Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
Emka bedzie Nam rodzic 😁 No to czekamy z niecierpliwoscia na rozwoj u Ciebie akcji... 🙂 Trzymam kciuki 🙂
A ta bajke kiedys ogladałam, nawet spoko 🙂 ale bywaja lepsze ...np. Skok przez Płot 🙂

Eeeee nie sądzę by kot był objawem przepowiadającym poród :P 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beznadziejny ten piorun tez zrezygnowałam.
mała mi się pod żebra pcha nie wiem jak mam siedziec/lezec
w ogole cały dzień spac mi sie chce ale nie chce zasnac przed 11 bo potem w nocy nie spie...
dzisiaj byłam u tesciowej na herbatce i sprawdziłam w ksiązeczce zdrowia meza ze urodzil sie 2400! juz wiem po kim mała bedzie mała.
a teraz z niego taki facio, kto by pomyslał ze to takie chucherko było...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka "cicha woda" nic, nic a tu nagle 😜 Połóż się i odpocznij, a gdyby coś Cie niepokoiło to uderzaj do szpitala - no i nam jakiś promyczek wiedzy ześlij.

Ja uciekam, dobrego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie zawsze sie super czułas, a dzis bol głowy, mowiłas ze puscisz pawia i ze masz bole na miesiaczke... Nie wiem tak jakos czuje 🙂 i Twoj kot telepatycznie mi podpowiada 🙂 Jak nie dzis to jutro Cie złapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
No własnie zawsze sie super czułas, a dzis bol głowy, mowiłas ze puscisz pawia i ze masz bole na miesiaczke... Nie wiem tak jakos czuje 🙂 i Twoj kot telepatycznie mi podpowiada 🙂 Jak nie dzis to jutro Cie złapie 🙂

No zobaczymy 🙂)) na razie pooglądam sobie tv.
Szkoda mi Miśka, bo nie ma się biedak z kim napić, a jak jutro ma okazję, to nie może... znaczy ja mu nie zabraniam. Sam sobie tak postanowił. Ja wiem, że on się nie upiłby, ale głupio tak iść w razie czego na porodówkę i chuchać... może durna jestem, ale jakbym wiedziała, że mi ten zapach nie będzie przeszkadzał, to sama bym mu powiedziała, żeby na odwagę sobie chlapnął... tak tak wiem, w głowy się pewnie teraz pukacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio Misiek się mnie pytał czy po porodzie dalej będę brzuszkowała, a ja powiedziałam, że oczywiście. Nawet sobie nie wyobrażam inaczej. Filmu nie oglądam, bo moje kochanie gra z kumplami przez skype'a w coś i tak krzyczy, że nic z tv nie słyszę :PPP hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam spowrotem kochane.Widze,ze zadna sie pod moja nieobecnosc nie rozpakowala 😞A to dzis piatek i ktos powinien 😉Emka rozwalilas mnie z linkiem do gumme bear 😁 To jest ulubiona piosenka mojej siostrzenicy i ciagle mnie nia napastuje.A co do brzuszka,to ja sobie nawet nie wyobrazam,zebym miala tu nie zagladac po porodzie.Bo moze sie nigdy nie widzialysmy,ale sie strasznie z wami zzylam 🙂A ja dopiero niedawno do domu weszlam.Wyprawa lekka nie byla,ale dalam rade.W pierwszym autobusie niestety musialam stac,a na drugi czekalam ponad 20 minut,zanim taki z miejscami siedzacymi przyjechal.Ale naprawde nie dalabym rady stac,a nikt by mi i tak miejsca nie ustapil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka wlasnie czytalam,ze cie typowano 🙂Bo udalo mi sie te 13 stron nadrobic.A po co mam sie klasc,jak i tak nie zasne? 😁 Kurcze humorek mi sie poprawil,bo wlasnie kupilismy bilet dla tesciowej.Przyleci do nas 10.03 do 20.03 🙂Juz sie jej doczekac nie moge,bo to taka kochana kobitka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A fajny film sie okazał w sumie na tej 2 🙂 Nawet sie popłakałam 😁
Ja tez sobie nie wyobrazam z Wami nie pisac 🙂 i nawet mam nadzieje ze kiedys zorganizujemy sobie wspolne spotkanie, tylko pewnie bedzie ciezko sie zebrac ... ale nadzieje zawsze trzeba miec ... Pewnie nie bedziemy zagladac tak czesto jak teraz... Jak sie Emka czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia dobrze ze juz jestes w domu, odpocznij sobie teraz po tak wyczerpujacym dniu ... Ja dzis poszłam do sklepu po pare produktów, patrze kolejka długa no ale coz cos na sniadanie musze miec, wszyscy widzieli ze w ciazy jestem bo musiałam sie przepchnac, ale nikt nie przepuscił, normalka ....
Moja Mama przylatuje do nas 8 marca i mam nadzieje, ze Synek akurat nie bedzie chciał w ten dzien wyjsc, musi to nastapic przed lub po 8, bo na lotnisku ja ktos musi odebrac, a Ona bidna z j. angielskim nie za bardzo 😞 i troszke mnie ta sytuacja stresuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia ja dzis stalam w autobusie kolo tych miejsc.Taka z 17letnia czarna siedziala na takim miejscu i sie co chwile na mnie spogladala.To juz taka wkurzona zapytalam,czego sie tak na mnie gapi?!Ciezarnej nie widziala czy co??To glowe od razu w szybe wbila.Pol autobusu zaczelo sie smiac,ale miejsca i tak mi nikt nie ustapil.Ale jak jej dojebalam,to mi sie chociaz lepiej zrobilo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli muszę Cię rozczarować... bo chyba się na nic nie zanosi... fakt faktem brzuchol dalej boli, ale ja nie wiem czy to skurcze czy co... kiedyś jak tak mnie bolało i brałam nospę to przechodziło... kiedyś w sensie przed ciążą :P bo to teraz nie jest tak, że co jakiś czas tylko non sto taki ucisk dziwny, a jak dotknę to bardziej :P
A co do ludzi to mnie też wkurzają, zwłaszcza w sklepach jak kretyni nie patrzą i na przykład wózkiem w brzuch prawie wjeżdżają... dziś miałam okazję tego prawie doświadczyć... ale Misio chodzi przede mną tak, żeby nikt we mnie nie wjechał... współczuję jakby ktoś mnie potrącił czy coś, bo mój to by chyba na miejscu takiego delikwenta zrównał z ziemią 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niusia ja dzis stalam w autobusie kolo tych miejsc.Taka z 17letnia czarna siedziala na takim miejscu i sie co chwile na mnie spogladala.To juz taka wkurzona zapytalam,czego sie tak na mnie gapi?!Ciezarnej nie widziala czy co??To glowe od razu w szybe wbila.Pol autobusu zaczelo sie smiac,ale miejsca i tak mi nikt nie ustapil.Ale jak jej dojebalam,to mi sie chociaz lepiej zrobilo 🙂 🙂

Ja to taką to bym zajebała... albo Miśka wysłała, żeby to zrobił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...