Skocz do zawartości

Swędzący brzuch | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ehhh... ja nie mam na razie wielkiego brzucha, jedynie piersi mi się powiększyły o rozmiar... Ale od wczoraj to tak mnie swędzą od boków po brodawki,że nie mogę wytrzymać i drapię 🥴
Tak sobie myślę,że może to od kremu Perfect Mama do biustu przeciw rozstepom... No chyba, ze tak mi się skóra rozciaga, ze zaraz zobaczę rozstępy...
Aż strach co bedzie dalej... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MNIE W PIERWSZYCH DWÓCH MIESIĄCACH TAK PIERSI SWĘDZIAŁY ZE MYŚLAŁAM ŻE SIĘ ZADRAPIĘ,ALE JUŻ PRZESZŁO-I WSZYSTKIE STANIKI MAM JUŻ ZA MAŁE NAWET TEN KTÓRY KUPIŁAM MIESIĄC TEMU.BRZUSZEK CZASEM SWĘDZI ALE GŁASZCZE GO PEŁNĄ DŁONIĄ I TO POMAGA SMARUJE BRZUSIO KREMEM PERFECTA MAMA I OLIWKĄ I JAK NARAZIE NIE WIDAĆ ROZSTĘPÓW,ALE DOPIERO TERAZ BRZUSIO NABIERA WIELKOŚCI WIEC WSZYSTKO PRZEDE MNĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze bo tutaj nie ma komarow :P i mam swiety spokoj 🙂 ja wlasnie wrocilam z McDonalda nie moglam sie opanowac :P mnie tez czasem swedzi i sie podrapie delikatnie no i smaruje odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mieszkam nad sama wisła i wiadomo ze kolo wody jest ich wiecej, ostatnio bylo chlodniej i myslalam ze juz nie bedzie krwiopijców ale sie pomylilam.
MC Donalda wcinałam czesto w I trym.ale teraz jakos mam wyrzuty sumienia i nie jem, zobaczymy ile wytrzymam, ale 2 tyg temu jadlam kebab z kurczaka ,moze troche zdrowszy z ta surówką i w nalesniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodnie później...
  • Mamusia
Kathy075 nie strasz nas 😮
Ja zaczynam 19 tydzień i swędzą mnie piersi i brzuch.
Teraz też siedze w pracy i się drapię 😞
Miałam już z 2 mies. temu takie ostre swędzenia i pojawiły się rozstępy... jak tylko je zobaczyłam, zaczełam ostro smarować, zeby wiecej nie wyszło... ale od wczoraj znowu swędzi niemiłosiernie i aż sie boję co to moze oznaczać.
Już zaczelam szukać w necie info nt usuwania rozstepów laserem. Tylko nikt nie daje gwarancji, ze to pomoze... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Mam tak samo od czasu do czasu 🙂 ja stosuje BioOil i jest naprawde super 🙂
Smaruje brzusia co 2-3dni i jest mega natluszczony i przestal swedziec zreszta mialam to samo z piersiami bo strasznie swedzialy i ten bioil tez pomogl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂Mnie też strasznie swędzi brzuszek,ale mój lekarz mówił mi że to jest normalne,dlatego że rośnie i skóra się rozszerza 🙂I poleca mi żebym po kąpieli nie wycierała brzucha tylko na mokry posmarowała się oliwką dla dzieci i unikne swędzenia i rozstepów 😉 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
mnie też od 2-3tygodni swędzi brzusio, ale tylko miejscami, cysie też swędzą. Smaruję się oliwką Johnsona rumiankową i teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest przyczyna.. chyba przejdę na bambino, może będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...