Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas jak u Mai najpierw Disnemar, a potem frida. Ale od tego jest M.
Pati to straszne co napisalas. Jestem w szoku 😞((
W ohole moj kot mnie zdradzil. Juz nie przytula sie do mnie tylko do Antka. Wrzuce potem fote.
Aha a czym przemywacie oczy i buzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Mai i Robercika!!!Zdrowka,duzo mleka i spokojnych nocy 🙂
Patii to straszne co napisalas.Co za tragednia 😞Pewnie jak zwykle wina szpitala 😞Wybaczcie,ale ja mam bardzo negatywne zdanie o polskich szpitalach.Wolalabym chyba umrzec niz sie w nich leczyc..Zwlaszcza w tym,w ktorym zmarla moja mama 😞Z reszta tez z dnia na dzien i nie wiadomo czemu..A co do sciagania to ja uzywam fridy.Dla mnie jest najlepsza.Najlpierw woda morska,a potem po chwili sciagam.I jak dla mnie nie ma nic lepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przemywam wodą przegotowaną buźkę i oczka.. 🙂 no od dwóch dni buźkę przemhywam rumiankiem, bo mały ma krostki.
w ogóle wzięło mnie a wspominki i cofnęłam się na forum i czytałam jak to pisałyśmy jak będziemy maluchy ubierać na wyjście ze szpitala 😁 no i jak jedna po drugiej się kruszyłyśmy i sobie gratulowałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.
Tuska, biale brodawki masz moze przez plesniawki... sprawdzasz Alankowi buźkę?bo to jest zarazliwe.
Co do podróży, ja bym pojechala... 5misieczne dziecko juz jest duże, moja mama podrozowala z 6 miesiecznym bratem z belgiido polski, autobusem, ok20 godzin i maly prawie ciagle spal 🙂
Codoczyszczenia noska, ja mam taki Aspirator Belvital i dotego serum fizjologiczne, oczka tez przemywam tym serum od zewnetrznego dowewnetrznegokacika...
pati tostraszne cospotkalo twojaznajoma... tylko dlaczego zmarla???

i wszystkiego naj naj dla Mai i Robercika 🙂 🙂

Ja zaraz ide małą pomęczyć, bo ma straszne gilceimam wrazenie ze cos jej siedzi w gardle i chrapoli... nie wiem jak jej pomoc... niedlugo mam wizyte u pediatry wiec moze jakis syropek odkrztusny przepisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
Wszystkiego najlepszego dla Roberta z okazji 2 mieciecy i dla Majeczki z okazji 3 miesiaczków! alez ten czas leci!
Moja mała miała wczoraj okropny dzien, cały czas płakał i nawet wypad na spacer nie pomogł. Mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej.
Z moja mama juz troszke lepiej, ale powiedziałam jej ze jek do jutra nie przjdzie to pojdziemy na izbe przyjec.
Pati to straszne co sie stało, wspołczuje bardzo!
Moja siostra z Norwegii i 4 miesiecznym synkiem jechała samochdem i płyneła promem do Polski tez gdzies kolo 20 godz.
Uciekam bo mala znow zaczyna plakac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego dla Mai i Roberta!
Pati jestem wstrząśnięta tym co napisałaś, ja bym się domagała sekcji zwłok. To musiało być jakies powikłanie albo zaniedbanie w związku z cesarskim cięciem. Tak sobie bez przyczyny człowiek nie umiera. Masakra jakaś.
Co do czyszczenia noska to u nas od brudnej roboty jest mąż.Najpierw woda morska iFrida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Agatka też nie miała żadnego śladu. Lekarka mi nie mówiła że musi być, powiedziała tylko że może wystąpić zaczerwienienie i grudka i że gdyby było to się nie przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze życzenia dla Mai i Robercika!

Ja dzisiaj jestem szczęśliwa, bo Dominisia spała ponad 8 godzin od 21 do 5:30 i potem o 6:30 poszła spać i wstała o 9 🙂
Co do podróży to faktycznie lepiej samolotem, moja koleżanka leciała z 3,5 mis. synkiem z Anglii i mały nawet tego nie odczuł a samochodem to ciężko, trzeba liczyć się z korkami, jakimiś utrudnieniami na drodze.
Ja czyszcze nosek fridą ale coś ostatnio ciężko chodzi, parę razy przemyłam tą rurkę a chyba tego się nie czyści bo teraz mam kropelki wody a one nie chcą wyschnąć.
Pati straszna historia, brak słów....
Samantka moja miała 6w1,ale bez pneumo, lekarka kuła w lewą nóżkę i do tej pory nie ma żadnego śladu, właśnie na początku czerwca czeka nas kolejne kucie tym razem w prawą nóżkę, chyba to dobrze, że nie ma śladu po wkuciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za zyczenia dla malej..Musze stwierdzic, ze i tak sie nic nie zmienilo i Maja zachowuje sie tak jak wczesniej..
Niedawno moj tesc zabral malutka na spacer...ja w tym czasie sobie pocwiczylam, wzielam kapiel. Nabralam sil 🙂 Zaraz zabieram sie za gotowanie i sprzatanie w szafkach, bo nigdy nie mam czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja też nie widzę jakieś tam super różnicy w zachowaniu a przecież 3 mis tuż tuż 🙂

Dziewczyny a czy wy śpicie w pokoju z waszymi maluchami? czy zostawiacie same w pokoju? bo ja mam wrażenie, że rano jak kładę się w drugim pokoju to mała śpi dłużej hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my spimy w tym samym,dopiero jak maly bedzie starszy to bedziemy spac w duzym pokoju,a sypialnia staie sie jego pokojem..a maly w dzien spi w duzym pokoju na kanapie..chyba ze placze to do lozeczk i karuzela w ruch 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka śpi z nami w sypialni w kołysce do pierwszegl karmienia dzisia był rekord 3:17!!! I zazwyczaj zostaje w łóżku naszym do rana Chcę jednak spróbować kłaść ją w łóżeczku w swoim pokoju. Wypiorę i założę pościel i spróbujemy.
Zresztą w dzien ona też lubi w kołysce poleżeć ale tak pół godziny. Swój pokój bardzo lubi więc tym bardziej chcę zobaczyc czy w łóżeczku w dzień poleży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja spi z nami w pokoju w swojej kolysce, ale niedlugo bedzie spala w swoim pokoju. Mam elekktryczna nianie, wiec wszystko bede slyszec..Ale kazdego dnia mowie sobie, ze jutro bedzie spala w swoim pokoju a potem ciezko mi sie z nia rozstac..Boje sie, zeby sie nie przyzwyczaila i pozniej bedzie sie budzic w lozeczku w nocy 😞
Nasi znajomi spali z dzieckiem bardzo dlugo. chyba do 2lat i pozniej nie mogli ja odzwyczaic..Teraz ma 4 i dopiero od niedawna spi sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no u nas mały śpi w swoim łóżeczku z tym, że w jednym pokoju z nami.. dopiero gdzieś koło 5-6 zabieram go do naszego łóżka, bo nie potrafi zsnac juz pozniej w lozeczku, a tak jak pisaalam jak wezme go do nas to sekunda nie minie i spi ;p dobrze, że nie cala noc spi z nami tylko nad ranem sie domaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...