Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny Od razu przepraszam ale musze sie troche wyzalic bo zwariuje sam na sam ze swoimi myslami!
Od 3.03 czyli mojego terminu porodu meczą mnie skurcze coraz silniejsze ale nieregularne, w nocy z 3/4 były tak mocne ze do toalety nad ranem szłam na czworaka, i gdy rano wstałam powtórka z rozrywki i skurcze zaczeły ustepować. Wczoraj cały dzień były tak od 5 do 10 min po kilka razy i przewa nawet do godziny, pojechałam na ktg ale do szpitala u Siebie w mieście a nie do tego w którym chce rodzić i jak na złość skurcze silne ale rzadko! Wysłali mnie do domu. A w nocy znów to samo co poprzedniej, boli mnie wszystko już płacze z bolu a nic nie pomaga!
Mam serdecznie dość. Moj gin do poniedziłku jest na urlopie, ale w poniedziałek mam już u niego wizyte, jak sie w koncu moj maly uparciuch nie wykluje to poprosze żeby mi jakoś pomogli bo nawet chodzić sie nie da!
Och.... troszke mi lepiej, rycze już od rana z bezsilności i bólu!
Biedna Monia wiem co przeżywa, mam nadzieje że to sie niedługo skończy. Dobrze że już jej wody odeszły, przynajmniej wiadomo ze dzisiaj napewno urodzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze, Edyta współczuję i nie rozumiem dlaczego pozwalają Ci tak cierpieć, już powinni wywołać Ci ten poród, chociaż ze względu na te bolesne skurcze... Normalnie nie rozumiem jak tak można odsyłać do domu... Obyś niedługo urodziła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko oni stwierdzili że sa to skurcze przepowiadajace, i nie wierza że sa tak bolesne, nawet jak na ktg dochodza do 100 No ale coz ja sie z nimi kłocic nie bede bo nie mam na to siły, ale do poniedziałku jakos wytrzymam i zobacze co mi powiedza w moim szpitalu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale wiadomo, że można na prawdę boleśnie te skurcze odczuwać... Samo to, że byłaś już wcześniej z tym w szpitalu powinno dać do myślenia... Cóż służba zdrowia... :/ A brałaś no-spę??? Może weź 2 tabletki, to chociaż troszkę Ci ulży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Edyta Ty się nacierpisz..ale moim zdaniem nie powinni Cię odsyłać do domu tym bardziej, że jesteś już przecież po terminie.. mam małą nadzieję, że w końcu się u Ciebie zacznie na dobre.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochan nospe łykałam jak cukierki i nie pomaga!
Nawet wczoraj dostałam w kroplówce, powiedziano mize na skurcze przepowiadajace pomoże, a mi nie pomogło!
Teraz nic nie biore bo nie ma sensu!
Do poniedziałku jeszcze dwa dni! Moj mąż powiedzial ze nie wyjdziemy ze szpitala poki mi ktos nie pomoże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i ja wiem, że na skurcze przepowiadające no-spa pomaga, bo lekarz jak raz do niego dzwoniłam i powiedziałam o bólach to kazał ją wziąć i powiedział, że jak nie przejdą to mam przyjechać do niego, a jeśli się jeszcze nasilą to od razu do szpitala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uciekam do sklepu 😜 bo się inaczej nigdy nie zbiorę ;-) strasznie mnie podbrzusze zaczęło boleć.. ale tak mocno jak nigdy 😞 no nic może jak się troszkę poruszam to przejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Monia trzymam kciuki,
Edytko, jak zwykle przykro mi, że tak cierpisz, ale pocieszę Cię, że mnie też meczą skurcze, ale są za słabe na porodowe i też do pon. czekam co dalej.
Samantka wypij szklankę mleka na zgagę, a co do zaparć, to polecam Wam jeść codziennie na śniadanie musli z dużym jogurtem naturalnym, odkąd tak jem to mam wręcz odwrotnie, kibelek co chwilę ;-)
Kurcze juz sobota, poniedziałek za dwa dni, a to dziecko nie wychodzi ;-( Chyba oszaleję z nerwów i jeszcze jak czytam co z Monia się dzieje to mam większego stracha ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko u mnie było podobnie skurcze się nasilały i znikały jak mnie w nocy obudził ból taki że nie mogłam się podniesc to wzieli mnie na porodówkę tam miałam te skurcze do 127 co trzy min. ale już nie tak bolesne a potem zaczęły być nieregularne i w sumie rozwarcie mi się nie powiększało i tak byłabym na tej porodówce gdyby nie lekarz który kazał przebić pęcherz i wtedy skurcz koło 30 były 100razy gorsze a rozwarcie szło błyskawicznie..
