Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dam znać, o ile nie będzie za bardzo marudna 🙂 Teraz zamiast chcieć jeść, bo już 3 godziny minęły od poprzedniego i zazwyczaj się drze, to ona zasnęła 🤪
A dzisiaj w nocy mała 10 godzin nie jadła i obudziłam się z całym stanikiem mokrym plama wielkości otwartej dłoni, a z cycka leciało jak z maleńkiego kranu!!! Musiałam przed karmieniem ściągnąć trochę laktatorem, bo bym całe prześcieradło, przy karmieniu zalała, i jeszcze po karmieniu ściągnęłam, to moja panna zostawiła ok 40 ml... 🙂 i z drugiego ściągnęlam troszkę, żeby było więcej i zamroziłam... teraz nie będę taka głupia jak kiedyś, że mleko wylewałam do zlewu jak miałam za dużo... a teraz jak brakuje czasami to muszę modyfikowane dawać... 🙂 No cóż mądry polak po szkodzie... :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny,kochane jestescie:* Marta kuzynka ma 30 lat,6-letnia corke i w kwietniu urodzila synka.Z tym,ze ona cale zycie chuda byla i w ciazy tez tylko w brzuch jej poszlo i chyba przez to czuje sie lepsza ode mnie.Staram sie to zlewac,ale tez bylo by wam przykro.Neli ja raz zaszalalam z tlustym.W niedziele maz zabral mnie do restauracji i zamowilam sobie moja ulubiona pizze..No i potem pol dnia w kibelku spedzialam 😉Samantko trzymam kciuki,bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane mamusie. mam nadzieje ze u was ok - u mnie ok ale mala bardzo mało spi w dzien i nie mam jak do was zagladac 😞 licze na to ze to sie wkrotce zmieni.
mam pytanko o usg bioderek, czy to sie robi w jakims okreslonym tygodniu? i czy mozna sobie wybrac gdzie isc? mam juz skierowanie ale wlasciwie nic nie wiem...z góry dzieki za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka u mnie lekarz mowil w 8 tygodniu, zeby zrobic usg.
Samantka twoja corcia jest bardzo spokojna, wiec na pewno bedzie dzielna 🙂
Monisia super, ze bedziesz chodzila na takie zajecia..a co dokladnie bedziecie tam robic? Szkoda, ze moja teoria sie nie sprawdzila jesli chodzi o kuzynke...Tak czy inaczej nie sluchaj jej i juz.
A my wlasnie ucieklysmy ze spacerku..Jest strasznie duszno, Maja jak zwykle pokazala ile sily ma w pluckach i zaczela drzec sie na calego..Bylam daleko od domu, wiec poszlam do babbci i maz po mnie przyjechal..Probowalam ja karmic na dworze, ale wydawalo mi sie, ze wszysct sie na mnie patrza..Poza tym zalozylam koszulke bez dekoltu i musialam ja do gory podciagnac..A czy wam zdazalo sie karmic w miejscu publicznym? Ja zawsze mowilam, ze nie bede tego robic, ale juz pare razy nie mialam wyjscia..zawsze ide na laweczke w ustronne miejsce i karmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. Alanek dziękuje ciociom za życzenia! :-)
mój smyk jak zasnął o 21.00 tak spał do 3.30, zjadł i zasnął...po czym obudził się o 5.20, ale to wzięłam go do nas do łóżka i spaliśmy do 8.00 ;-)
Monisia się kuzynką, olej ją..niestety są tacy ludzie, że kombinują jakby tu zrobić na złość:/
a co do usg bioderek to my mieliśmy robione w szpitalu w dniu wypisu i zalecono nam iść w 8tyg. niestety terminy są straszne;/ i dzwoniłam się umówić dziś prywatnie, no i mamy na wtorek, na 18.00..koszt nie wiem jaki, ale moja pediatra dała mi ten nr dała i powiedziała, że tak 30-35zł bierze ten lekarz, bo inni to liczą jak za wizytę prywatną, a on bierze tylko za usg;-) tylko muszę jeszcze raz zadzwonić i zapytac o adres, bo zapomniałam z tego wszystkiego 😜
samantka mam nadzieję, że po szczepieniu wszystko ok;-) miałam więcej coś popisać, ale niestety moje małe szczęście się obudziło ;-) no a spał z 15min. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny.Nie da sie jej nie sluchac i unikac,bo ona niestety bedzie chrzestna Julki.Bo maz sie z nia od malego chowal no i on jest chrzestnym jej corki,a ona ma byc naszej...No nic,jakos trzeba bedzie dac rade.A co do zajec,to jeszcze nie wiem,jak wyglada polska grupa.Dzis bylysmy na angielskiej,no bardzo fajna sprawa.Pani prowadzaca zajecia uczyla nas jak dzieci masowac,zeby byly zrelaksowane i spokojne.Nawet olejki nam zapewniono 😉Mozna sie spostrzezeniami wymienic,pogadac.Tlumaczyla tez jak najlepiej dziecko usypiac no i odpowiadala na wszelkie pytania.Goraco polecam jesli macie cos takiego u siebie w okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wróciłyśmy... Nikolcia strasznie płakała przy wkłuciach... a ja głupia powyłam się razem z nią... ale na prawdę serce mi pękało, bo ona nigdy jeszcze tak nie płakała... później się uspokoiła i poszłyśmy do apteki od razu po perdolan dla niej i do sklepu... to pospała trochę... Teraz leży w bujaczku i jest póki co spokojna... nawet się do mnie uśmiechała więc nie jest źle...
Marta, ja praktycznie za każdym wyjściem karmię małą publicznie... bo jak wychodzimy wspólnie z A. to przeważnie na dłużej niż 3 godziny... Ale tutaj w Belgii to normalka... nikt sie na mnie dziwnie nie patrzył, a karmiłam nawet w zatłoczonym parku... myślałam ze będę się wstydziła, ale teraz do tego inaczej podchodzę... moja córka jest głodna, wiec moim obowiązkiem jest ja nakarmić i już!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i mój klopsik waży już 5040 🙂 58cm 🙂 W 3 tygodnie przybrała 800gram i 2,5cm 🙂 A w niedziele w szpitalu ja wazyli to wazyla jeszcze 4770... niezłe tępo ma moja córcia:P:P Może dlatego, że znowu zaczełam normalnie mieć pokarm i szybciej zaczęła przybierać... a wtedy miałam braki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandro wyczytalam,ze sluz w kupce niemowlaka moze oznaczac,ze dziecko ma alergie.Z reszta poczytaj sama:
http://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=31528
http://www.mamazone.pl/tv/film,4328,sluz-w-stolcu-niemowlaka.aspx
http://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=1159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Monia, a nie możesz pogadać z Mężem o tej kuzynce - ja uważam, ze chrzestna matka to wielka odpowiedzialnosć i nie wyobrazam sobie, by tą funkcję pelnil ktoś tak głupi (infantylny) jak ta kobieta - kuzynka. W tych kwestiach nie ma mowy o odwdzieczaniu - Ty u mnie no to ja u Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałabym jej wprost, ze nie życzę sobie takich komentarzy. Może ma problem z tym, ze jako chudzina jest nie tak widoczna jak MY 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to zaraz idę do jakiegoś sklepu ubraniowego musze wynaleźć jakieś spodnie, bo nie mieszcze sie w te sprzed ciąży 😞 muszę nadrabiać intelektem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...