Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej faktycznie dziś cisza tutaj. No ale sama nic nie pisałam. Wzięłam się za przebieranie ciuszków, żeby rozmiarami posegregować. Jutro sobie 56 i 62 upiorę, a resztę na razie schowam, bo po co. Mam pytanko, pierzecie w samym proszku lub płynie dla niemowląt czy też jakiegoś płynu do płukania używacie?
Co do jedzenia, to ja dziś praktycznie wszystko na słodko i do tego karton mleka :P mam fazę na mleko. Idę oglądać Milczenie owiec.
Buziaki Słoneczka brzuchate :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widze, że dzis wyjatkowo cichutko tutaj 🙂
Ja miałam dzis aktywny dzien, bardzo fajnie go spedziłam i nawet taka zmeczona nie jestem aczkolwiek ziewam niezmiernie 😁 Własnie zjadłam kolacyjke i Mały zaczął sie kokosic w brzusiu.... Juz wiem ze bede miała zaraz zgage 🙂
Ide niebawem sie położyć do wyrka, rozprostowac kości, ale nie licze na to ze szybko usne ... wole sie nie nastawiac 🙂
Śpijcie dobrze kochane i do napisania jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta widzę, że częstotliwość pisania wzrasta u Was proporcjonalnie do zaawansowania ciąży 😁 My rośniemy ... a raczej nasza córcia rośnie (przybyło jej już połowę masy urodzeniowej). Ja chudnę trochę pewnie ze stresu i czasami braku czasu na jedzenie - udało się już zejść poniżej mojej wagi sprzed porodu 🙂 chociaż brzucha trochę jeszcze zostało. Czytałam, że pisałyście o diecie matki karmiącej w sumie mi położne mówiły tylko żeby uważać na rzeczy wzdymające i alergizujące czyli np. truskawki (a podawali na oddziale dżem truskawkowy) i mleko a codziennie była zupa mleczna hihi a tak trzeba po prostu obserwować reakcję dzieciątka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski! Ja już na nogach, spało się dobrze, tylko, że krótko... o 1:30 usiłowałam zasnąć, ale udało się gdzieś po 2giej. Malutka się rozruszała, tak, że aż czkawki dostała... Poza tym jakoś dzisiaj rano często mi twardniał brzuch...
No nic i tak pewnie jeszcze śpicie śpiochy:P Ja uciekam pod prysznic, bo lecę zaraz na zakupy... A że chodzenia sporo to trzeba iść z rańca. Kupię coś jeszcze dla małej i co mi tam do szpitala brakuje 🙂 No i będę mogła w końcu spakować torbę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja też już wstałam chociaż przed 3 zasnęłam... zrobiliśmy sobie wieczór z filmami o Hannibalu Lecterze i w nocy miałam głupie sny w tym klimacie 😁DD mogłabym jeszcze jedną część nakręcić :P
M corazon miło, że zajrzałaś. Dobrze, że Maleńka rośnie, ale Ty o sobie też nie zapominaj. Buziaki dla Was.
Ja biorę się za pranko.
Have a nice day 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już też na nogach, teściowa wpadła posprzątać u mnie, także dziś zaścieliłam łóżka i troszkę chodzę, bo mam dość leżenia, nawet mi pościel zmieniła. Teraz pojechała na zakupy i wróci zrobić resztę 😜 Ale mam dobrze. Mąż dziś kończy drobne prace remontowe, to wieczorem będzie pewnie dużo odkurzania, ale teściowa się zapisała na to ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki, ja sie melduje po zapowiedzianym długim wylegiwaniu, dopiero wstalam z łózka i zajadam jajecznice. Obudziłam sie wprawdzie o 6,20 i juz nie mogłam zasnac bo mała w brzuszku tańcowała ale przynajmniej polezałam 😉
Jespere dziękuję za rade odnośnie przewijaka-wanienki, na pewno zwrócę uwagę na to jak sie przewijak zdejmuje.
Samantka chyba jednak zaryzykuje z tym przewijakiem...
MinisiaD trzynan mocno kciuki za malutką, zeby jeszcze jak najdłużej w brzuszku pomieszkała!
neli patrzyłam na ten sam,bardzo fajny, nawet wczoraj byłam w sklepie ale zdecydowałam ze kupie w Pl bo i tak mamy dużo graów do przeprowadzki...
mania dzięki bardzo za spis rzeczy do szpitala, zapisałam sobie i za 2 tyg zaczynam kompletowanie 🙂
m_corazon jakie piękne wieści! oby malutka rosła tak dalej a już niedługe będziecie razem w domku! a ty koniecznie dbaj o siebie i jedz kochana bo pokarm musisz miec!!! trzymajcie sie, jestem z wami myslami!
NIunia taką teściową to na rękach nosic! ja tez mam fajna więc nie narzekam, przy wykańczaniu mieszkania też nam sporo ze sprzątaniem pomogła.
Ja ide naczynia pozmywac po jajecznicy i zabiore sie za czytanie książki a wieczorem mamy wizyte u gin i sprawdzenie czy mała przybrała na wadze, trzymajcie kciuki dziewczyny, żebym wróciła z dobrymi wiadomościami!Miłego dzionka, jeszcze pewnie zajrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jaka tu cisza, już dawno tak nie było 🤪
Ja dzis wyspana jak nigdy, od rana mam powera wiec posprzatałam całe mieszkanko, az wszystko teraz lśni 😁 Wykąpana, wyszykowana i teraz czekam na jakieś propozycje od Narzeczonego na wyjscie, ale nie wiem czy się doczekam .... Poszłam bym na jakiś spacerek zakupowy 🙂 tzw 2 w 1 . Mam nadzieję,że u Was też pozytywny dzień. Odpoczywajcie kochane brzuszate. Ściskam i życzę miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej cały tydzień mnie tu nie było 😞
Nie obiecuję że nadrobię to co pisałyście bo chyba jest ze 300 stron 😜
Weszłam na chwilkę bo mąż właśnie dopiero co podłączył internet 😁
W poniedziałek zaczęliśmy remont pokoiku i tak zeszło 😞Musieliśmy odłączyć też internet bo była robiona elektryka i wogóle wszystkie kable chowane w ścianach więc nie mogłam nawet laptopa podłączyć 😞
Ja się czuję dobrze ale trochę bardziej ociężale.Dwa dni temu się przestraszyłam bo zobaczyłam takie zabarwione upławy i bolało mnie podbrzusze a raczej gdzieś tam w środku głęboko...okazało się że to po badaniu ginekologicznym bo pierwszy raz od kilku miesięcy miałam badaną szyjkę 🙂A ten ból to jakoś tak dzidziuś mi naciskał 🙂
Fajnie znowu mieć brzuszek 🙂
Tak się zastanawiałam czy już któraś z Was nie urodziła 😁
Samantka piękny pokoik-oklask 🙂
Uciekam dalej sprzątać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, ale tu dzisiaj cichutko. Ja właśnie się położyłam, bo tak to na zakupach byłam, ciuszki sortowałam i uprałam pierwszą partię, no i placki ziemniaczane usmażyłam z 1,5 kg ziemniaków... apetyt to mi dopisuje, bo zjadłam to wszystko na pół z M. Aż się śmiał ze mnie. Ale ja to z cukrem lubię i do tego kefirek. Ogólnie mam fazę na mleko i wszystko co z mleka.
Kaczuszka daj znać co tam po wizycie 🙂))
Fajnie Niunia, że troszkę wstałaś, bo domyślam się, że już ładnie Cię musi wkurzać to leżenie. Ale nie przesadzaj kochana. A teściowej to tylko pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja juz wrocilam. Bylam dzisiaj na ostatnich zajeciach w szkole rodzenia. Dostalismy dyplom 🙂 Dzisiaj troszke pochodzilam i przed chwila mialam bardzo mocne skurcze, ale juz przeszly. Troszeczke sie wystraszylam, bo byly regularne tak co 4 minuty.Ale juz leze i sie nie ruszam.
Jeszcze na dodatek facet w sklepie mnie wkurzyl..Stoje w kolejce, a on do mnie mowi czy moze byc przede mna, bo on tylko piwo kupuje. Oczywiscie nie zgodzilam sie,a on cos tam burknal pod nosem.
Ciekawe co z Ammi, bardzo dawno tutaj nie zagladala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na takich ludzi w sklepie to mam jedno słowo, ale raczej nie będę przytaczać na forum 😁
Niunia, pobiłam Cię w kuleczki 🤪 teraz Twoja kolej 🙂))
co do tygodni po porodzie, to ja nawet nie wiem z czym to się wiąże... będzie gorzej??? bo ja wczoraj się dowiedziałam, że jeszcze 5 tygodni i koniec z traktowaniem mnie ulgowo, bo już w ciąży nie będę... hmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
Ale Ty tez kochana nie zapominaj o jedzeniu,żeby pokarm cały czas sie wytwarzał dla Niuni . Ściskam WAs bardzo mocno!!

