Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale jestem wkur...... 😠 😠 😠 M sobie wymyslil, ze nie zgadza sie na wypozyczenie samochodu, bo stwierdzil, ze dawno juz w pl nie jezdzilam, ze to inna strona... ze polowa listopada, to moze byc juz snieg, ze niebezpiecznie, zeby z dzieckiem ....... 😠
woli zebym 100 km jechala taxi !!!!! 😠 😠 😠 😠
w dupe niech sie pocaluje 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂U nas chyba 2 zabsie kroi,bo juz druga noc prawie nie spie,bo Julia sie rzuca i placze przez sen,a w dzien jest strasznie marudna.Wczoraj mi pierwszy raz w wozku nie chciala siedziec i plakala...a to byl najlepszy sposob na nia 😜 Nusia Marylka jest booska.A podlotek mial wtedy 19 lat i duzo tych narkotykow palil 😁 😁 A jaka chuda bylam 🙂 🙂Kaska M. ma troche racji,ale nie jest tak zle.jak on mysli.Szybko bys sie przestawila.Sylwiu Radek juz pewnie od rana na lotnisku czeka z bukietem w zebach haha.A mi sie chce spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To teraz zaczna sie przygotowania 🙂 szal 🙂)))
Nusia po kim ona ma takie czarne oczeta??? a swoja droga to bym cale lozko w matach wylozyla zeby na nie nie narobila,ale widze,ze macie wszystko pod kontrola heheh, boski golasek, bedzie z niej laseczka tylko patrzecjak kolegow bedzie do domu przyprowadzac 😁
Kasia przyznam nie pomyslalam jak Twoj facet ale to prawda ....pogoda wiesz jaka jest w Pl, zasypane drogi oby tylko sniegu za wiele nie bylo, bo z odsniezaniem jest roznie. Polscy kierowcy jezdza jak wariaci na tych autostradach,ktore to zreszta sa wszystkie w remontach...
Monia Monia rikitiki narkotyki hehehee, ja to nie wiem jak Ty taka chudzina po tym bylas mi to sie gastrofaza wlacza prawie od raz hehehehhe
Sylwia daj nam numer do Radoslawa to i kwiatki beda hehehhehe
Gosienka wrzuc jakies zdjecia Vanesski albo filmik piszczacy !!!! 😁
A gdzie sie podziewa nasza nowa kolezanka Katrina??? Pewnie znow podczytuje i nie ma czasu 🙂 a Nudata dalej spaceruje wokol domu hehehehehee, ta to pewnie wage juz gubila po ciazy hahaha!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dlatego ze jade z dzieckiem, potrzebuje samochod.
bede miala mala, wozek, fotelik, wielka torbe... zwykla komunikacja te glupie 100km bede jechala 6 - 7 godz. bo w tej chwili nie ma prawie zadnego transportu, wszystko polikwidowali, poza tym zeby dostac sie nawet na stacje PKP lub PKS trzeba niezla droge pokonac, lacznie z przejsciami tunelami i wielkimi schodami.
rozumiem, ze sie troszczy, ale przeciaz ja nie jezdze jak jakis pirat, a on naogladal sie w telewizji "drogowki" i mowi - widze jak tam jezdza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia super 😁 to teraz czekamy na zdjecia sukien slubnych 😜
Maja oczka ma po mnie 🙂 a wlasciwie kolor po mnie a ksztalt po tatusiu 🙂 bede musiala kija kupic by tych kolegow odganiac 😜
Kasia poczekaj az ochlonie, a samochod zamow sobie, bo wiem jak to jest targac sie z dzieckiem i tobolami...
mi sie przed chwila oberwalo fizycznie i gadatliwie bo probowalam ksiezna spac polozyc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 a widzisz Kasia hehehe, faceci......do nich pozniej pewne sprawy docieraja hehehe,
a my bylysmy na spacerku i zakupkach, wymienilam se SAMA zarowke w kuchni drga wystarczylo dokrecic, kupilam tez takie cos co sie do spluczki wrzuca i to odtyka tak jest napisane cokolwiek to znaczy .....hehe i juz wrzucilam moze sie cudem naprawi
kurde robie na obiad makaron z pierdolkami - cebulka i pieczarkami i sosem z sosu sojowego i jogurtu naturalnego, jeszcze nie jadlam piekarek karmiac, zobaczymy.......mam nadzieje,ze brzusio nie bedzie jej bolal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu was nadrobilam od piatku. Jestem na urlopie ale casu na nic nie mam, czyli tak jak podejrzewalam. Od poniedzialku malowalam mebelki w pokoju Izy, prasowalam, ukladalam, sprzatalam, gotowalam itp. Nie odpoczywalam ani chwili. Dzis bylam u midwife, moje dziecko jest srednie, nie za duze i nie za male. nastepna wizyta 2 dni przed terminem porodu, jesli do niej dojdzie. postaram sie regularnie zagladac ale nie obiecuje, za duzo mam planow-musze w moich planach jeszcze umiescic porod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oszaleje!!!Drugi dzien mala ma mega azde.Ona placze,a ja siedze na podlodze obok i wyje z bezradnosci.Nie mam juz sily 😞 😞Nawet obiadu nie mam jak zrobic,a prawa reka mi zaraz odpadnie od jej noszenia.Boli mnie i jest nadwyrezona.Kurde,ale mam dola 😞 😞Nawet na spacer nie moge z nia wyjsc,bo na dworzu drze sie,jakby ja ze skory obierali!A o snie w nocy to juz dawno przestalam marzyc.Przeroslo mnie to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze
Monia rozumiem cie swietnie, bo od wczoraj mam malego diabelka a nie synka w domu 🥴
ryczy w dzien, ryczy w nocy 😮
tylko na raczkach a i jeszcze trzeba chodzic i lulac, nie wolno siadac 🤢 spi po 15min i od nowa szaleje.... ech... jeszcze moj T chory, wiec mam dwie marudy w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...