Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do pleśniawek ja nie pomogę...
Moja już też główkę trzyma prawie sama 🙂 🙂
Dowiedziałam się dzisiaj że mój dziadek jest w szpitalu... zawieźli go donaszego w mieście, a tam się przestraszyli i wezwali śmigłowiec i zabrali go B-stoku... Podejrzewają udar... strasznie się martwię... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja jestem spowrotem lzejsza o spirale 😉Okazalo sie,ze wdala sie infekcja.Pani praktykantka jak jej opisalam co mi dolega,to po lekarza poleciala.No a pani doktor twierdzila,ze mi antybiotyk na 3 tygodnie zapisze i ze zostawi spirale.No,ale stwierdzilam,ze sie nie zgadzam i ze albo ona mi to wyjmie,albo jade do szpitala.W koncu z wielka laska mi to wyjela i dala tabletki.Antybiotyku podobno juz wtedy nie potrzebuje i w ciagu 48h wszystko ma wrocic do normy.Jak narazie minely skurcze,wiec jestem niesamowicie szczesliwa 🙂Tuska przykro mi z powodu Alanka.Ale musisz byc teraz silna za siebie i za niego.Zobaczysz,bedzie dobrze.Samantko przykro mi z powodu dziadka.Neli nie bede sie powtarzac,pisalam ci w smsach juz wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka kot boski.My tez musimy sie w 4 w lozku cisnac 😁 Z reszta z Antosia taki slodziak jest.Samantka Julka tez czasem robi fige,ale ostatnio ma prawie caly czas raczki rozwarte.A co do trzymania glowki,to skubana juz mamusi nie potrzebuje 😉I nawet przy karmieniu jak lezy na plecach to ja probuje juz podniesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia mam jedną fotkę, na której Antek wygląda jak brat Pawełka... tylko, że mój to taki chuderlak jest. Patrzyłam na siatki centylowe to on leci po tej najniższej... no w sumie już w ciąży lekarz mówił, że to małe dziecko będzie. Tylko, że on jest długi i mega chudy 😞((( na pewno nie po mamusi :P czekam na 2 czerwca, wtedy szczepienie i dowiem się ile mały waży. Apetyt ma, więc ciekawa jestem. Ale sądzę, że 6 kg to nie waży, bo mój kot jest cięższy :P
Samantka przykro mi. Faktycznie ten maj jakiś niefortunny.
Kurcze mały zasnął... a kąpiel go czeka. Wczoraj to samo było. Zasnął koło 19 jak mieliśmy go kąpać, a potem to obudził się o 22. Ehhh... dziś go obudzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wezcie mi cos powiedzcie, ale ja jestem nienormalna jakas..Jutro jade do fryzjera i nie bedzie mnie ok 4 godzin i sie stresuje jak glupia. ze musze Maje zostawic z mezem..Wiadomo, ze jej krzywdy nie zrobi, ale ona zaczela ostatnio plakac jak on cos do niej mowi...Robi taka smutna minke, sciaga usta w dol i zaczyna plakac..Poza tym nie je z butli i zawsze tylko cyc ja uspokaja. Dzisiaj nawet probowalam jej dac butle jak byla bardzo glodna i nie chciala.
Jutro wieczorem maz chce mnie zabrac na kolacje jak ja wykapiemy i pojdzie spac,ale ja nie chce jej zostawic, bo wydaje mi sie ze zacznie plakac...
A bylam zawsze za tym, ze dziecko bede zostawiac czesto z kims, zeby sie przyzwyczajala do innych a tu dupa..Nie moge sie bez niej ruszyc, bo mysle caly czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim zdaniem nievjestes Martus jakas nienormalna, wrecz przeciwnie. Ja tez tak sobie myslalam, a teraz to bym z nikim Antosia nie zostawila, jedynie z M. Raz tylko na spacer z dziadkiem poszedl, ale to specjalnie na spacer, zeby spal. W taki oto sposob dlugo nigdzie nie pojde.
Samantka mi wszyscy mowia, ze to caly M. Milo choc raz uslyszec, ze i mamusi troszke 🙂
Monisia u nas czesto zamias fucka to mamy ave satanas m/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja powiem ci tak.Pierwsze 3 razy sa najgorsze,bo ta niewidzialna pepowinka dziala 😁 I jak szlam pierwszy raz do szkoly to caly czas o malej myslalam.Ale teraz to juz jest o niebo lepiej.I powiem ci,ze dobrze ci zrobi chwila rozlaki i odstresowania.Nie powiem,bo pisze jak tam mala,ale wiem,ze z mezem jest spokojna a ja mam chwile dla siebie 🙂Samantko z dziadkiem napewno bedzie lepiej.Musi byc!!!Faktycznie ten maj jakis pechowy.Niusia przykro mi z powodu wynikow.Buziaki dla ciebie kochana:*:*:*:*Emka mi tez mowia,ze Julka wykapany tata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia fajne fotki... a ja się pochwalę jakie ładne kwiatki wczoraj za miastem zebrałam 🙂 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc02933k.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1105/dsc02933k.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/dsc02932fj.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1504/dsc02932fj.jpg[/IMG][/URL]
Tylko nie wiem czemu obrócone :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nie jesteś nienormalna a jeśli jesteś to ja już do wariatkowa się nadaję.
Dzisiaj pojechałam do sklepu na godzinę i sam wyjazd z domu nie zaczynał się najlepiej...
-nie mogłam znaleźć torebki
-zapomniałam założyć butów
-nie mogłam odpalić samochodu
A jak brama nie chciała się otworzyć to już chciałam wysłac męża bo stwierdziłam że to znaki że nie powinnam jechać. W sklepie to tak szybko jeszcze nie wrzucałam rzeczy do koszyka. A jak wróciłam to mała płakała to aż mi łzy poleciały.Mąż mówił że w sumie dopiero co zaczęła płakac no ale szkoda mi się jej zrobiło.
Jutro a własciwie dzisiaj idę na zakupy i też ok.4h mnie nie będzie. Też mnie to stresuje z tym że wiem że z rana mała jest spokojniejsza i może większość prześpi.Chce w nocy wstać i ściągnąć trochę pokarmu mam nadzieję że sią uda, bo nie chciałabym by mała więcej niż jedną butlę sztucznego dostała.
Samantka bądź dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 lat dla Dominisi!!!!!!!!!!
Ja nie mam żadnego problemu zostawiać Pawła z kimś, tym bardziej z M. Już nie raz udowodnił jak dobrze sobie radzi. Ja nawet lubię go zostawiać czasami, żeby się wyluzować, wiadomo myślę o nim, ale nie w sensie, że ktoś sobie nie radzi tylko tak ogólnie, że ładny jest, kochany itp;-) Ale podobno matki tak mają, że nie chcą z nikim zostawiać dzieci, Ja na szczęście do Nich nie należę, bo w momencie pójścia do pracy chyba pękło by mi serce, że z dziadkiem zostaje.I tak mi pęknie w sumie, bo szkoda mi przegapić pierwsze kroki, słowa itp., ale niestety ten kraj jest tak do dupy, że nie stać większości ludzi na urlop wychowawczy ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...