Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Marta to chociaż wspaniale Majeczka śpi. 🙂

Ja nie marzę o takim spaniu cieszę się że mała sama zasypia po kąpieli i jedzeniu koło 21 i śpi do 1:30 czasami 2:30. Dwa dni nawet tego mi nie spała to wtedy się załamałam, a tak to mam niewiele ale zawsze trochę czasu dla siebie , wczoraj byłam mega szczęśliwa bo chociaż wszystko poprasowałam. W nocy Agatka często się budzi potem koło 4:30-5, a potem już co 1,5h pobótka. Mam nadzieję że z tego po prostu wyrośnie. A że mało przybiera to dobrze że w nocy je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widze, ze o spaniu piszecie. U nas Antej bardzo dlugo zasypial po 21 i spal do 5-6. A od soboty cos mu sie poprzestawialo. Pozno zasypia, a potem budzi sie o 1 i 4. I nawet jak go najarmie to nie spi tylko sie smieje i rozbudza na 2 h. Jak go wezme do aiebie do lozka to dopiero spi. Kurcze nie wiem czemu mu sue tak pozmienialo. Wczeaniej w kolysce spal cala noc :;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. No u nas od kilku dni mały zasypia o 21 i budzi się o 4.. wczoraj wstał o 3, ale to tak jak pisałam przez zalaczenie sobie karuzeli ;-) pampersa zmieniam przed jedzeniem, bo przyajmniej później nie zasypia mi przy cyciu.. ;-) ale nie za każdym razem jak się budzi..zależy jak bardzo m zasiusianego;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie

Patryczek też już mniej więcej kojarzy, ze po zmianie pieluchy jest amku. Kąpiel o 21, jedzonko tak o 21:30 i wówczas śpi raz do 2, innym razem do 4 - zależy co robił w ciągu dnia, potem pobudka 3 h później - zabawy przez 2 godzinki i zasypia przeważnie ok 9 🙂 I teraz właśnie śpi..
W nocy jak już słyszę charakterystyczne mlaskanie i pożeranie rączek to pomimo płaczu przewijam go (zazwyczaj pieluszka waży chyba kilo 😉 po czym karmię. A do odbicia zawsze przystawiam tylko my to robimy "na siedząco" - pamiętacie, jak w "nastoletnich mamach" często maluszki odbekiwały te dziewczęta - to tak nasz Patryczek zazwyczaj odbija 🙂

