Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zrobiłam jednak zdjęcie teraz... No to proszę z przed 5 min 🙂

tuska8, ja na początku ciąży miałam jeszcze częściej USG, bo poprzednie dziecko straciłam. I wiem, że to nie szkodzi maluszkom. Tak mi mówili w szpitalu. A teraz jak z niuńką wszystko ok, to robie już rzadko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na razie taką fotkę mam, bo z brzuszkiem brak 😞(( może w końcu zrobię i ja...
Zawsze myślałam, że jak będę w ciąży to będę robić dużo fotek na pamiątkę sobie. A w praktyce jest tak, że mam tylko jedno i to jak jeszcze nic nie widać 😞
A na oklaski musicie poczekać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e no ja się tak nie bawię, samantka z profilu to faktycznie robi wrażenie 😆 super brzusio, a tak ogólnie to wszystkie mamy zbliżone brzuchatki 🙂 ja swoje foto robiłam tydzień temu a ogólnie zdjęć też mam raptem kilka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego zabronił Ci wrzucić zdjęcie brzuszka? No cóż 😜 poczekamy 😉 ja też swoje zdjęcie robiłam tydzień temu, a teraz troszkę jest większy, no taki jak samantka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 to zrób sama zdjęcie, narzeczony nie musi wiedzieć :P
Każdemu brzuchol rośnie inaczej... Może być jeszcze tak, że ammi i MajaP nas przegonią :P hehe, bo ja jestm o 2 tyg młodsza ciążą, więc nigdy nic nie wiadomo 🙂

tuska skoro chociaż my mamy brzuchy zbliżone wielkością to znaczy, że jest ok. Bo patrząc na brzusie MajiP i ammi się przestraszyłam, że wielkoluda urodzę :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samanta wreszcie fotka z brzuszkiem 🙂
Nie ma sie co zastanawiac nad tymi brzuchami, kazda z nas ma inaczej..Niektore maja duzo wod plodowych i dlatego maja wieksze brzuszki, inne w genach maja male brzuszki. Nie wiem czy o tym pisalam, ale mi polozna mowila, ze najbardziej sie tyje okolo 20 tygodnia i ze pod koniec juz malo sie przybiera na wadze. Mam nadzieje, ze tak bedzie.
Co do fotek to ja cykam od 13 tygodnia co tydzien, w tym samym miejscu, w takiej samej pozycji..Takze fajnie widac jak po malutku sie w koncu zaokragla..Bo do 22 tygodnia to nic nie bylo widac.
Ja mojemu nawet nie mowie, ze daje jakies fotki, ani nic nie mowie co pisze...Na poczatku ciazy zaczelam prowadzic blog, to mi powiedzial, ze on nie chce, zebym pisala o prywatnych sprawach na necie, bo kazdy to moze przeczytac..Ale on chyba ma skrzywienie zawodowe, bo jest grafikiem komputerowym...
OOO wlasnie wrocil...zmykam na obiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojemu też nie pokazuję co piszę :PPP jak tylko się gdzieś ulotni, to zrobię fotkę i wstawię... mam z tym ciężko, bo on ma pracę w domu... tez na kompie :PPP więc to może faktycznie jakieś zboczenie tych komputerowców 😁DDD
w ogóle to zabieram się za ozdoby świąteczne, bo zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę 😁
PS. Właśnie odkryłam, że też mam TLC 😁DDD dzięki za namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja mam nadzieje, że to jest prawda z tym tyciem ok. 20 tyg, bo mam 6-7 kg do przodu i już mi ciężko. Mój narzeczony też nie wie co tu pisze ani co robie, tylko się zgrywa, że znowu go zdradzam, bo tak tu czasem się rozpisuje :P A bloga też prowadzę, ale takiego bardziej prywatnego, niby opisuje tam wszystko, ale swoich danych wiele nie podałam.

