Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli Ci tak wyskakuje to ktoś Cię musiał uprzedzić i dać oklask chwilę przed Tobą 🙂
no namów męża, namów. 🙂 Niunia to są tylko faceci 😜 oni nie widzą różnicy nigdy 😉 my dzisiaj byliśmy z mężem na zakupach i kupiliśmy 4 bajki Disneya w Carefurze, jedna za 25zł 🙂 mój mąż powoli robi kolekcje dla dziecka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no mnie wycieka gdzieś od 18tygodnia ciąży.. i to coraz bardziej mi wycieka. Masz szczęście, że tylko z plamkami, bo ja to się z plamami budzę..wczoraj zanim zasnęłam miałam już z 3 mokre plamy :/ mnie nawet przeciekał biustonosz w dzień i miałam małą plamkę na bluzce, więc zaczęłam przez to nosić już wkładki laktacyjne:/ niestety tak to jest 😞 nie wiem czy powinno tak być, ale cóż zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrafię spać w biustonoszu :/ ogólnie po domu również wolę chodzić bez, czego przed ciążą sobie nie wyobrażałam, a teraz biustonosz dla mnie jest torturą jeśli jestem w domu, no i nikogo u nas nie ma.. Najwięcej cieknie mi z piersi nocą, przez dzień mniej, ale jednak i wolę mieć te wkładki włożone jak gdzieś idę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby nie było jest cieplej ;-) no ja nie mam takich miękkich, żeby nadawały się na noc. Będę musiała zacząć nosić biustonosz jak urodzę, bo wtedy raczej to nie będzie takie wyciekanie jak teraz. Póki co korzystam, że nie muszę go mieć ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak będę miala tak jak moja mama to będzie trezba zainwestować we wkładki w dużych ilościach :P Mój brat się urodził za wcześnie więc mama nosiła do szpitala odciągniety pokarm, to pielęgniarki się zawsze śmiały, że jeszcze piątkę dzieci nakarmily jej pokarmem hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Dziewczyny, ale sie rozszalałyscie 🙂 Nie było mnie przez jeden dzien, bo cos z netem sie stało a tu 33 strony do przeczytania !!! Nie wiem czy to nadrobie 😉 Powiem Wam, ze u mnie nie najlepiej, nie wysypiam sie, w pracy po 11,5 h siedze bo przed swietami duzo roboty, jestem zrezygnowana jakas i wogole wszystko mnie denerwuje, do tego chyba zgdaga mnie dopada ( pisze chyba, bo nigdy wczesniej nie miałam i nie wiem jakie to uczucie, a ja mam cos takiego jakby w przełyku cos mi stało i nie piecze, lecz takie gorzkie uczucie , hmmm nie wiem jak dokładnie nawet to opisac)... I jest mi smutno, bo zblizaja sie swieta a ja zagranica, bez rodziny 😞 Dobrze, ze jest tu Nasz Maluszek i Mój Narzeczony, tak bym oszalała~!! Mam nadzieje ze niebawem mi przejdzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 33 strony to dużo 🙂 a ja nawet nie wiedziałam, że aż tak dużo piszemy, żeby tyle stron wyszło po jednym dniu ;p a to teraz już tak będzie, że się nie będziemy wysypiać.. 🤢 oj to faktycznie jakiś ponury nastrój, ale ja też ostatnio tak miałam, ogólnie chyba przez 2 dni co chwila płakałam, ogólnie to nie wiem nawet z jakiego powodu, po prostu miałam taki dziwny humor jakiś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety u Nas w fabryce tak jest, że macierzynskiego jest tylko 9 miesiecy i sa one naliczane nie od narodzin dziecka, lecz od pojscia na wolne 😞 A i tu lekarze bardzo niechetnie daja zwolnienie 😞 Jutro postanowiłam ze ide ostatni dzien w tym roku i bezwzgledu na to czy lekarz da mi zwolnienie czy nie ja nie pojde do pracy przez co namniej 2 tygodnie!! Po pierwsze całe swieta musiałabym pracowac i tak samo sylwestra i Nowy rok!! Paranoja!!!!!!!!!! Brak mi słow na ta cholerna prace. A na macierzynskie wybieram sie ok 15 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystopować trzeba, bo 11 godzin to jest o wiele za długo! No ja do pracy nie zdarzyłam pójść, bo w maju pisałam maturę, szukałam sobie pracy, no ale dowiedziałam się, że jestem w ciąży i nie poszłam do pracy, bo jeszcze powiedzieliby mi, że zataiłam, że jestem w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dziwnie jest w tej waszej fabryce.. Ogólnie nie wiem jak w Polsce, ale tu w Belgii to ja mam prawo do 6 tyg przed porodem z czego 3 obowiązkowe i 9 obowiązkowych po porodzie, a pózniej to macierzyński, albo żłobek. i taka jest ustawa dla wszystkich firm a nie ze firma swoje tam ustala... A lekarz ma prawo dac zwolnienie od 12 tyg, no chyba ze jest duze ryzyko to wczesniej, i pracodawca nie ma prawa tego podwazyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam innego wyjscia, bo jestem zalezna mobilnie, nie mam własnego samochodu, ani Moj Narzeczony, wiec musze siedziec tyle ile wszyscy 😞 Wiekszosc czasu przesiedze na krzesle, nie dzwigam, nie przesuwam,ani nic z takich rzeczy, siedze i wybieram złe warzywa.... Ale sam hałas i to ze musze wstawac o 5 rano mnie strasznie meczy 😞 No ale dosc narzekania, jeszcze jeden dzien i pochoruje sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie na Twoim miejscu może poszukałabym jakiejś innej pracy.. No ale ja bym nie umiała 11godz. siedzieć, bo ja posiedzę tak z 2 godzinki i zaraz mnie plecy bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...