. mowia zeby nie zdrapywac, ale ja delikatnie zdrapywalam tylko musialy byc bardzo oliwka nasiakniete. a emolium to jest rewelacyjna seria tylko tutaj nie do kupienia. maryli przywiozlam krem do buzki i efekt byl fantastyczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
a ja mialam gosci 🙂 i male dostala czapkei kocyk i rekawisie hehehe, a smiala sie w glos do kocyka chyba sie spodobal 🤪 😮
ej jak z tym podawaniem jabluszka?Gosia kiedy zaczelas?

ja dałam jej jako pierwsze jabłuszko, ale sie krzywiła 😁 ale nie przepada z jabłuszkiem bo kwaśne i jej nie daje za to banany bardzooo lubi : 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co hehehe, mamy chyba jakis bunt maszyn w domu, WSZYSTKO sie rozpieprza, niektore rzeczy da sie naprawic ,niektore niewiem. hehe spluczka od kibla wczoraj przestala pobierac automatycznie wode, dzis pokretlo od wanny sie rozwalilo (naprawilam!!!!!!!) , no i ten piec znow wczoraj, a dzis jeszcze ekran przy tv nam zgasl chyba zasilacz sie przepalil, bo chwile jest ekran i ciemnieje i gasnie, no kur....... co jeszcze????Oby tylko mi korkow nie wywalilo jak bede sama w domu.....bo zauwazylam,ze cos w kuchni swiatlo mryga iw przedpokoju tez!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja upieklam carrot cake ale wg innego przepisu.Jak wystygnie zrobie polewe i gotowe.Zrobilam tez na sniadanko tunczyka z kukurydza i majonezem no i pogotowalam mlodej warzywka,makaron i miesko na obiadki i zaraz bede miksowac 😁 Gosia a ty co?Wyspalas sie dzisiaj? 😁 Maja tez czasem mam takie dni,ze wszystko sie naokolo psuje,a mnie krew zalewa 🤢 A tatus kupil dzis Julii nowe kolczyki,tylko,ze mamusia bedzie musiala zmienic.Lece dalej walczyc.Milego wieczoru wszystkim zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie dokonalam niemozliwego..zmienilam Julii kolczyki 😁 Jeszcze mi sie rece trzesa!Bylo ciezko,ale dalam rade 😁 😁 Nusia a moze ty w ciazy jestes co?Krazyly sluchy,ze stycznioweczka jest w ciazy..moze to ty 😁 😁 😁 Uciekam spac dziewuchy.Padam na ryj,a jutro jeszcze okres rano przyjdzie.Bleeeee
P.S.Gdzie sie Sylwucha podziewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...