Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czy któraś z was robi może chłodnik litewski? Chodzi mi konkretnie o botwinkę czy te liście też używacie? Może to głupie pytanie ale ja mądrością w kuchni nie grzeszę. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7 kg na plusie :/. Aczkolwiek wiem, że to jest moja wina. Mimo, że karmię piersią to jem wszystko (małej nic nie jest). Najgorsze jest to, że w słodyczach w ogóle się nie ograniczam. A przed ciążą w ogóle ich nie jadłam. Za to paliłam. Z dwojga złego wolę słodycze. Tylko te 7 kg w ten sposób nie zniknie 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko napewno wszystko bedzie dobrze, nic sie nie ujawni!!!
Monisiu jeszcze pare godzin sie przemeczysz i juz to ciało obce zostanie z Ciebie wyciagniete i poczujesz sie znacznie lepiej !!!!
Ja dzis jakas wykonczona jestem, Syneczek juz usnał i ja zaraz tez bede sie szykowac do snu, bo sił mi brak nawet na pisanie 🙂
Co do wagi to niestety ja tez jeszcze nie zrzuciłam wszystkich kg, ale dzis na spacerze spotkałam znajoma i powiedziała ze schudłam, nie wiem czy prawda czy po prostu chciała byc miła. Od nastepnego tygodnia zaczynam diete mż ( mało żreć ), choc w takim wypadku wogole powinnam przestac jesc, bo tak naprawde duzo nie jem a waga stoi w miejscu ( przynajmniej moim zdaniem)....
I juz planuje 2 tatuaz ale dopiero jak schudne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jaszczurke obok kostki 🙂 A teraz planuje zrobic lilie na łopatce 🙂 Musze tylko sobie zaprojektowac i ide ze wzorem do tatuazysty, moze juz w nastepnym tyg sie zapisze 🙂
Monisiu wszystko bedzie ok, zobaczysz poczujesz sie od razu lepiej!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katee dawno cie tu nie bylo,ale juz przeczytalam i domyslam sie dlaczego.Biedna jestes.Mam nadzieje,ze te magiczne 3 miesiace chociaz u ciebie niedlugo sie sprawdza.Nusia ja kiedys chcialam sobie ramie wytatuwac,ale mi wszyscy truli.Wiem wpadlam w szal kolczykowania...7 w jednym uchu,13 w drugim,pepek,brew i nos 😉No,ale teraz jako mama tylko dwa zostawilam-po jednym w kazdym uchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę wy do spania a moje dziecko nakarmione przewinięte nie chciało zasnąć Zawsze grzecznie patrzyła na karuzelę a dzisiaj possać mamy pierś chciała. Kurczę żałuję strasznie że smoczka nie akceptuje ale już próbowaliśmy z różnymi. Ponoc po trzecim miesiącu ta potrzeba ssania się zmniejsza... Tylko u nas może byc to po czwartym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewvzyny... Moja mała też wykąpana, przewinięta, najedzona i tata usypia... tzn leży z nią...
bylismy na spacerze 🙂 nazrywalam polnych kwiatow i ladny bukiecik mi wyszedl 🙂 i jakis film nagrywali na placu kolo mojego domu... kiosk postawili prowizoryczny i tylko krzyczeli kamera, akcja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mala tez juz gotowa do spanie ale oczy jak piec złotych i bajeruje tatusia swoim agu!
Ja maialam dzis chwilke wolna ale glupia zamiast sie zdrzemnac to sie wziełam za robienie salatki jarzynowej. A i tak nie moglam zasnac bo ciagle myslałam o rozmowie z neurologiem.
Dzieki dziewczyny za wsparcie to dla mnie bardzo wazne!!! Wiem ze musze myslec pozytywnie ale czasem juz nie mam siły. Najpierw problem z zajsciem w ciaze, poronienie, znow problem z zajsciem w ciaże,cala ciaze problemy no i nawet z porodem cyrki (pamietacie jak mnie moja niunia cwiczyła - dwa tygodnie skurczy i nic) i sie jeszcze okazalo ze ma ten cholerny udar!! Czasem sobie mysle co takiego w zyciu zlego zrobiłam ze ciagle mam pecha! No ale dobra dosc tego uzalania sie!
Czy wiecie co u Tuski i Alanka, bo dzisiaj chyba mieli wizyte u neurologa? Chyba ze cos pokreciłam.
Nic uciekam sie kapac poki mala jest jeszcze spokojna, bo jak jej sie znudzi gadanie to bedzie wrzask i bez cyca sie nie obedzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko Ty to się nacierpiałaś... Ale zobaczysz wszystko się ułoży, Kornelcia będzie zdrowa jak ryba 🙂 🙂 I na pewno będzie dobrze 🙂
Ja skończyłam dopiero prasować... a jeszcze mam drugie tyle+ nasze ciuchy... normalnie nogi w dupe mi włażą... dobranoc:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko wcale nie musi byc najgorsze, a moze wlasnie bedą najlepsze 🙂 Przeciez lekarze dobrze rokują i nie bez kozery kazali odstawic leki mimo ze niby "najgorsze" przed. Zobaczysz wsz bedzie Super! 🙂

