Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my nie spimy 🙂 Monia to nie ciaza, chyba 🤢 to od plecow, cos mi sie wczoraj zrobilo. przespalam sie i juz mi sie w glowie nie kreci ale plecy bola

polecam wamm strone z przepisami dla naszych malych 🙂
http://przepisydladzieci.dla4.pl/

my idziemy robic budyn dla malej, zobaczymy czy jej posmakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie widzialam jeszcze nusia ale siostra mi o nim mowila...zaraz poszukam moze juz jest do sciagniecia 😁
Ale pospalysmy w nocy 🙂))) kurwa a spluczka dalej prawie nie dziala!!!!!! pralka sie cudem naprawila.Michal poszedl wlasnie do Argosa sie dowiedziec czy napewno przyjma TV zeby go bez sensu nie targal.Ehhhhhhhh..... 😁 Ja chyba ze stresow mama te bulgotania w zoladku, se wymyslam problemy i.......zaraz mnie goni do kibla 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musisz sie zarejestrowac najpierw, potem tam z prawej strony jest login i haslo i ponizej sa filmy pokategoryzowane, po prawej na gorze kolumny mozesz wybrac seriale. Seriale sa nielimitowane, filmy tak, ogladasz np pol filmu,potem 30 minut musisz czekac na dalsza czesc.
Czyli klikasz na film, potem nad nim jest napis ogladaj film online i czekasz chwile az sie zaladuje i ogladasz.
Wiele nowosci tam jest , czesciej sa szybciej niz na serwerach do sciagania ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jol,jol jol moje pipki 😁 😁 A ja sie dzis wyspalam 🙂Moje dziecie wstalo tylko o 4:30 na mleczko i potem dalej poszlismy w kimono do 8:15 🤪 🤪 🤪 Ale czaaad.A ciasto wyszlo zajebiste.Przepis swietny.Mezulek stwierdzil,ze lepsze nawet niz kupne 🙂Lece robic domowej roboty kebaba z sosem cacyki 🙂Ja to juz jestem pewna,ze mam wrodzone adhd 😁 😁 By the way,okres dostalam i brzuch mnie boli 😞 😞Nusia kurde no juz chcialam ci winszowac tego braciszka dla Marylki 🙂Hehehe.Jejku,wyspalam sie i mam taki dobry humor,jakbym pijana byla 😁 😁 A ten film napewno zalukne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia Vanesska wyglada jakby miala oczka umalowane takie ma ciemne obwodki 🙂 sliczna,silna dziewuszka :*
Ja tez mialam goscia, w sumie z zaskoczenia.....wizyta smutna, wlasnie sie zwiazek rozpadl kilkuletnie malzenstwo, bez zdrady po prostu on nie jest szczesliwy....tak mi strasznie przykro,biedna ta moja niunia...az mi cos w serduchu sie sciska,wiem co przechodzi nikomu nie zycze takiego bolu 😞

Monia ciacho napewno wyborne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Was ciągle tutaj śledze...tylko wskakuje tak na chwile na neta i uciekam i dlatego tak nie pisze 😉
A Vanesska faktycznie jakby oczka miala pomalowane 😉 Gosia od malego modelke robi 😉 😉 😉
A ja sie zaczynam bac powrotu z malym samolotem..teraz juz jest troszke wiekszy i wiecej rozumie 🙃 boje sie ,ze sie w samolocie w srodku moze wystraszyc tego tloku i szumu jak ludzie beda siadac i sie tak krecic masakra. Ehhh w ogole juz mi smutno 😞 z jednej strony sie ciesze ,bo w koncu sie zobacze z moim ukochanym i tesknie juz troche za tym miasteczkiem moim... a z drugiej strony przykro znowu sie z rodzinka rozstawac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bum bum jakie dajecie mleko aptamila po 6msc? 2czy 3? bo marcin dzis kupil 2 a tam jest ze dla glodnych dzieci 🤢 vanesska dostala misia ale wolala sie metka od niego bawic niz misiem 😁 jestem po 2 kasztelanach i mam bajlandoooo 😁 aaa i moje dziecko niestety nadal nie zasypia po mleku po 7ej i juz sie wnie wysypiam 🤪 🤢 to jest smitne i wpsolczuc mi kurwa hahahaha 😁 jutro bedzie mnie suszyc uuuhuhuhuhuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...