Skocz do zawartości

Baby Design Espiro :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie te obecne jak i oczekujące potomstwa,a tazkze staraczki 🙂 Co myślicie o wózkach beby design espiro dokładnie o tym modelu : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=609917768
Z czego wykonany jest ten wózek ??
Czy ktoras z was ma kolor new red,czy jest on ladny w rzeczywistosci ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam tego wózka ale bawiłam się nim w sklepie 🙂 Super sie prowadzi, jest lekki, spacerówka fajnie się rozkłada i ogólnie bardzo mi się spodobał- nie kupiliśmy bo mieli dwa w hurtowni i na dodatek nie wiedzieli jaka jego cena i w ogóle marudzili żebyśmy przyjechali kiedy indziej więc wzięliśmy co innego. Widziałam ten czerwony- jest ładny ale bardziej mi pasował niebieski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja kupilam ten wozek. Mam nadzieje, ze nie będę żałować decyzji ale chciałabym poznac jeszcze opinie dziewczyn, które go maja. Przede wszystkim co podoba mi się w tym wozku to to, ze się fajnie prowadzi i ma fajne wymiary. Gondola jest duza ? dzidzia będzie miala duzo miejsca do fikania a spacerowka to po prostu rewelacja. Wiem co mowie, bo mieszkam w Anglii a tu wszystkie dzieciaczki jezdza w wozkach, które wygadaja jak foteliki samochodowe. Wozek jest dosc ciezki 14 czy 15 kilo ale może sobie muskuly wyrobie 😉 . Jeśli chodzi o kolor to my całkowicie odrzucilismy kolor niebieski bo nie znamy plci maluszka. Zastanawialiśmy się pomiedzy czerwonym i zielonym. Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw wybraliśmy zielony. Tak naprawde jest to kolor jasnej zieleni (limonki), pastelowy. Wyglada bardzo ladnie- jest uniwersalny. Czerwony ze względu na czarne wstawki wydal nam się zbyt smutny, ponury. To chyba tyle. Mam nadzieje, ze chociaz odrobine pomogłam. pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie widzialam wozka na zywo,zamowilismy czerwony bo najbardziej sie nam podobał,limonkowy odrzucilismy,poniewaz oboje nie przepadamy za tym kolorem.Chcialam zmienic kolor wozka na niebieski(odkad dowiedzialam sie,że to chlopczyk dostalam jakiegos opetania i chce wszystko niebieskie).Powoli probuje przekonywac się do tego koloru..na początku tez bylam za czerwonym.Dzisiaj dowiedzialam się,że wozek zostal wyslany i czekamy od 1-3 dni na jego dostarczenie.Jeżeli jeszcze tutaj zagladacie napiszcie,czy zamawiacie na allegro spioszki,kaftaniki itd(oczywiscie mam na mysli rzeczy nowe, i przy okazji podajcie sprzedawce u ktorego robicie te zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też się strasznie podoba,ale boje się tylko czy ten kolor new red nie będzie zbyt krzykliwy tznm mam na mysli to,żeby nie był zbyt jasny i odblaskowy,bo bede czula sie jak pani "stopka".Sprawdzałam na stronie kurierskiej..wózek juz jedzie do częstochowy i jezeli sie znacie mozecie mi napisac czy mozliwe jest zeby wozek byl u mnie jutro czy dopiero dowiozą go po niedzieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co, strawberry, dla mnie ten czerwony był ładny i nie wyglądał na krzykliwy. W ogóle wózek- szczególnie własnie spacerówka- jest extra, wygląda ogólnie troche kosmicznie ale taka jego uroda- nawet z niebieskim kolorem. Myslę że nie będziecie mieć z mężem problemów- wystarczy sie przyzwyczaić 🙂
My też kupilismy dośc cięzki wózek- 14 kg i nie żałuję. Wolę taki masywny na porządnych kołach a nie takie składane badziewie jak tu w Irlandii sprzedają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...