No eMKa83 brawo, cóż za spostrzegawczość :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka facet nie musi o wszystkim wiedzieć, wyczaj moment i pstrykaj foto 😉
Właśnie brzuszki inaczej wyglądają też na fotkach, bo np. ja mam taki brzuszek boczny czyli inny efekt jak stanę na wprost, samantka, tuska8 wy macie takie jak ja to określam " na chłopaka" i faktycznie może już się wiele nie zmienić, za to mój jest nieprzewidywalny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to u kobiet w ciazy podwyzszone leukocyty to nic groznego, sama mam i lekarz mówi zebym sie nie martwiła bo to sie czesto zdaża, tak do 18 tysięcy, nie pamietam jednostek
A neutrofile to sie za bardzo nie orientuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinkaaa9115 napisał(a):
hej Brzuszki 🙂 bylam dzis na wynikach i okazalo sie ze mam podwyzszone neutrofile i leukocyty 😞 to cos groznego?? Pozdrawiam :*


Nie, to nic groźnego, ja tez miałam i dostałam antybiotyk. Nie martw się, wszystko będzie dobrze.

No więc mit, że jak ma się sterczący brzuch to chłopiec, zostal obalony. Bo u mnie na 100% dziewczynka 🙂

A mój narzeczony się interesuje czasami co ja tu piszę, ale i tak mu nie mówię. Ostatnio przeglądał moją listę rzeczy do szpitala, to się zapytał, co to są wkładki laktacyjne.. hehe, biedaczek, tak bardzo się stara, że niby się interesuje, a jeszcze wielu rzeczy nie wie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój brzuch w ogóle to na dole tylko wystaje tak poniżej pępka, a tak to na boki się rozlewa hehe ale mój mały to sobie na pośladkach siedzi zamiast stać na główce i chyba w poprzek... może dlatego piłeczki na razie nie ma...
aha, mam w końcu fotkę mojej marchewki na głowie, to się pochwalę 🙂))
A cieszycie się na świąteczne śledzie??? :PPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie zmieniły zdjęcia to i Ja 😜 Przynajmniej humor mi się poprawił, bo ostatnie godziny to znowu dół i płacz. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale cały czas mam złe samopoczucie. Rano było ok, a teraz znowu do dupy...
Emka na śledzie mam straszną ochotę i się nie mogę ich doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O prosze Niunia jaki pokaźny ten Twój brzusio.Super, że Ci się humorek poprawił, ja też czasmi mam takie huśtawki nastrojów. Ja to się cieszę ogólnie, na Święta atmosfera przy stole jest zawsze magiczna 🙂
eMKa i Niunia po oklasku za super fotki 🙂

A moja Nikolcia też jeszcze ciągle w poprzek albo na pupci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój mąż też nie wie co tutaj piszę i nawet nie wie chyba, że mam zdjęcie dane tutaj 🙂 no ja w 26tc miałam 4kg na plusie i mam nadzieję, że mało przybędzie do końca 🙂 moja mama też mało przybrała w ciąży, ale za to jej siostra jak i siostra taty miały ponad 20kilo na plusie, masakra! :/ ja mam nadzieję, że przez te ostatnie tygodnie nie przybędzie mnie dużo 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w sumie nie wiem jak jest ułożone teraz moje dzieciątko..zobaczę za tydzień. No u mnie było powiedziane na początku, że dziewczynka, ale ostatnio nawet ja widziałam, że to chłopaczek! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, no moja mama też tylko po 9 kg przybierała w każdej ciąży, a jej siostry jedna 25 druga 15, więc to chyba różnie bywa z tą wagą, raczej nie ma co się sugerować tym kto ile z rodziny przybierał 🙂 W 16 tc w Polsce robiłam USG to powiedziała mi że dziewczynka na 90% a w 22 tc już w Belgii specjalista od USG potwierdził na 100%. Bo ja na badania co miesiąc chodzę do mojej prowadzącej, a na USG do lekarza, który tylko tym się zajmuje, więc mam do niego zaufanie, z tego co mówiły moje koleżanki, które do niego chodzily na USG, to ani razu się nie pomylil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...