Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia


goś: noo ta... zmieniaj... nie mam gdzie mieszkać i poszukam sobie faceta i sie do niego wprowadze?! tak na dzień dobry mu powiem: cześc wiesz mam córeczke i nie mamu gdzie meiszkac może nas przygarniesz?

ja chciałam na dukana ale alkoholu nie mozna wiec lipa:P no i jak przypomi mi sie zapach i smak takiego świeżuśkiego chlebunia to ajjjjjjjj

a sie zjarałam na słoneczku 🙂)

maja popsuła mi spacje i czasami sie nie chce wciskać... haker mały mi rośnie...c 😁 😁 😁 😁 😁 😁
mam ochotę normalnie ją zjeść

zuzuek wózek fajny. my mamu spacerówke z gondoli jeszcze, znaczy gondole w pizdu zdjęłam ale jak tak patrze to mała ta moja spacerówka i tez bede musiała pewnie nabyć nową... :/ ajjj bo chujowy wózek kupiłam.... keidys będe mądrzejsza... 😁 (mimo ze niby dzieci już mieć nie chce)

upały upały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂
Oj dawno tu nie zaglądałam muszę się poprawić ☺️
U nas wsio dobrze. Ala rośnie i jest zdrowa.
Chrzciny się udały bardzo !!! Pobyt w Polsce był super. Zmieniłam kolor włosów i troszkę się doprowadziłam do porządku haha 😁
Poczytałam Was i nadrobiłam troszeczkę 🙂
Ania córcia wyglądałam pięknie !!!
Jak mi się uda wstawię zdjęcie Aluni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img707.imageshack.us/i/cimg1642h.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5524/cimg1642h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Moja Alunia z moją Mamusią 🙂 Tylko jeszcze przepaski brakuje 🙂
Minka mówi wszystko 😁 😁 Mamo co Wy na mnie włożyliście 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojej sistry ciotecznej małej pierwszy zabek wyszedł jak miała 3mc więc tak to bywa...poza tym juz teraz mogą odczuwać ból dziąsełek a zanim ten pierwszy ząbek sie pojawi może minąć nawet i 6mc...tak to jest...niestety... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waże 2 kg więcej od Mameda Khalidova... przy wzroście 180... wiec sprawdzić prosze....

ale siara 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 przed ciążą było 7kg mniej 😞


siaraaaa teraz sie tu nie pokaze przez co najmniej tydzien.

yy ps ALE BIERZCIE POD UWAGĘ JEGO WAGE Z OSTATNIEJ Gali KSW....(21 maj 2011)..zeby nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
Meldunek składam 😉
Aniu nie jest tak źle nie każdy na tym świecie musi być taki sam 😉 A co do diety no to rzeczywiście trzeba mieć duuuże postanowienie 🤔 Ja się zabieram za ćwiczenia i jakoś mi to nie wychodzi o diecie to nawet nie wspominam 🤨 😮
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...