Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

no mój mały też długo wytrzymuje na spacerku czy ogólnie jak jest na zewnątrz.. jak byliśmy na grillu to sama po 4godzinach go wybudziam na jedzonko..zjadł i na nowo nyny i znowu go wybudzałam o 21.30 na jedzonko, bo chciałam go nakarmić przed wyjazdem do domu..tym bardziej, ze wtedy ja prowadziłam.. tylko dzisiaj tak, ale on w ogole ma dzisiaj zły dzień 😞 i nie wiem czy sobie nie darować kąpieli..tylko chusteczkami go na szybciocha obmyć.. bo wiem, że będzie ryk niesamowity jak się obudzi..chyba, że go obudze nakarmie i dopiero kąpiel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja znow nie widze fotek Salamandry nie wiem czemu?
My bylismy na spacerku i cale szczescie ze mieszkamy nie daleko parku bo bym do domu nie zdążyła. Tak rozbolał mnie brzuch, ze szybko lecialam do domu, mialam okropne rozwolnienie. Ale pozniej znow poszlismy i tym razem juz dluzej pospacerowalismy!
Ja tez glosuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to może tu ja wklejmy, na tym wątku, kolejny wątek to ja już nie nadążę za Wami ledwo tu daje rade z czytaniem 😉

Tuska głosik poszedł 🙂

Edytka spróbuj w innej przeglądarce albo zaktualizuj sobie tą której używasz (zwykle jest taka opcja w zakładce pomoc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki!!! 🙂
Cały dzień mnie nie było, bo miałam masę zajęć.
M planował pojechać do swojego rodzinnego domu jakoś w przyszłym tygodniu, ale w końcu podjął decyzję, że jedzie dziś. Dlatego od rana pakowałam się na szybko i małego, bo M mi powiedział bym poszła na czas jego nieobecności do rodziców. Oni mają duży ogród to będę mogła skorzystać z tego. No i w taki sposób jestem u rodziców aż do niedzieli. Wolałabym siedzieć u siebie w domu, ale wtedy byłby problem ze spacerami, bo na 3 piętrze mieszkam. Za to mały chyba szczęśliwy, bo nie dość, że na dworze posiedzi to jeszcze pośpi z mamusią w jednym łóżko kilka nocy 🙂
Co do spacerów to mój Tosio śpi jak tylko na klatkę schodową wyjdę... ja z nim spaceruję, chodzę do kawiarni, ale też czasem siedzę. Jednak wolę sobie spacerować. Niestety też po mieście głównie... 😞 A ubrany był dziś w krótkie body i na to cienka bluzka, do tego skarpetki, czapka i spodenki od dresu. Ale u nas nie było aż tak gorąco.
Salamandra cudne foty 😁
Monisia zazdroszczę spadku wagi... u mnie dalej stoi waga w miejscu. A tak naprawdę też nie jem słodyczy, tłustych rzeczy itp. Piję dużo wody, jem warzywa, chudy nabiał i ciemne pieczywo, kasze itp. wszystko z pełnego przemiału... A waga jak się zatrzymała na 65 tak stoi 😞 a ja tylko te 5 kg chce zgubić... M mi zamówił bikini. Zajebiste... tylko na fotce... na mnie już tak wyglądać nie będzie. Wiem, że znów będziecie krzyczeć na mnie, ale czuję się nieatrakcyjnie... a on mi mówi, że jestem taka sexy... a ja nie wierzę... i się wstydzę w sytuacjach intymnych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Emcia ja mam tak samo, że czuję się nieatrakcyjna i krępuję się w sytuacjach intymnych.. no a mój A twierdzi, że fajnie wyglądam, no i że właśnie jestem sexy..no a ja tego nie widzę.. zazwyczaj do sytuacji intymnych dochodzi jak jest już ciemno, bo tak za bardzo nie widzi mojego ciała..a najbardziej nienawidzę rozstępów na brzuchu i u góry ud :/ masakra jakaś!
ja uciekam spać, bo dziś od 6.00 na nogach, mały spał tak po 15min do pół godziny, więc ja nawet nie zdążyłam dobrze zasnąć, więc później już zrezygnowałam z drzemki.
Tak więc miłej i spokojnej nocy mamusiom i dzidziusiom ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko ja nie mam nic przeciwko ale chcialam jeszcze dodac kaczuszke bo mi przysłała swoje dane, ale nie mam za bardzo czasu moze jutro mi sie uda. i musze poprawic ten blad u Dorotki.
I na koncu mozna dodac ze na lisci zabrakło kilka dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey mamuśki 🙂
Oj ja to mam aniołka w domu...Nawet jak się przebudzi a nie jest zsikany i głodny to śmieje się i gada do takiego ludka co ma w kołysce 🙂Prawie wcale nie płacze a jak płacze to tak lekko tak ee ee ee i jak mu pomacham zabawką to i tak zaraz cisza nawet jak zsikany i głodny 🙂-mój tata to się śmieje że on tak płacze jakby się trochę zmuszał 😉-cieszy mnie to że jest spokojny bo teraz kiedy niema męża to bym się wykończyła no i nie mogłabym pewnie nic z Olkiem załatwić...
Dzięki Marta za odpowiedz-ja też już przestałam to Oilatum stosować-widocznie nie wszystkim dzieciom służy.Już widzę poprawę 🙂-I jadłaś te powidła? 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NIKOSIU MALUTKA-BĄDZ ZAWSZE ZDROWA I UŚMICHNIĘTA 😘-a uśmiechasz się przecudnie 🙂
Ja naszczęście na kilogramy nie narzekam-teraz ważę 55-168cm ale brzuszek chciałabym żeby lepiej wyglądał-prosiłam raz żebyście mnie zmobilizowały do robienia brzuszków 😉
Emcia w tym wypadku jestem za tym żeby na ciebie krzyczał-bo napewno tragizujesz i nie jest tak żle 🙂-widziałam na zdjęciach to fajna laska z Ciebie 🙂-a teraz to my wszystkie się nie nadajemy do kampani reklamowej z bielizną 😁-te 9 miesięcy rozciągania brzuszka niestety robi swoje 🤔
Mój też się troszkę wygina do tyłu jak go noszę ale od kilku dni trochę mniej może nie był przyzwyczajony do noszenia w pionie bo ja go tak nawet do odbijania nie nosiłam...mam nadzieję że jest wszystko ok bo troszkę mnie Tuśka zaniepokoiła...Ninia ale fajnie Pawełek w tym ubranku wygląda-taki koncertowy luzak 😉
Salamandra ale Wasz Fasol jest słodki 🙂-w końcu Aleksander 😉-zdjęcie rodzinki w komplecie super!-Mama jaka elegantka-troszkę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam 🙃
A Olinek tak był dziś ubrany na spacerku-nic nie miał pod tym misiowym ubrankiem a do tego miał cieniutką czapeczkę:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Emka i tuska glupie jestescie!!!Ja bym chciala wygladac jak wy..Ale jak narazie waze 78kg i jeszcze cholernie daleka droga mi zostala do waszej wagi.Emka jakbym wazyla 65 to bym napewno na zadna diete nie szla