A ile masz rozwarcia? Wg. Mnie powinni Cię przyjąć najlepiej przebic pecherz zwłaszcza że ciąża donoszona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie ja nie wiem co to skurcze, bo mnie ominęły, ale przesyłam Wam dobre energie i trzymam kciuki żeby za to sam poród był lżejszy 🙂

A jeszcze przepraszam, że męczę z tematem, ale powiedzcie te komody MALM mocowałyście do ściany? Bo wyczytałam coś takiego w opisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dziewczyny ja to mam wrażenie, że będę całe życie chodzić w ciąży, bo mnie nic nie dolega..czasem ból jak na @ i ból krzyża.. to wszystko! A termin mam na dziś, a tu dalej nic.. zero objawów.. ja się czuję ok jak na osobę, która już za niedługo ma RODZIĆ.. która już dziś powinna rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ale to naturalne, że dzieci rodzą się między 38, a 42 tyg ciąży... tylko 3 % rodzi się w wyznaczonym terminie, a termin porodu z usg jest najdokładniejszy z tego pierwszego, +- granica błędu 7 dni... tak więc jeszcze chwilkę poczekajcie 🙂
A tak w ogóle to bardzo dużo mebli z ikei ma mocowania do ścian, kurcze jak byśmy zaczęli tak wszystko mocować, to ja bym nic nie odsunęła, hehe, tak więc zgadzam się z Niunią nie trzeba tego robić 🙂 🙂 No ewentualnie mój przewijak co kupiłam dla małej, niby stabilny, ale zobaczymy jak to bedzie przy większej wadze + wanience z wodą... być może mocowanie okaże się niezbędne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziś dostanę Agatkę do pokoju może nawt w ciągu godziny 😆 Mam stracha ale chcę już moje kochanie mieć przy sobie, jest nawt szansa że jutro wyjdziemy do domu Minie mi dokładnie 6tyg. tu spędzonych!
Z nieciekawych informacji to to że piełlęgniarka obejrzała moje hemoroidy i stwierdziła że są na prawdę duże i prawdopodobnie będę się musiała z nimi zgłosić do chirurga 😠 i to najlepiej po okresie połogu, także po połogu będę miała drugi połóg!
Kochane życzę wam przede wszystkim tego by wam hemoroidy nie wyszły o bólu porodowym szybko się zapomina, ja już z perspektywy 3dni stwierdzam, że nie było tak źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedulki Kochane 😘Widzę że dalej się męczycie... 😞Na pewno na dniach już się rozpakujecie... 😘Edytko to co to za szpital beznadziejny... 😠Przecież te bóle o czymś świadczą...mam nadzieję że pomogą Ci w poniedziałek w tym szpitalu w którym masz rodzić...a jeszcze bardziej mam nadzieję że już teraz u Ciebie się ruszy bo do poniedziałku jeszcze dwa dni 😞
Dziękuję Bogu że u mnie tak błyskawicznie...
Jak miałam silne bóle i stałam na korytarzu szpitalnym to chodziła po nim też dziewczyna podłączona pod kroplówkę...i nie zapomnę wyrazu jej twarzy kiedy leżałam na sali po porodzie z moim synkiem a ona dalej z tą kroplówką spacerowała...
Okropne to jest jak się tak przeciąga...
Oj Monia pewnie wykończona...też szpital do d...powinni jej szybko wywołać a tu ją tak wymączyli... 😠
Może już urodziła 🤨
A ja mam przeczucie że teraz Samantka 😜 🙂
Tuśka głosik oddany 🙂
A tak wogóle to ja też nic tego dnia nie czułam...ani nie przeczówałam...był dzień jak codzień... 🙃
Dziś już lepiej się czuję nawet chciałam odkurzyć tylko mama mi nie dała 🙃
Polecam Wam muszle laktacyjne bo te kółka osłonkowe na piersi są do niczego...cała się lepiłam mlekiem a dodatkowo moment się robią mokre i podrażniają...a bielizna i wszystko i tak przeciekało...w tych muszelkach zbiera się mleczko a sutek oddycha 🙂O to jest coś takiego-
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=muszle+laktacyjne
Trzymajcie się cieplutko...będę tu do Was zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...