Niestety z pokarmem mam od początku problem jeszcze jak byłam w szpitalu udawało mi się ściągać i zanosić co nieco dla malutkiej ale teraz nie mam już co 😞 karmią ją sztucznym mlekiem i nie wiem czy jeszcze będę miała pokarm dla naszej córeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
m_corazon napisał(a):
neli25 napisał(a):
Ale Ty tez kochana nie zapominaj o jedzeniu,żeby pokarm cały czas sie wytwarzał dla Niuni . Ściskam WAs bardzo mocno!!

Niestety z pokarmem mam od początku problem jeszcze jak byłam w szpitalu udawało mi się ściągać i zanosić co nieco dla malutkiej ale teraz nie mam już co 😞 karmią ją sztucznym mlekiem i nie wiem czy jeszcze będę miała pokarm dla naszej córeczki


A może spróbuj pić herbatki na laktację. Podobno pomagają. Trzymaj się. Ściskam mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki!
ależ tu spokój zapanował! przynajmniej nie trzeba x stron nadrabiać. U mnie narzaie spokój i cisza diede narazie znosze dobrze chociaz słodycze mi sie snią po nocach, ale bedzie dobrze!
Narazie zrobiłam taka liste z mailami i telefonami nie wim czy ktos jeszcze chce dołączyć. Jak cos to czekam do czwartku a potem ją Wam roześle.
ide sie szykować bo cały dzien poza domem mnie czeka, wieczorkiem może uda mi sie zajrzeć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...