Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Samantko ja herbate z lisci malin pije juz z 2 tygodnie,zjadlam calego ananasa i dalej nic.Chyba cos w tym jest,ze jak ci za bardzo na czyms zalezy,to tego nie dostaniesz..A my z moim mielismy isc na spacer i do restauracji,bo to nasz ostatni weekend we dwoje.Ale jakos zamiast tego przelezelismy cale popoludnie przytuleni w lozku i rozmwialismy.A na spacer pojdziemy jutro 🙂A jesli chodzi o seks to u nas posucha od 4 miesiaca:P Ale smialam sie,ze po porodzie jak juz dojde do siebie to dwa dni z lozka nie wyjdziemy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

widzę że w temacie rozpakowania cisza, szkoda ale tak sobie myślę że w tym przypadku jak się zacznie to będzie działać prawo serii i jedna po drugiej się rozpakuje 😆
Sama siebie obstawiam w przyszłym tygodniu jeśli odstawią mi leki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taka cicha nadzieje,ze sie we wtorek zaczne rozpakowywac po tym masazu 😁 😁 Ale to tylko taka mala nadzieja,bo generalnie jestem nastawiona na czwartek wieczor na to wywolanie.Mam nadzieje,ze chociaz przy porodzie beda jakies plusy z tej herbaty malinowej,bo podobno skraca 2 faze porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Emki to trzymam za nią kciuki by właśnie na imprezce zaczęła rodzić niech utrze nosa mamusi ..
Jak tak czytam co wy robicie w końcówce ciąży to jestem pełna podziwu, ja to ledwo chodzę do kibelka (moja jedyna aktywność) i tak w pachwinach mnie boli Moja Agatka za to rusza się za nas obie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj syneczek zamiast w dół to sie w gore pcha 😁 Tak wypina sie ze szok ....
Ja nic nie stosuje zeby przyspieszyc,moze i bym sie skusiła na ta herbatke, ale niestety nigdzie nie dostałam ... 😞 We czwartek jest wyznaczony termin porodu, ale nie wydaje mi sie zebym własnie do tego dnia miała sie rozwiazac, wiec jeszcze jedne badania własnie w ten dzien beda mnie czekac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć tego szpitala, choć czasami bywa zabawnie.. Przed wczoraj np. Jedna z kobietek mówiła że jak rodziła 15lat temu, to jak zobaczyła synka to się rozpłakała. Powiem szczerze że wcale mnie to nie zdziwiło,bo pomyślałam że to raczej normalne bo przecież w końcu można się wzruszyć patrząc na swiją długo wyczekiwaną kruszynką, ale powód jej płaczu był inny cytuję :
Jak zobaczyłam synka to się popłakałam bo od razu pomyślałam że nas mąż do domu nie będzie chciał zabrać, bo synek wyglądał jak krasnoludek, głowę miał wyciągniętą na kształt czapeczki ! I nie wiedziałam że ona wróci do normy. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też niestety nie dostałam nigdzie w Belgii tej herbaty z liści... A w aptece nie wiem jak to sie nazywa po francusku:/
dg3003 ja w poniedziałek już odstawiłam leki i myślalam, że na dniach po odstawieniu urodzę ale się nie zapowiada:P:P A ciekawa jestem która następna :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
mam dosyć tego szpitala, choć czasami bywa zabawnie.. Przed wczoraj np. Jedna z kobietek mówiła że jak rodziła 15lat temu, to jak zobaczyła synka to się rozpłakała. Powiem szczerze że wcale mnie to nie zdziwiło,bo pomyślałam że to raczej normalne bo przecież w końcu można się wzruszyć patrząc na swiją długo wyczekiwaną kruszynką, ale powód jej płaczu był inny cytuję :
Jak zobaczyłam synka to się popłakałam bo od razu pomyślałam że nas mąż do domu nie będzie chciał zabrać, bo synek wyglądał jak krasnoludek, głowę miał wyciągniętą na kształt czapeczki ! I nie wiedziałam że ona wróci do normy. 😁


Wcale sie nie dziwie ze masz dosc szpitala, w koncu to niezbyt miłe miejsce, ale juz niedługo .... Głowa do Góry!!!
Przypomniałas mi tez jak moja Mama wspomina moje narodziny 🙂 Tydzien przed porodem poszła do kina z moim Tata na "ET go home" ... Bohaterem był kosmita z długimi palcami, długa szyja i niekrztałtna głowa ...I kiedy po porodzie mnie zobaczyła, stwierdziła, że jestem własnie podobna do ET 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli ty mieszkasz w UK wiec polecam ta apteke i ta herbate.Ja ja wlasnie od nich zamowilam.Herbata jest niedroga,wysylke masz za darmo i mi nastepnego dnia juz przyszla,bo wysylaja jako first class.A placisz za pomoca karty,badz tez paypala.Ja wybralam druga opcje
http://www.discount-supplements.co.uk/health-supplements-herbal-teas-cotswold-raspberry-leaf-tea-100g?utm_source=GoogleBase&utm_medium=google_shopping&utm_campaign=GoogleBase&cm_mmc=googlebase-_-google%20shopping-_-google%20shopping-_-default
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi polozna powiedziala o niej 2 tygodnie temu.Mowila,ze podobno wplywa takze na skrocenie 2etapu porodu.Sprobowac mozna,tym bardziej,ze to wiele nie kosztuje.No chyba,ze naprawde w czwartek urodzisz,to moze faktycznie nie ma sensu.Ale wtedy to bedziemy w tym samym czasie w szpitalu lezec 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
samantka, a jakie brałaś? Miałaś przy ich braniu jakieś skurcze mimo wszystko?

Ja brałam progesteron (nazwa to Utrogestan) i miałam czasami skurcze, ale rzadko, po odstawieniu miałam silniejsze ze 2 razy,ale były do wytrzymania, a i tak nic się nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta w chwili wolnego czasu postanowiłam sprawdzić co u Was a tu ... przeważa już 38/39 tydzień. TO JUŻ TUŻ TUŻ 🙂 Szybko ten czas leci. A może już któraś urodziła?
Amelka właśnie zjadła i śpi spokojnie. Oglądałam właśnie jej zdjęcia od narodzin i dopiero teraz widzę jak urosła.
A jak Wy się czujecie przed tym wielkim dniem? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki, z przykrością zawiadamiam, że u mnie promocja na dwupak nadal trwa :PPPPP
Najadłam się, potańczyłam, bo chyba Dziadek chciał wnuczka pośpieszyć, nawet spacer w dwie strony był... a tu nic, cisza tylko :P a Antek z wrażenia to chyba poszedł spać :P
Ja padam i też zasypiam. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...