Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fenka napisał(a):
Dzien dobry, a wlasciwie nie najlepszy 😞 Moje przeziębienie i katar przeistoczyło się w niesamowicie drapiący ból gardła i taką chrypę, że mogę mówić tylko szeptem. Co najlepsze kataru już nie mam za bardzo, a węch straciłam zupełnie 😞 Już nie wiem co mam ze sobą zrobić 😞 Że tez akurat teraz musiało się to przytrafić 😞


Fenka ja też się dalej męczę potwornie z katarem, gardło nawet nie boli ale ten katar strasznie mnie juz wymeczył 😞 ojjj co to na porodówce bedzie! ja tez dalej w dwupaku choc musze się pochwalic że mi wczoraj wypadło bardzo dużo czopa więc mysle że to może już niedługo! Choc nie był zabarwiony krwia więc pewnie jeszcze z kilka dni poczekam!
A u Was dziewczyny jak było z tym czopem? Długo później czekałyście po wypadnięciu?? Bo mnie przeraża wizja dalszego oczekiwania 😞 Coś mi się wydaje że bede ostatnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
Tygrysek jak tam z mężem relacje? Wyjaśniliście sobie wszystko? Mam nadzieję że tak bo dodatkowe stresy nie są Ci teraz wskazane! 🙂


Gadaliśmy wczoraj.. a raczej ja gadałam a on się nic nie odzywał. Niczego się od niego nie dowiedziałam....... Jest jeszcze gorzej niż było 😞 od poniedziałku cały czas mnie unika, odzywa się do mnie tylko wtedy kiedy musi. Wieczorem tak się popłakałam, że się cała trząść zaczęłam..
A dzisiaj oczy mam spuchnięte od płaczu i czuje się jeszcze gorzej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny. no u nas dzisiaj noc była straszna.. mały obudził się o 00.30, później o 3.00, a kolejna pobudka o 4.00 i tak się z małym męczyłam do 7.00 aby zasnął.. już się wystraszyłam, że coś mu jest 😞 obudził się o 9.00 i nie chciał za nic w świecie cyca, a ryczał strasznie i mąż zrobił butle, bo nie miałam już odciągniętego mleka..zjadł 60ml i śpi.. a zawsze je 80-90ml. Zobaczymy za ile się obudzi.. no ale musimy się pochwalić, że pępowinka nam odpadła 😁 a już się bałam, że coś się z nim dzieje, bo taka biała wydzielina była w nim, ale przeczytałam w necie, że przed opadnięciem może się pojawić i się uspokoiłam.
Dziewczyny które mają synka czy naciągacie podczas kąpieli skórkę na siusiaku? bo u mojego małęgo nie schodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane znów chciałam Was o głosy na Mateusza prosić 🙂
jeszcze 7 dni:P)
mamy szansę! 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!
Moja mala tez dala dzisiaj ladny koncert! Ale jak juz zasnela to spala 6 godzin!
Dzieki kaczuszka za oklask. Dla mnie to byl nielada wyczyn!
Wczoraj mala postawilismy w wozeczku na balkonie tak na 20 min dzisiaj powtorzymy na 30 min. A jutro musimy jechac do urzedu do miasta w ktorym rodzilam pozalatwiac kilka spraw i malutka jedzie z Nami. Ciekawa jestem jak sie bedzie zachowywac czy przespi caly wypad czy jednak da nam popalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek ja myślę że mężowi jest głupio i dlatego Cie unika! Spróbuj z nim jeszcze porozmawiac ale tak na spokojnie, bez nerwów, powiedz mu co o tym wszystkim myslisz! Przeciez za kilka dni bedziecie miec maleństwo przy sobie!! I mysle że jak urodzisz to się wszystko unormuje zobaczysz 🙂 trzeba byc dobrej myśli 🙂 i proszę mi tu nie płakac 😉 Głowa do góry 🙂
Ja tez mam opuchniete oczy ale to od kataru - tak strasznie mi łzawią i wyglądam jak potwór! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
Tygrysek ja myślę że mężowi jest głupio i dlatego Cie unika! Spróbuj z nim jeszcze porozmawiac ale tak na spokojnie, bez nerwów, powiedz mu co o tym wszystkim myslisz! Przeciez za kilka dni bedziecie miec maleństwo przy sobie!! I mysle że jak urodzisz to się wszystko unormuje zobaczysz 🙂 trzeba byc dobrej myśli 🙂 i proszę mi tu nie płakac 😉 Głowa do góry 🙂
Ja tez mam opuchniete oczy ale to od kataru - tak strasznie mi łzawią i wyglądam jak potwór! 🙂


