Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj Gosia znam to........mi nadal spluczka w kiblu splukuje tylko raz ,a pozniej sie 2 godziny napelnia,Michalowi sie nie spieszy bo ma miske ,ktora moze splukiwac, albo w kuchni mamy kinkiety czy jak to sie nazywa, jedna zarowka przepalona,druga mryga - jemu nie przeszkadza, dopeiro jak korki wywali kiedy sie przepali to on zareaguje........a i nie wspomne o choince,ktorej niemozemy zlokalizowac - mial sprawdzic w dobodowce......tyle,ze tam jest pierdolnik ,ktory swoja droga mial latem postrzatac, i choinki nawet jesli tam jest nie widac bo tam wszystko na kupie......ehhhhhhhh zaraz sie wkurwie z tego przypominania sobie.......hehe
a tak swoja droga wez Gosia pompke i napompuj kolka,a Marcinowi powiedz bez laski. 😉 ide pod prysznic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Jestem i czytam co wariatki tutaj piszą 😉Same szalone baby! 🙂
Monia widział zdjecia na fb i już rozwód jest pomimo tego ,że ślubu jeszcze nie było! haha nie no Radosław rozumie ,że tylko teraz miałam okazję pobawić się trochę ,a jak wrócę to już się skończy ta sielanka...
Dzisiaj wstepnie sie pakowalam , wykupilam 20kg i masakra...dalej za malo 🤢 ale jakos damy rade...
Widzialam wlasnie,ze pogoda nie ciekawa w anglii 🤨
Jak Marylka?Lepiej się już czuje po tych naleśnikach? 😉
Ta witaminka C dla dzieci w kropelkach do mleczka to kupowalyscie w Polsce?

ja mam Juvit C i mama mi z Polski przyslala ale widzialam ja u siebie tez w polskim skleppie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Jestem i czytam co wariatki tutaj piszą 😉Same szalone baby! 🙂
Monia widział zdjecia na fb i już rozwód jest pomimo tego ,że ślubu jeszcze nie było! haha nie no Radosław rozumie ,że tylko teraz miałam okazję pobawić się trochę ,a jak wrócę to już się skończy ta sielanka...
Dzisiaj wstepnie sie pakowalam , wykupilam 20kg i masakra...dalej za malo 🤢 ale jakos damy rade...
Widzialam wlasnie,ze pogoda nie ciekawa w anglii 🤨
Jak Marylka?Lepiej się już czuje po tych naleśnikach? 😉
Ta witaminka C dla dzieci w kropelkach do mleczka to kupowalyscie w Polsce?


Sylwia, moze zrob paczke i wyslij do uk, zamiast sie meczyc z tymi ciezarami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia ja kozystam z eagle transport. sa drozsi niz pozostale, ale bardzo jestem z nich zadowolona. nigdy sie nie spoznili itp kolezanka kozystala z tanszej i miala poslizg prawie dwa tygodnie, za drugim razem tydzien i rzeczy w paczce byly zniszczone 😮

polozylam mala na drzemke i slysze jak klaszcze stopami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...