A to jeszcze zależy ile masz wzrostu :P
A powiem Ci, że jak miała 18 lat to ważyłam 76 kg 😁 i wymusiłam na rodzicach wizytę u dietetyka. Dostałam jakąś dietę i po 3 miesiącach ważyłam 50 kg. No i od tego czasu wagę utrzymywałam... na piątym roku studiów to nawet 46 kg było, a potem to już tylko tendencja wzrostowa, która mi została... no nieważne, to nie wątek o wadze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia co za slodziak!!!! Fajniusie są te nasze Alki, szkoda tylko ze mój ne taki grzeczny i histerię na rodzicach trenuje 😉

Monisia hihi to mamy tą samą "wagę ciężką" ja 76 i conajmniej 6 do zrzucenia ale słabo idzie mimo ścisłej diety Fasolowej antykolkowej ;( Ale wierze ze damy radę 3mam za nas kciuki, na wakacje bedziemy miss z pierwszej okładki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, Alanku wszystkiego najlepszego! Rośnijcie zdrowo 🙂

Oktawia, Salamandra cudne zdjęcia 🙂 Tuska Twój Alanek jest rozbrajający - i ta fryzura 🙂 Myślałam, że mój mały ma bujną czuprynę

A co do nadprogramowych kilogramów to nawet nie łudze się, ze uda mi sie jakoś szybko wrócić do mojej wagi... Teraz przy 167 cm ważę 69 kg, a przed ciażą było 50. Najbardziej zdziwił się mój mąż jak w dniu porodu musiaam podać dane położnej i usłyszał że ważę 80 kg. Wszyscy mówią, że widać że przytyłam ale nie wyglądam źle. Szczerze mówiąc waga aż tak mi nie przeszkadza, tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie mam prawie urbań. Uratowała mnie siostra, która oddała mi troszkę ciuszków, w których już nie chodzi. A ja koniecznie muszę się wybrać na jakieś zakupy bo już nawet nie mam ochoty wychodzić z domu bo czuję się taka znaiedbana 😞 Muszę tylko zatrudnić rodziców do opieki nad małym b jakoś nie uśmiecha mi się biegać z nim płaczacym po sklepach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...