Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia mam nadzieje ze Julka da Ci troche odpoczac w dzien i w koncu te bezsenne noce sie skoncza.
Dobrze ze Patrys juz dluzej spi i nie placze tak bardzo.
Maja-wlaczylam wczoraj Zalukaj.tv po raz pierwszy, wl;aczylismy sobie z mezem film wieczorem i po 72 min pokazalo nam ze musimy czekac 30 min zeby dalej ogladac, po 40 min wciaz nie moglismy filmu uruchomic. Powiedz co zrobic jak ta przerwa minie, ten komunikat musi sam zniknac czy od nowa trzeba sie zalogowac i zaczac od momentu gdzie sie skonczylo?
Milego dnia dziewczyny, jeszcze troche i sie pochwale pokojem Izy i Iza moze wkrotce tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrys dalej spi 😮 Czy on musi tak popadac w skrajnosci ze albo caly czas spi albo wogole????
Czy to jest normalne?
Mia- jeszcze troszke i Izunia bedzie po tej stronie brzuszka, madra dziewczynka czeka az mama najpierw pokoik wyszykuje 😁
Maja ja nie wiem gdzie jest sloneczko,bo u mnie leje caly czas 🥴
Kaasiak smakowitej kawki zycze
pozdrawiam z usmiechem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mia tak jak piszesz,jeszcze raz wlacz ten film i ustaw od momentu gdzie skonczyliscie. To jest jedyny minus tego serwisu ... ale dobre i to prawda 🙂
Zolza od rana polbeczaca najchetniej by przy cycuchu lezala i sie bawila. Ale w koncu i kupka byla wiec dziecko juz piszczace nie placzace,wyzlopala na obiadek 120 ml mlesia az!!!!!! a i ja po obiadku lulu by sie przydalo chociaz chwile po tej nocy , coz, musze zaczekac az krolowa zachce spac .............
Nudata odpoczywaj ile wlezie 😁!!!!!!
Kasia i jak zabki juz zrobione wszystko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
\Dziołchy ja już powróciłam.... Milan dobrze zniósł podróż ,a tak strasznie się bałam 😉
Tak na chwilke sie tylko odzywam,bo mam tyle do ogarniecia... nie dosc ,ze po powrocie z Polski walizy rozladowac to jeszcze na tym nowym mieszkaniu juz jestesmy i ja po prostu nie wiem w co mam rece wlozyc!!!!!!!!Ale ogolnie mieszkanie jest piekne ,slonecznie, z widokiem 🙂
ok jakos Was nadrobie jak znajde tylko chwile....buziaki kochane :*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow jakie panniece hehe, Kayka jaka juz duza jest no i zdjecie potrafi zmylic tak dzielnie stoi!!!!!!!
A Vanessa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Goska przeciez ona ma takie silne rece,ze pewnie Ci po calym domu smiga na pelzaka!!!!!!!!? Ps. zajebiste gacie z ta falbanka ,zaaajebiaszcze 🙂)))
Sylwia czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...