Dg liście tez 🙂

Tuska odezwij sie jak tam po wizycie co powiedział neurolog? Bardzo jestem ciekawa.
Głosił klik 😉

A ja juz nie mam siły na tego mojego nicponia. On poprostu nie potrafi zasypiac albo z jakiegoś powodu boi sie zasnąć. Jest zawsze ten sam schemat jedzenie aktywność i zamiast sen to u nas płacz. Nie pomaga kołysanka kołysanka smoczek wypływa i potrafi tak ryczec w nieskończoność przechodząc od zwykłego w płaczu w histerię i zanoszenke sie płaczem do oporu. Usypia go zwykle tylko cyc lub ręce wówczas po 3 min odplywa zmęczony i śpi. W dodatki po odlozeniu często sie budzi i płacz od nowa.
A jak wy usypiacie maluchy pewnie same usypiają gdy są juz zmęczone. Na Alleks zupełnie nie potrafi i zostawiony sam sobie bedzie beczal aż przyjdzie pora następnego karmienia. I tak przy kazdym kolejnym usypianiu, mam dość, dzis dzwonię do neurologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głos oddany ;-) Jadę dziś na badania mojej nieszczęsnej tarczycy, ciekawe czy już lepsze wyniki będą. Marta a jak Twoja tarczyca, bo w ciąży coś tam miałaś? Później jadę do pracy, bo już mnie potrzebują, szefowa dzwoni i żali się, żebym wracała ;-) Jeszcze trochę, choć nie ukrywam mam czasami ochotę wrócić, ale z drugiej strony boję się tego momentu. Dziś Pawcio cały dzień z babcią spędzi ;-) Kurczę moje chłopy śpią a Ja z laktatorem się męczę, a to małe nawet jeść nie woła ;-) Pewnie jak zasnę się rozpłacze 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamandra ja zazwyczaj wieczorem nie usypiam Agatki u nas jest problem z ostatnim posiłkiem bo potrafi go jeść przez 45-60min. Po 30ml już odpływa i zaczyna sią zabawa z rozbudzeniem. Zresztą spanie przy jedzeniu to u nas norma, stąd te moje problemy z podażą mleka pewnie. Potem odbijamy i zazwyczaj się rozbudza i kładę ją do kołyski.Zazwyczaj jest spokojna i patrzy na karuzelę po czym sama zasypia.
Są jednak wyjątki-wczoraj mieliśmy,że za żadne skarby w kołysce nie chciała leżeć płakała i jak głaskał ją mąż po buzi to nawet za jego rękę się zabierała bardzo chciała ssać. Pomyślałabym że jest głodna ale ona ostatnie dostaje także sztuczne, wiem ile zjadła , głodna być nie mogła po prostu miała potrzebę ssania. Nie było innego wyjścia musiałam jej dać pierś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja jeszcze pod koniec ciazy robilam badania i wszystko bylo ok..Nie wiem czemu wtedy mi wyszlo zle..No ale niedlugo znowu bede musiala zrobic, bo u mnie to dziedziczne i mama miala operacje i jeszcze jej oczy wyszly i robila korekte oczu..Masakra, teraz ma kompleks do tej pory, bo operacja nie do konca sie udala.
A ja nie wiem co sie z Maja dzieje, bo od 2 dni strasznie wrzeszczy podczas kapieli..Zazwyczaj to bylo jej ulubione zajecie...I napewni nie byla glodna, bo kapalam ja 45 min po jedzeniu a wczesniej godzine po...Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta nie uwierzysz...moj maz wyrzucil te krople!! Wczoraj chcialam je wyslac pytam sie gdzie sa a on mi mowi, ze wyrzucil, bo przeciez mielismy ich juz nie podawac !! eh, ci faceci.Przepraszam, ze niepotrzebnie narobilam zamieszania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry ...
mam wielkiego strach, bardzo sie denerwuje, az lzy naplywaja mi do oczu... a mianowicie moj Dawidek od jakiegos tyg ma takie sine wokol ust, najpierw myslalam ze to gazy, bo tak mowila plzna jak urodzilam,ale Niunius beka p kazdym jedzeniu ( pilnuje tego juz dokladnie) no i wczoraj wpisalam w google ten objaw i wyskoczylo ze moze to byc objaw problemow z serduszkiem 😞 az mi sie słabo zrobiło ... Juz mam wyznaczona wizyte u lekarza na 9.40, ale nie wiem czy cos mi powie... chcialabym isc na ktg, aby to spawdzic... modle sie zeby były to tylko gazy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...