Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie zjadłam fryty z colą... Fuuujjj ale zachciankę miałam :P Misiek poszedł kupić mi wodę i żelki do szpitala to od razu zapakuję, bo już nie jestem taka pewna czy coś się nie zacznie... Jak na razie czekam na film, spokojnie obejrzę.. może zajrzę później, a jak nie to miłe nocki od razu życzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w końcu zapakowałam torbę, więc mogę rodzić :P Misiek chciał mi pomóc, ale oczywiście po krótkiej próbie wspólnego pakowania stwierdził, żebym sama to zrobiła, bo i tak mu nie pozwalam zrobić jak on chce i że w sumie to ja mam wiedzieć gdzie co jest... ufff... dobrze, że sam zrezygnował, bo mi głupio było powiedzieć, żeby sobie poszedł :P no, ale trochę mi pomógł. Jeszcze tylko wodę o żelki dokupić i wsio 🙂))
Zrobiłam mu też kartkę na resztę rzeczy dla małego, bo to same apteczne zostały, więc już sobie kupi jak ja w szpitalu będę. Poza tym umył okno i powiesił firanki, a ja resztę uprasowałam, więc wszystko jest gotowe. Nawet mi Misiek powiedział, że wysprząta całe mieszkanie zanim z małym wrócimy 😁
Zapytałam też go czy dla dzidzi na wyjście szykować mu ubranko, ale stwierdził, że będzie wiedział... coś mi się wierzyć nie chciało :PPP przeprowadziłam zatem z nim delikatny wywiad i jutro sama naszykuję, bo tak to nam dziecko zamrozi :PPP hihi
oj znów się rozpisałam :P
Niunia mi czop tez nie wypadł i ogólnie nic na poród nie wskazuje... żadnych skurczy, nic a nic :P więc się nie przejmuj, a ludzi olewaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia nie krakaj, ja jeszcze chcę trochę pochodzić mimo wszystko z tym brzuchalem :P:P Jakoś tak czuję wewnętrznie, że powinnam już torbę zamknąć i postawić koło drzwi.. nie wiem może to tylko głupie przeczucie... A i się uśmiałam przez mojego Artura... Kupił mi żelki takie jak prosiłam i wodę.. (mówiłam kup półtoralitrową butelkę wody, bo 2 litrowa mi się nie zmieści do tej torby na porodówkę) A on zadowolony wrócił z hasłem: "Zobacz kochanie co kupiłem, wyciągając 750ml butelkę wody z dziubkiem, będzie ci lepiej pić" I uśmiech od ucha do ucha.. hahaha a ja już kupiłam taką z dziubkiem i potrzebowałam 1.5l do uzupełniania tej małej butelki.. heheh no przynajmniej humor mi poprawił, chociaż nie zdziwiłabym się gdybym go skrzyczała za to... Ale wyjątkowo wywołało to uśmiech na mej gębie :P:P Bo on taki zadowolony był z siebie 🙂 🙂 No nic jutro się dokupi 1.5 litra :P:P
A eMKa ja myślę, że Twój M. powinien zapoznać się dokładniej z zawartością torby... bo później tylko będzie szukał jak coś będzie trzeba.. My to zrobiliśmy tak, że ja pakowałam, a on siedział i patrzył co gdzie kładę... W ten sposób mnie nie wkurzył upychając po swojemu, a wie co gdzie leży 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W miarę dobrze... Tylko podbrzusze mnie pobolewa i tak kłuje... I do tego zwiększyła mi się wydzielina, taka jak gęsty budyń i ma taki jakby podbarwiony na brązowo kolor, tylko, że tak odrobinkę.. tak jakby beż... Nie umiem sprecyzować dokładniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka waży już 2145g (w dniu swoich pierwszych miesięcznych urodzin dokładnie podwoiła swoją wagę) 😉 przed nami jeszcze sporo kontroli, badań i biegania po lekarzach ale na szczęście już wszystko w porządku, a to żeby dmuchać na zimne. Dzieci za wcześnie urodzone musza być pod taką kontrolą przez jakieś półtora roku. Najważniejsze, że jesteśmy już wszyscy razem w domku. Teraz leży koło mnie i postękuje przez sen. NIESAMOWITE UCZUCIE, ŻE JEST JUŻ Z NAMI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...