Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Matlega to taki zart z tym obijaniem byl 😁 😁 Bo faktycznie u mnie panienka najbardziej sie z wyjsciem obijala,nawet przy cesarce ciezko ja wyciagnac bylo.A co do zwrotu,to ostatnio ona jest moja pania,bo wszystko co robie jest ustawione pod nia,a na kazde jej miaukniecie biegne jak glupia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MonisiaD napisał(a):
Matlega to taki zart z tym obijaniem byl 😁 😁 Bo faktycznie u mnie panienka najbardziej sie z wyjsciem obijala,nawet przy cesarce ciezko ja wyciagnac bylo.A co do zwrotu,to ostatnio ona jest moja pania,bo wszystko co robie jest ustawione pod nia,a na kazde jej miaukniecie biegne jak glupia 😁 😁


No wiem że żart 🙂 tak więc nic nie poradzimy na te nasze leniuszki - musimy cierpliwie czekac choc powiem że wizj awywoływania porodu mnie troche przeraża, zawsze myślałam że urodzę dużo przed terminem a tu tylko 4 dni zostały!!!! 😜
Ciekawe jak ja na naszą Małą bede wołac, pewnie wyjdzie w praniu bo nawet imienia jeszcze nie mamy wybranego bo kazde chce coś innego 🙂 zdecydowaliśmy że jak się urodzi to dopiero wtedy wybierzemy! 🙂
Widzę że Wasze maluszki już coraz bardziej świata ciekawe i nie chcą spac! Ja się nie wypowiem jak u mnie bo nawet porodówki nie widziałam a co dopiero o bobaskach mówic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega 4 dni to duzo. ja tez myslalam ze przenosze, az nagle 2 dni przed terminem zlapal mnie pierwszy skurcz 🙂 Tak wiec jeszcze nic nie wykluczone... 🙂
Moja Mała też dopiero zasnęła, a wcześniej, leżala i obserwowała 🙂 Pierwszy raz nie spala między karmieniami 🙂
Dobra ide pomyć butle z nocy, bo w nocy daje swoje mleko z butelki... nie wiem czemu, ale po nocy moje sutki sa jakby zregenerowane, jak karmie to nie bola, a na wieczor to juz siedze nogami przebieram po calym dniu karmienia.. i potrzebuje chociaz wlasnie nocnej przerwy... mam nadzieje ze niedlugo nie beda wogole bolec, smaruję brodawki lanoliną, nie trzeba jej zmywac przed karmieniem, a i nie powiem pomaga 🙂 🙂
No to ja spadam, bo mam sporo roboty, a po 15:00 ide na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój śpi, a słyszałam, że zrobić kupsko, więc muszę go obudzić, a ta słodko śpi i aż szkoda, ale muszę, bo inaczej mu pupkę obszczypie 🤢
no u mnie też jest królewicz albo dziubek! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
dawni się nie odzywałam. Co do mojego Królewicza to urodziłam przez nieplanowane cc 1 marca - no ale był największy na oddziale 4700 - więc naturalnie nie dałabym rady 🙂 najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło i oboje czujemy się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja używam przy każdej zmianie pieluszki sudocremu, wcale się cieżko nie zmywa, czasami moja mała narobi przez sen, to jej nie budzę... nawet po półtorej godzinie pupka jak nowa... nornalnie rewelacyjny jest ten sudocrem, raz nie miałam jak malej przewinąć na mieście... po 2 godzinach dopiero to zrobiłam jak dotarliśmy do domu i nic jej nie było 🙂 🙂
Kurde miałam iść, a i tak tu zaglądam :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fakt, każde dziecko jest inne i dla każdego co innego będzie dobre. Nam tez na szkole rodzenia położna mówiła, że sudocrem to się używa już raczej na odparzenia, a nie do codziennej pielęgnacji, ale że tez trzeba samemu wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba zalezy od maluszka.Ja uzywam bephantenu i jestem bardzo zadowolona.Ostatnio jak sie skonczyl,to posmarowalam ja sudokremem i wieczorem juz miala czerwone place.Nastepnego dnia z rana kupilam bephanten i wszystko wrocilo do normy.Wiec chyba nie ma na to reguly.A moja panienka wciagnela butle mleka i w koncu zasnela,po 4,5 godz czuwania 😉Ja do malutkiej rzadko mowie po imieniu,czesciej mowie do niej moja panienko,ksiezniczko,skarbenku a najczesciej pasibrzuszku 😁 😁 Bo jak jej sie butelke podstawia pod nos to tak ja zaciaga,jakby nigdy jesc nie dostala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bernadeta gratulacje 🙂 Widze. ze duzego syneczka urodzilas 🙂 A ile ma cm?
Co do sudocremu to polozne mi mowily, zeby go nie uzywac, bo jak beda odparzenia to juz nic nie pomoze..Ale ja wczesniej uzywalam Linomag i Maja miala odparzenia, wiec teraz uzywam tylko sudrocrem..
My zaraz idziemy do lekarza, bo jej cos dolega..Widze, ze sie meczy bardzo i caly czas sie dlawi i krztusi..Mam nadzieje, ze to nic zlego i wole dmuchac na zimne..Za bardzo kocham tego szkraba, zeby patrzec jak cos ja meczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja muszę umówić wizytę u pediatry, bo moja biedulka ma taki maleńki ślad po próżnociągu... położna wczoraj mówiła, że to zejdzie do miesiąca półtora, ale ja wolę, żeby zobaczył to pediatra...
No moja już powoli budzi się na jedzenie... byłyśmy na spacerku, mała spała jak suseł, nawet nie drgnęła, dobrze jej to zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie dawno tu nie bylam.Jak wasze pociechy?mam pytanie moj synek robi jedna kupke dziennie ale sie meczy strasznie jak u waszych maluszkow? 😞 😞 dwa dni temu bylismy na usg i wyszlo ze moj synek ma 3 nerki dzisija poszlismy do specjalisty od nerek i sie okazalo ze tamta lekarka sie pomylila. ja zawalu dostane kiedys 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okazuje sie, ze Maja za duzo je i nie jest w stanie przetrawic jedzonka. W ciagu tygodnia przybrala 400 gram takze bardzo duzo. Dostalismy znowu jakies kropelki i mamy zobaczyc czy to pomoze jesli nie to niestety bede musiala zakonczyc karmienie piersia, bo mala sie bardzo meczy. Mam nadzieje, ze te kropelki z tym enzymem pomoga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaP trzymam kciuki,zeby pomogly 🙂Katee ja bym chyba tez zawalu dostala na twoim miejscu.Ale Bogu dzieki okazalo sie,ze to tylko pomylka.A my 01.06 idziemy do chirurga plastycznego,zeby obejrzal malutkiej duze pace od nog.Bo wygladaja tak jakby miala 2 zrosniete razem 😞W szpitalu pediatrzy mowili,ze z czasem powinno t dojsc do siebie,ale ze i tak lepiej bedzie,jesli chirurg plastyczny to zobaczy.Na pocieszenie uslyszalam,ze jesli trzeba bedzie to zoperowac,to zrobia to zanim ona zacznie chodzic.Ale jesli sie okaze,ze oni beda jej cos robic,to ja chyba tego nie doczekam,bo predzej umre 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...