Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie oceniaj sie kobieto 🙂 heheh wlasnie kochana mama z Ciebie, u mnie np Zuzia wlasnie za mna lezy na kanapie i placze ,a ja ja przed chwila odlozylam bo wiem ,ze zasnie ale placze,a ja nieczula matka nic nie robie 😁
Nie przejmuj sie dotrzecie sie!!!! jest malutki wiec jeszcze Cie nie terroryzuje specjalnie, ale jak tylko to zauwazysz to wiedz,ze im wczesniej wprowadzasz jakies nawyki tym szybciej dziecko je lapie, np.zasypianie samemu , mnie serce pekalo jak pomyslalam,ze Zuzia bedzie plakac i dopiero pozniej zasnie, bo tak to tylko na rekach zasypiala albo przy cycu, ktoregos dnia zauwazylam ,ze po placzu sama zasnela i juz DOKLADNIE wiem,ktory to placz na sen jest i pozwalam jej sie wymarudzic.
A Zuzek znow w duzej wannie sie kapala 🙂 tym razem troche sie nie podobalo hehehe, a wczesniej pozarla pol sloiczka i wyswiechtala sliniak,pieluszke tetrowa,swoje body, kocyk, mnie i bluzeczke 🙂 co to bedzie co to bedzie.................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika wspolczuje Ci i nawet sobie tego nie wyobrazam, mi Vanesska budzi sie ok.7ej i mam nerwa (bo calonocnej przespanej nocy) a jakbym miała tak jak Ty z Julka to by nie w sosnowej trumnie wiezli 🤪
Nudata mialam to samo z Vanesska co Ty na poczatku ciagle placz i rece, ale nam pomoglo nastawienie bo Vanesska byla przełamana... albo moze Patrys ma ten skok rozwojowy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Monika wspolczuje Ci i nawet sobie tego nie wyobrazam, mi Vanesska budzi sie ok.7ej i mam nerwa (bo calonocnej przespanej nocy) a jakbym miała tak jak Ty z Julka to by nie w sosnowej trumnie wiezli 🤪
Nudata mialam to samo z Vanesska co Ty na poczatku ciagle placz i rece, ale nam pomoglo nastawienie bo Vanesska byla przełamana... albo moze Patrys ma ten skok rozwojowy? 🤨


Gosia, Kaya nocki cale mi przesypiac zaczela jak miala niecale 3 m-ce, a jak skonczyla 7 - budzi sie w nocy czasem raz, czasem wiecej..... czego oczywiscie Ci nie zycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Monika wspolczuje Ci i nawet sobie tego nie wyobrazam, mi Vanesska budzi sie ok.7ej i mam nerwa (bo calonocnej przespanej nocy) a jakbym miała tak jak Ty z Julka to by nie w sosnowej trumnie wiezli 🤪
Nudata mialam to samo z Vanesska co Ty na poczatku ciagle placz i rece, ale nam pomoglo nastawienie bo Vanesska byla przełamana... albo moze Patrys ma ten skok rozwojowy? 🤨


Gosia, Kaya nocki cale mi przesypiac zaczela jak miala niecale 3 m-ce, a jak skonczyla 7 - budzi sie w nocy czasem raz, czasem wiecej..... czego oczywiscie Ci nie zycze 😉

ja sobie tez 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!!!!! moj maly Terrorysta spi 🤪 od 1 po godzinnym ryku( wozilam go w wozku,nie bralam na rece wiec bardzo to mu sie nie podobalo) spal do 5 z mala tylko przerwa na 10 min ryku o 3 😁 Teraz po cycu znowu juz prawie spi, to znaczy jeczy,wzdycha i steka, ale jestem nieczula i nie reaguje 🥴 Trzymajcie kciuki za mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz chyba nigdy nie powiem,ze dana noc byla najgorsza,bo wtedy mloda pokazuje,ze sie mylilam....o 11 pobudka na smoka i herbatke,o 12 to samo,o 12:30 wstala z placzem i walczylam z nia do 3,potem po pol godz snu o 3:30 pobudka na mleko i potem znowu jeki i marudzenie,tym razem przez sen...ja zasnelam o 6 a wstalam o 6:15!!Padam na ryj i nie wiem,jak dlugo tak jeszcze pociagne...a to dopiero drugi zab idzie.Nudato,ciesze sie,ze chociaz u was sa postepy.Gosia mi Julia do 5 miesiaca tez ladnie nocki przesypiala..Maja gratulacje frienda 🙂Ide,bo cos mi nogawke od pizamy targa i jeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia przeeeewspolczuje Ci !!! bo masz to prawie codziennie........ 😘
Nudata dobrze, ze tak robisz, tylko nie dopusc zeby sie zanosil placzem tak bardzo, wiesz o co chodzi, musisz sobie dac odpoczac przeciez.
Nusia moj tez kupuje swetry i wisza.....i wisza...wisza i tak moze z raz zalozy na cala zime...
Nasza nocka ....jaka nocka??? od 12.30 w nocy dziecie sie rzucalo , padla wlasnie teraz.....czyli ona spi ja nie, i nawet zaplakala mi dwa razy w nocy, nie wiem o co jej chodzi,moze ten brzuszek po moim obiedzie troche ja bolal.....gazy miala dopiero rano...ZOMBI przygotowujemy sie skrzetnie do Halloween 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i przespal kolejne 2 godz 🤪 Jejku po raz pierwszy od kilku dni jestem wyspana 🙂
Monia bardzo wspolczuje nieprzespanej kolejnej nocy, naprawde Julcia daje Mamie "w kosc".
Nusia ja tez obawialam sie bolacego brzuszka tylko ze maluch ma ladny apetyt, pierdki i kupki wychodza, a brzuchol miekki i nie wzdety, no i po 15 min stekania i jeczenia maly spi spokojnie, wiec juz sama nie wiem co o tym myslec 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...