Ależ jestem śpiąca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.U nas juz na szczescie ok.Wczoraj ok 22 mala dostala goraczke,38stopni i ja wybudzilam i dalam syropek,przebralam i poszla spac dalej.I jak padla tak spala do 5,wtedy zjadla i zasnela dalej do 7.I wlasnie sie obudzila.Goraczki nie ma i znowu sie do mnie usmiecha 🙂Ja nie wiem,jak ja nastepne szczepienie przezyje.A myslalam,ze nie ma nic gorszego niz klocie.Tuska glosik oddany i przypominam reszcie dziewczyn o glosowaniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra nie wiem jak to sie stalo, ze Maja przesypia noce.Kapiemy ja codziennie , wiec moze przyzywczaila sie, ze po kapieli jest spanie..Kapalismy ja zazwyczaj 20 20.30 ale ostatnio sprobowalam wykapac ja o 19 i tez spala do 6...Zawsze jak ja nakarmie to trzymam na rekach tak dlugo, az mam pewnosc, ze spi i pozniej zanosze do kolyski...I gasze swiatlo, bo zauwazylam, ze jak zostawialam lamke to sie budzila...Nawet wczoraj jak ja kladlam do kolyski to obudzila sie, ale wlasnie zgasilam swiatlo i wyszlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do przewijania w nocy,to ja tego nie robie,bo mi pani doktor odradzala.Z reszta Julka jak spi,to nie sika,dopiero jak sie obudzi.No chyba,ze jest kupka,to co innego.Neli u nas Julka tak sie o 7:20 codziennie budzi i bajere tnie do nastepnego karmienia.Dg3003 co do bolu,to wez mi nic nie mow.Ja od czasu jak spirale zalozylam,to na nospie caly czas chodze,ale juz nawet ona nie pomaga.Nie wiem co sie dzieje,ale kilka razy dziennie lapia mnie skurcze takie jak przy porodzie.Wczoraj na ulicy prawie na kolana padlam 😞 Podobno czasem tak jest,jak macica probuje spirale odrzucic.Dzwonilam o to do lekarza,ale kazali mi 6 tyg odczekac od zalozenia spirali.Wizyte mam 25.05 ale jak to nie przejdzie,to bede musiala wyjac spirale,bo nie dam rady z tymi skurczami.No i okresu tez jeszcze nie dostalam,a lekarz mnie zapewnial,ze do czasu wizyty napewno dostane.Sorki,ze sie tak rozpisalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejciu dziewczyny dziękuję Wam bardzo za te głosiki! ;*
no j nie mam bóli związanych ze spiralą, ale dg nadal mam ten ból napierający;/ szczególinie jak idę do wc na dłuższe posedzenie;/ masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja głosowałam koło 5 ;-) Paweł mi dziś nie dał spać wstał 4.30 na jedzenie, potem tak śpiewał, że nie szło spać, po 6 wzięłam go do siebie do łóżka to marudził i zasypiał, marudził i zasypiał tak co pół godziny i o 9 wstałam. Przyzwyczaiłam się do spania do 10-11i teraz nieprzytomna jestem ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz oddałam glosik...
ja bym bardzo chciała zeby Dawidek w koncu zaczał przesypiac całe noce, no ale najwidoczniej musze jeszcze poczekac, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc 🙂 Myslałam ze budzi sie o tej 5 własnie ze wzgledu na pieluch, ale pare razy juz zmieniałam przy butli o 4, ale nadal to samo... zazdroszcze jak piszecie ze jak wezmiecie do łozka to spia wasze pociechy z Wami, Dawidek nie lubi tak spac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my noc miałysmy jako tako.
Rano obudziła mnie siostra i kazała zadzwonic do mamy, okazało sie ze moja mama w nocy dostała krwotoku z drog rodnych, poszła do przychodni sie zarejestrowac do lekarza a on przyjmuje od 10,zanim wrociła do domu to przesiakła jej krew a miała 5 podpasek, zbeształam ja i kazałam leciec na pogotowie. Teraz czekam w niepewmnnosci na jakas wiadomosc. Poszłabym do niej a nie mam z kim malej zostawic. Kurcze zawsze cos! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja powoli się zastanawiam czy mnie w końcu przestanie boleć. Mnie przy sikaniu nawet boli wkurzona jestem bo ile można przecież połogowe 6tyg. minęło dawno temu.A co twój lekarz mówił na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz ide na poczte po wniosek na paszport,bo polski odbieram 23.05 ale chce zlozyc jej o brytyjski.Bo wiem,ze z tym drugim bedzie jej w zyciu latwiej i nawet do stanow bedzie mogla wyjechac.Wczoraj tam dzwonilam i powiedzieli,ze jak potwierdze,ze conajmniej 5 lat tu mieszkam to powinna dostac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tez bedzie miala 2 paszporty..polski i amerykanski. Wlasnie niedlugo bede musiala jechac do konsulatu i to zalatwic. A jak paszport bedzie to kupujemy bilety i lecimy na wakacje 🙂
Edytka przykro mi z powodu mamy..Jeszcze nie mialam jak pojsc na poczte, ale dzisiaj sie wybieram na spacer to pojde wyslac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Edytko trzymam kciuki zeby to nie było nic powaznego !!!
Sama wiem jak to jest zamartwiac sie o zdrowie swojej Mamy 😞 Mnie niedawno nastraszyła, ze musi isc sie zbadac bo cos znalazła jakas gulke 😞 i codziennie teraz siedze i mysle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Witam dziewczyny.U nas juz na szczescie ok.Wczoraj ok 22 mala dostala goraczke,38stopni i ja wybudzilam i dalam syropek,przebralam i poszla spac dalej.I jak padla tak spala do 5,wtedy zjadla i zasnela dalej do 7.I wlasnie sie obudzila.Goraczki nie ma i znowu sie do mnie usmiecha 🙂Ja nie wiem,jak ja nastepne szczepienie przezyje.A myslalam,ze nie ma nic gorszego niz klocie.Tuska glosik oddany i przypominam reszcie dziewczyn o glosowaniu 😁

a co to za syropek podajesz po tym szczepieniu? bo mnie czeka 01,06,2011 i już się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg ja sciagałam co 3 godz piers z ktorej mala miala jesc... jesli sie nie budzila to sciagalam i dawalam to butelka... a jak jadla po 3 godzinach to pozniej jeszcze oprozniona piers z 10 min... i nastepnym razem druga piers 🙂
Salamandra mam wizytę u mojego gin we wtorek to dowiem sie co i jak, ale moja mama mowila ze to normalne, tez tak miala bo sie macica oczyszcza,,, a poza tym zauwazylam ze juz znaczniej mniej tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za wsparcie.Własnie dzwoniłam do mamy, była w szpitalu chcieli ja polozyc na oddzial ale sie nie zgodizla i poszla jednak do tej przychodni. Doktor ja tylko zbadala (mnawet nie zrobiła usg) i powiedziala ze to menopauza sie zaczyna i niektore kobiety tak ja przechodza. Dla mnie to dupa nie lekarz bo moja mama ma miesniaka na macicy i powinna zrobic jej usg i wysłac do szpitala na szczegolowe badania. Na mame juz nawrzeszczalam i powiedzilam ze jak jej nie przejdzie to ja na sile zaciagne do szpitala. Ojej co za dzien a dopiero sie zaczał!
Sorki ze tak smuce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...