Wczoraj próbowałam spokojnie pogadać ale to nic nie dało,a później się popłakałam.
A co do porodu to na razie mam tylko twardy brzuch przez większość dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wyspana 😁 😁 Mala wieczorem dawala czadu,marudzila i plakala,wiec sie zlamalam i wzielismy ja do lozka 😉Boze,jaki wypas.Pobudka tylko o 3:30 i o 7:30,zero marudzenia i usypiania przez godzinke 😉GoGr glosik oddany.Tygrysku,moze faktycznie mezowi teraz glupio i dlatego cie unika.Probuj dalej z nim rozmawiac,moze to pomoze.Bo za kilka dni naprawde bedziesz potrzebowala jego wsparcia.MajaP ja uzywam johnson baby i nic sie nie dzieje.Z reszta w UK to chyba najpopularniejsza marka,prawie wszyscy tego uzywaja 😉Tuska ja tak mialam 10 dnia.Polozna mi powiedziala,ze dzieci maja w okolicy 10-14 wzrost skokowy i trzeba ciagle im jesc dawac.A ja tego wtedy nie wiedzialam i cala noc nie spalam,bo ta marudzila i plakala 😞 😞Boze,straszne to jest,jak ona czasem marudzi,a ja nawet nie wiem o co chodzi 😞Dobra,lece moja panne nakarmic,bo za 2 godzinki goscie beda a tu jeszcze prasowanie,a ja jeszcze w pizamie latam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek mnie również się wydaje, że mężowi jest głupio, bo myślał, że o niczym nie wiesz i się nie dowiesz, a tu wtopa. Tylko ja się zastanawiam dlaczego on tak robił jeśli mówisz, że seks był co dwa lub trzy dni.. u mnie było o wiele rzadziej, choć nie powiem też mnie wzięło z dwa razy na sprawdzenie historii, no ale nic nie znalazłam. Ja się boję, że jak teraz jest ten okres połogu to go może coś podkusić 😞 w sumie mówi, że wytrzyma, ale nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fenka ja też się dalej męczę potwornie z katarem, gardło nawet nie boli ale ten katar strasznie mnie juz wymeczył 😞 ojjj co to na porodówce bedzie! ja tez dalej w dwupaku choc musze się pochwalic że mi wczoraj wypadło bardzo dużo czopa więc mysle że to może już niedługo! Choc nie był zabarwiony krwia więc pewnie jeszcze z kilka dni poczekam!
A u Was dziewczyny jak było z tym czopem? Długo później czekałyście po wypadnięciu?? Bo mnie przeraża wizja dalszego oczekiwania 😞 Coś mi się wydaje że bede ostatnia 😞


Widzisz czyli jakieś postępy są, ostatnia nie będziesz.Tylko się cieszyć, teraz maleństwo pewnie czeka, aż przeziębienie ustąpi i postanowi wyjść 🙂
U mnie niestety ani czop żaden nie wyleciał, ani nie twardnieje mi brzuch, ani nic sie nie dzieje, tylko choruję, więc coś czuję, że z brzuszkiem mogę jeszcze dłuugo pochodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Mi pol odeszlo jakies 3 tyg przed wywolywaniem.Tamta czesc nie byla niczym zabarwiona,a reszta odeszla po tym,jak zel dostalam.I tamto juz bylo bardzo brunatne.Fenka i Matlega wy sie szybko kurujcie i na porodowke jechac.Nie obijac nam sie 😁


Monisia ojjj bardzo bym już chciała jechac! No ale cóż zrobie jak małej w brzuszku dobrze 🙂 i proszę mi tu nie wypominac że się obijamy bo nie będe przypominac jak to Twoja księżniczka się zaparła 😁
A tak a propo to bardzo mi się podoba jak piszesz "Moja Pani" hehe fajny zwrot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny... u mnie noc jak zwykle, pobudka o 3:00 i po 6:00, ale mała szybko zasypia jak się naje, tylko ja siedze jak glupek i mleko sciagam bo plynie,.... na szczescie za tydzien przyjedzie z pl laktator elektryczny, bo juz mam dosyc ciagania reka...
Tuśka ja też slyszałam żeby nic nie odciagac, moja mama u mojego brata dopiero zaczela odciagac stopniowo jak mial ponad roczek, a moze i prawie 2 lata.. wtedy kazali juz odciagac powolutku... a z kolei mojej mamy kolezanka nic nie robila u swojego synka i musieli go obrzezac... :/ dobrze ze u mnie dziewuszka, nie musze tego pilnowac, ani jaderek sprawdzac...
Mi czop odpadał powoli, a ja nawet tego nie zauwazylam. dopiero gin powiedziala ze go nie ma 😮 🙂 Tak wiec nie koniecznie trzeba to zauwazyc... ja nawet podczas porodu, nie mialam zadnych uplawow ani nic, moglam w samych majtkach chodzic, ale na wszelki nie wielki dali podpaske, w razie by wody odeszly, albo bym krwawila...
kurcze dziewczyny u mnie pogoda iscie wiosenna, kurtki ludzie pozrzucali, w samych bluzach chodza tak cieplutko i fajnie... Mój A dzwonil i mowil ze w koszulce z krotkim rekawem pracują 🙂 🙂
Idę z Malutką na spacer, trzeba korzystac ze sloneczka...
tylko musze kupic krem z filtrem... moze polecicie mi jakis??? tylko chodzi mi bardziej o miedzynarodowa marke, bo wiecie jak to jest za granica.. jakiegos bambino czy czegos tam nie dostane...
a co do kosmetykow johnson's baby, to tez slyszalam ze strasznie uczulaja.. moja mama sama sie przekonala na bracie i powiedziala ze wiecej gowna nie kupi... z reszta duzo ludzi mowi, ze wcale nie sa one takie dobre, te kosmetyki...
Moja Panna leży i gaworzy... najadła się tak, że aż się ulało... pierwszy raz chyba mi tak cyca opróżniła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mój łobuz obudził się o 12.00 zjadł i zasnął, tylko że mamunia musiała obudzić, bo zrobić kupale i teraz nie chce mi spowrotem zasnąć.. tak tylko na moment przysypia. U mnie czop odszedł, tzn. dość spory kawałek niezabarwiony w poniedziałek, a urodziłam w sobotę, z tym że ja dostałam 2 zastrzyki i to chyba ruszyło mojego synusia 😜 a nawet nie zauważyłam zabawionego czopu ani jak mi wody odeszły, ani podczas porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...